Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Bár 850Ft nem a világ, ha mégsem lesz jó. :)

Teljesen egyezik a gyárival, szóval..

Szerk.: 1180forint a teljes ára. Csak én itt az Opelba beszerzési áron kapom már a cuccokat :D Kuplungszett 70ezer helyett 35be megvolt.. :D De viszont szervizeltetni is oda viszem. :D

Link to comment
Megosztás:

Valahol azt olvastam, hogy voltak gondok a szűrő váltás után.

Nehezen állt fel a nyomás, ha sokáig volt olaj nélkül a gép.

De ez nálam nem valószínű. :D

De amúgy te miért is szeretnél ilyen szelepes olajszűrőt? Hidegindításnál kell várni pár másodpercet nálad is hogy eltűnjön az olajnyomás visszajelző? :)

Link to comment
Megosztás:

De amúgy te miért is szeretnél ilyen szelepes olajszűrőt? Hidegindításnál kell várni pár másodpercet nálad is hogy eltűnjön az olajnyomás visszajelző? :)

Nincs ilyen gond.

Inkább azért, mert viszonylag keveset megyek vele és ez a szűrő állítólag jobban akadályozza az olaj visszafolyását.

Bár most belegondolva lehet, hogy nem is kell. :D

Árban nincs nagy különbség a mezei szűrőhöz képest, majd meglátom.

Link to comment
Megosztás:

Nincs ilyen gond.

Inkább azért, mert viszonylag keveset megyek vele és ez a szűrő állítólag jobban akadályozza az olaj visszafolyását.

Bár most belegondolva lehet, hogy nem is kell. :D

Árban nincs nagy különbség a mezei szűrőhöz képest, majd meglátom.

Ha nincsen ilyen gondod felesleges ez a szűrő!:) Szerintem maradj a jól beváltnál akkor :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok :) szerintetek mitől lehet az hogyha eltekerem a kormányt barra akkor olyan mintha megakadna pattan egyet és tekeredik tovább nem nagyon akad picit alig lehet észre venni de jobbra nemcsinálja és balra se mindig szervós kormánymű toronycsapágy vagy valami ?de ahogy elnézem a kerék meg nem akad az tekeredik rendesen

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek érdemes a váltóban olajat cserélnem? mert most mikor voltak ezek a hidegek igen nehezen vette a 2es fokozatot, mióta ilyen meleg van semmi gond vele. vagy valahol a rudazatba, csuklóknál keressem a hibát?

Ártani biztos nem fog az olajcsere. :)

De 1 váltórudazat beállítással megpróbálkozhatsz.

A kockánál nem lötyög? Franciakulccsal nyomasd össze, ha kell. De előtte ki kell venned a műa. kockát.

Link to comment
Megosztás:

Ezt ránézésre elég nehéz megmondani, a lényeg, hogy ilyen kell a gépedbe.

De, hogy jó-e? Azt csak akkor tudod meg ha megveszed. :)

Érintkezőire értettem. Tudom hogy ilyen kell, mert enyémbe jelen pillanatban c20ne ugyanilyen van, csak nincs benne útvonal jeladó, ebbe meg igen

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én még új vagyok az Opel tulajdonosok közt, de rettenetesen sok kérdésem van. Vettem egy törött Vectra A 1,7 Td. / Isuzu motoros/ Én magam újítom fel teljesen. Szerintetek, ha elkészül és működik, akkor mennyire megbízható és jó egy 18 éves autó?

Üdv köztünk.

Mi itt mindannyian ilyen autókkal járunk. Kisebb-nagyobb hibák előfordulnak, ez ne tántorítson el.

Szerintem ezek kifejezetten jó gépek és még most is megállják a helyüket. :D

Sok új autó nem éri majd meg ezt a kort. :)

Sok örömet az "új" masinádhoz. :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyanolyan csatlakozói vannak.

Simán kicseréled és kész.

Tudom, nem is arra értettem :/

Hanem az izzó foglalataira, mert 1-2 helyen látom hogy felvan gyürödve vagy nincs is, amiről az áramot kapja az izzó a nyáklapon

Öcsibácsi, most fél8ra értem haza nem tudtam megnézni a számot :S

Link to comment
Megosztás:

Tudom, nem is arra értettem :/

Hanem az izzó foglalataira, mert 1-2 helyen látom hogy felvan gyürödve vagy nincs is, amiről az áramot kapja az izzó a nyáklapon

Öcsibácsi, most fél8ra értem haza nem tudtam megnézni a számot :S

ha 1083as a tied is akkor jó, amúgy, max a sérülés miatt lehet gondja máshol minden ok rajta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, van egy barátom akinek a következő a gondja:

Van egy 91-es 1.6-os opel vecra,nem akar beindulni,A kérdés az lenne hogy vannak-e ennek a típusnak valamiféle típushibái vagy van -e valakinek ötlete,hogy mi lehet a gond ,az önindítóját már megnézették és azzal azt mondják hogy nincs gond,merre érdemes még elmenni,inkább elektronikus gondok szoktak lenni ennél a típusnál vagy üzemanyag ellátási gondok lehetnek?

Tudnátok segíteni?

Köszi

Én úgy tudom, hogy a gyujtáskapcsoló még szokott problémákat okozni..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.