Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hozzászólások moderálása


redline

Recommended Posts

Nem szeretek ide írni, de egye fene írok, hogy lássátok, azért én is dógzok. :blush:

Az Astra F>Elektromos topikból áttettem tizenegynéhány hozzászólást az Egyéb csevegés (szintén Astra F) topikba, mert csak érintőlegesen volt köze az elektronikához. Tápi jelezte a "problémát", próbáltam orvosolni.

Link to comment
Megosztás:

én meg kitöröltem a többit, ( másik kettőt ) , mert a szabályba ütköző reklámot tartalmazott...

Szigorúan tiltott

1. Ne Spammelj – ne hirdess oldalakat a fórumokban

A moderálásra vonatkozó egyéb tudnivalók és alapelvek

- Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást nagy mennyiségben -kereskedelmi céllal -reklámozni!

Link to comment
Megosztás:

Ez az kolléga, keményen! :huh:

30 hozzászólást áthelyeztem a Technika > Astra F > Gumik, felnik topikból az Egyéb csevegésbe, mert ...

A "kolléga" hozzászólását pedig töröltem, mert az már a 31. hozzászólás volt, amiben figyelmeztette a rendetlenkedőket. Mivel az OFF-okat áthelyeztem, ez a hozzászólás érdemtelen lett (I.J. = Így járt) :)

Link to comment
Megosztás:

Tomi2008 2 hozz6ászólását töröltem ipari méretü hirdetés miatt...

PÜ ment.

A moderálásra vonatkozó egyéb tudnivalók és alapelvek

- Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást nagy mennyiségben -kereskedelmi céllal -reklámozni!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.