Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Erre én is gondoltam, de aztán elvetettem mivel a fojtószelep lehúzásával minden helyrejön. Következő körben még szétbontom az ECU-tól a fojtószelepig menő kábelköteget, hátha ott van valami. Ha nem akkor ECU-nak talán elszáltt a fojtószelep vezérlő része?!

Á de szemét az ilyen hiba :D :rolleyes:

ECU-val kapcsolatos kérdésekben

wessz az ász.

Link to comment
Megosztás:

igen csak sajnos úgy elrohadt h kijött az egész nem tudom, hogy mit rakjak vissza bele :rolleyes: :D

A csavart vedd ki és egy akkora alátétet nézzél ami a lyuk átmérőjénél nagyobb ha átesik a csvar feje nincs mit tenni 2alátét kell majd és simán vissza csavarod a csavar a helyére nekem sikerült megcsinálni így azóta nem rezonál.

ui.:lehet nekem is hosszabb csavart kellet néznem de nem biztos

Link to comment
Megosztás:

A csavart vedd ki és egy akkora alátétet nézzél ami a lyuk átmérőjénél nagyobb ha átesik a csvar feje nincs mit tenni 2alátét kell majd és simán vissza csavarod a csavar a helyére nekem sikerült megcsinálni így azóta nem rezonál.

ui.:lehet nekem is hosszabb csavart kellet néznem de nem biztos

Köszönet érte holnap megcsinálom :rolleyes:

De gondolom az csak egy sima mezei csavar semmi speciális humm bumm

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ!

Kiszedtem a gyertyákat és kicseréltem. Látszott is. 4-es henger gyújtáshibát írt és ebben a gyertya rendesen kokszos volt. Full korom volt az egész. Kiváncsi leszek most mi lesz a fejlemény, hogy új gyertyák vannak benne. Lehet gyertya baja volt. De 30 ezer km-nél?? Furcsa.

ebben a gyertyában 30ekm van? akkor az már kuka ne csodálkozz....anno én is megkaptam hozzáértőtől (uhuhu) hogy ez a 60ekm-es gyertya csere periódus csak parasztvakítás, jó ha azt a max 30at elviszi...úgy megnő a hézag...szóval kb 25ekm-enként cserélem és így nincs vele gond...

Link to comment
Megosztás:

Köszönet érte holnap megcsinálom :D

De gondolom az csak egy sima mezei csavar semmi speciális humm bumm

ha sima csavart teszel bele, lehet többet ki sem csavarod utánna már :rolleyes: legalább felületvédett legyen...és ne vmi gyenge anyagút mert miután kicsit bele korrodál az öntvénybe csak fúrással jön ki.... :P

Link to comment
Megosztás:

Ma volt nálam Dsteel hogy felprogizuk a messzikapcsolós kulcsot.

A hagyományos módszer nem működött. (Kulcs megnyom gombot)

Rádug az ámítógép,és nem látja a központi zár vezérlést!!!!Gyári központis.

Mondta Dani hogy belet építve ablakfelhúzó elektronika.

A kérdés az hogy emiatt a bekötés miatt nem látja?

Vagy mi a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Ma volt nálam Dsteel hogy felprogizuk a messzikapcsolós kulcsot.

A hagyományos módszer nem működött. (Kulcs megnyom gombot)

Rádug az ámítógép,és nem látja a központi zár vezérlést!!!!Gyári központis.

Mondta Dani hogy belet építve ablakfelhúzó elektronika.

A kérdés az hogy emiatt a bekötés miatt nem látja?

Vagy mi a megoldás?

Tech2 nem látta?

Link to comment
Megosztás:

Nem tech2 van nekem,de az enyémen mükszik.Én azzal tanítottam az az enyémet.

Itt hiába léptem be a central door lock menübe,nem talált semmit,utána rádugtam az enyémre,nálam megvolt minden.

Ki ne mondd, hogy mi van neked, mert kapsz az orrodra! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Öcsém kicserélte a fojtószelepet, probléma nem oldódott meg.... új jelenség: attól is beindul az ablakmosó meg a reflektor ha töltés adunk az aksira... bármilyen ötletet szívesen veszünk, a "computer csere" ötlet előtt :rolleyes:

Koszi

elhozod megoldom....:-)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy kevés benzin volt a tankban, viszont a jelzőlámpa még nem világított, az autó mégis megáll. Pár litert rátankolva szépen megy tovább. Már 3x eljátszotta velem.

felakadt a szintjelződ??

SZERK:

vagy kiégett esetleg a LED??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a G Astra teljes kapcsolási rajzát hol tudnám beszerezni?

nekem van valami, pár hete töltöttem le, ha adsz mail-címet (akár PÜ-ben) akkor elküldöm szívesen :rolleyes:

37megabyte .jpg-ben tömörítés nélkül...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy kevés benzin volt a tankban, viszont a jelzőlámpa még nem világított, az autó mégis megáll. Pár litert rátankolva szépen megy tovább. Már 3x eljátszotta velem.

Talán kiégett a vissza jelző?

Meglehet nézni diagműszerrel hogy mükszik-e,abban van teszt lehetőség műszerfalra.

Link to comment
Megosztás:

nekem van valami, pár hete töltöttem le, ha adsz mail-címet (akár PÜ-ben) akkor elküldöm szívesen :D

37megabyte .jpg-ben tömörítés nélkül...

Nem tom az milyen amit én használok az 5gb és csak opel,a vivid összen 4gb sok-sok autóra :P

Nevet nem írok mert lelőnek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.