Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hozzászólások moderálása


redline

Recommended Posts

módositottam az aláírásodat, hogy beleférjél a 3 sorba :lol:

remélem nincs harag...

dehogy, még meg is köszönöm!

Most már 5 napja ágyban kínlódok, aztán adott napokon munka el- haza. Úgyhogy, ha volt is hozzászólásom, biztos rövid, velős, meg érthetetlen lehetett.

Link to comment
Megosztás:

szojakatonának 8 hozzászólását eltávolítottam kereskedelmi mennyiségü hirdetés miatt.

- Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást nagy mennyiségben -kereskedelmi céllal -reklámozni!

PÜ és figyelmeztetés ment,

ha mégis félreértésen adódik a hozzászólástörlés, akkor természetesen visszaállítom azokat.

Link to comment
Megosztás:

Én meg ErdAn kereső hozzászólását töröltem (hening szerkesztésével együtt :lol: ) az Opel Fórum- Tartalom > Adok-veszek-cserélek > Eladó alkatrészek > Astra G alkatrészek topikból, mivel a megfelelő topikba is beírta a hozzászólását.

Mivel 2 helyre írta csak be, azért nem töröltem. Ezért viszont írtam is neki a szerkesztésbe.

Link to comment
Megosztás:

Mivel 2 helyre írta csak be, azért nem töröltem. Ezért viszont írtam is neki a szerkesztésbe.

Én az ilyenekkel nem cicizek. Ha valaki keres, akkor a keresek topikba írjon, ne az eladóba. Szó nélkül átrakom a hozzászólást (nem fogok naponta 2-3 pü-t írni a figyelmetleneknek, meg még ide is beírni :lol: ). Pü-t csak akkor írok neki, ha mégegyszer beírja a rossz helyre.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.