Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lányok, fiúk!

Minden évben megkapjuk, hogy nem szólunk, ha adott a lehetőség, hogy segítsetek a találkozón...hát akkor nosza!

Csak olyan jelentkezzen, akire lehet számítani, tuti, hogy ott lesz, mert velünk b.szik ki aki bevállal valamit aztán mi meg ott állunk majd...

- (Péntekre) Kellene pár emberke aki segít a szlalompályán mind a rendezésben, mind a pályaépítésben, vagy akár csak ebben csak abban...

- (Szombatra) Két-három fős társaságok kellenének, akik a különböző vetélkedők komplett lebonyolításában tudnának segédkezni...

Aki szeretne/tud segíteni, az dobjon egy püt pls, de írjátok bele, hogy inkább melyik feladat lenne a testhezállóbb...

Remélem azért több segítőnk lesz mint ahogy most állunk. Jó lenne ha több összetartás lenne a csapatban. Egy órát mindenki rá tud szánni az idejéből....

Tessék jelentkezni :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mit mondjak... el vagyok keseredve...

Minden évben megkérdezitek ki mit tud segíteni...jelzem minden évben mindenki csak utólag jelezte ezt a nagyvonalú szándékát...

Idén többször szóltunk... kértünk, mindenhova kiírtuk...

Eredmény!!! Volt aki jelentkezett, kapott is feladatot... amiből mára kiderült, hogy még sem fog menni... ezért azért amazért, ez lényegében a mi szempontunkból tök mindegy... (megnézném az emberek arcát, ha reggel Szegeden szembesülnének vele, hogy még sem lesz Blitz, mert a szervezőknek nem volt kedve felkelni, lázas lett a gyerek, vagy épp a cég Afganisztánba küldte, hogy ássa elő Bin Laden kincseit...)

Szóval volt aki jelentkezett, (annak fényében, hogy direkt megkértem, hogy csak akkor, ha 100%, mert különben szarban marad a csapat) még így is igen... aztán így se semmi...

Sehol semmi...

Pár "ember" volt aki vette a fáradtságot, hogy írjon nekünk, és fix feladatot vállalt el, és nem változtatott, variált, mondta le... nekik ezúton is előre köszönöm, és minden tiszteletem az övék!!!

- Mantababybigfamily

- Rigófamily

- Pehi Csabiék

- Soly

- Xray

Aztán volt még kb 3 emberke aki jelezte, hogy a szlalomon segít majd pakolni, persze nekik is köszönjük!

A Vezetőség nevében KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mit mondjak... el vagyok keseredve...

Minden évben megkérdezitek ki mit tud segíteni...jelzem minden évben mindenki csak utólag jelezte ezt a nagyvonalú szándékát...

Idén többször szóltunk... kértünk, mindenhova kiírtuk...

Eredmény!!! Volt aki jelentkezett, kapott is feladatot... amiből mára kiderült, hogy még sem fog menni... ezért azért amazért, ez lényegében a mi szempontunkból tök mindegy... (megnézném az emberek arcát, ha reggel Szegeden szembesülnének vele, hogy még sem lesz Blitz, mert a szervezőknek nem volt kedve felkelni, lázas lett a gyerek, vagy épp a cég Afganisztánba küldte, hogy ássa elő Bin Laden kincseit...)

Szóval volt aki jelentkezett, (annak fényében, hogy direkt megkértem, hogy csak akkor, ha 100%, mert különben szarban marad a csapat) még így is igen... aztán így se semmi...

Sehol semmi...

Pár "ember" volt aki vette a fáradtságot, hogy írjon nekünk, és fix feladatot vállalt el, és nem változtatott, variált, mondta le... nekik ezúton is előre köszönöm, és minden tiszteletem az övék!!!

- Mantababybigfamily

- Rigófamily

- Pehi Csabiék

- Soly

- Xray

Aztán volt még kb 3 emberke aki jelezte, hogy a szlalomon segít majd pakolni, persze nekik is köszönjük!

A Vezetőség nevében KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!! :P

Kültem már Gelkonak pü-t h mi merre de azért nem írtam fixre mert ma kolleganő végleg felmodott Diny szabin van és Nikit meg engem még el kell h engedjen pénteken a főnök, tehát aznap 6 ember helyett 2(tulaj és felesége) vinné a boltot de sztem el fog engedni, héten sztem kiderül és jelentkezünk ám nah :lol:

Jah Anti úgy "megrugdosta" Nikit hétvégén h kék zöld a lába....... ezé két kör jár :D :D :D

Még jó h Lurdynál kérdeztem hogy mi merre jelentkezzünk és nem jött válsz ugye........ugye megin az összetartás.......

Link to comment
Megosztás:

Még jó h Lurdynál kérdeztem hogy mi merre jelentkezzünk és nem jött válsz ugye........ugye megin az összetartás.......

Jajjjmár mintha először csinálnád...nem kérdezgetni kell valahol a nagy pesti éccakában, hanem beírni ide, hogy csóóókolomzolikavagyok és szerenék segíteni és tutibecsszóottleszek.

Link to comment
Megosztás:

Na én ezt magamra sem veszem :D én minden évben előre jeleztem segítő szándékom, és ott is voltam, és segítettem is - Abádszalókon pl a nászutamon a gyorsulásnál, Szemesen vagy hol beléptetésnél stb. meg máskor is mindig lehetett szólni, hogy ha segítség kellett - és szóltatok is és mentem is. :lol:

Ez az első, hogy előre szólok, hogy ne számítsatok rám - látom is, hogy egyből megállt az élet :D nem is tudtam, hogy ekkora isten vagyok :P tavaly állítólag Zamárdit is romba döntöttem, pedig alig voltam ott :lol: isten vagyok :D csak ez lehet :D

:D

Figy, én továbbra sem ígérek semmit, de ott leszek, és ha valamivel megakadtok, úgyse fogom azt mondani, hogy nem segítek és oldjátok meg, ahogy akarjátok :D de ezzel messzire nem mentek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem azért több segítőnk lesz mint ahogy most állunk. Jó lenne ha több összetartás lenne a csapatban. Egy órát mindenki rá tud szánni az idejéből....

Tessék jelentkezni :P

napi 1 - 2 órácskát én is tudok segíteni. legalábbis oda álok ahova mondjátok.. :D Lányok is lesznek ügye??

legalábbis látókörön belül.. :D ... Pénteken érkezem/zünk.... :D

Link to comment
Megosztás:

Az-az a női napozónál fogsz állni naptejjel a kezedben. :lol:

Jaj de ari vagy,hogy fel ajánlottad a helyedet. :D Készülök minden folyékony,kenhető cuccal.. Viszek Széket,kis asztalt és egy napozó ágyat ahol be tudom a kuncsaftokat kenegetni. Meg hívom az Afrikai barátnőmet. :D . Hogy ő meg titeket kenjen be.. Occsó az nem lesz.... :lol: .. ( az éjszaka ) :P

Nagyon jó időt jósoltak, és déltől négyig sziesztázni kell , vagy a vízben egy röplabda verseny , vagy fejelős bulit kell szervezni. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj de ari vagy,hogy fel ajánlottad a helyedet. :D Készülök minden folyékony,kenhető cuccal.. Viszek Széket,kis asztalt és egy napozó ágyat ahol be tudom a kuncsaftokat kenegetni. Meg hívom az Afrikai barátnőmet. :D . Hogy ő meg titeket kenjen be.. Occsó az nem lesz.... :lol: .. ( az éjszaka ) :P

Nagyon jó időt jósoltak, és déltől négyig sziesztázni kell , vagy a vízben egy röplabda verseny , vagy fejelős bulit kell szervezni. :D

Ha megtaláljuk a sötétben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, inkább te ezt szeretted volna olvasni tudatalatt :D

nem. nem szeretem volna, és sajnos nem is tudat alatt olvastam, hanem tök tudatosan :D

:D áhh... nem is... én csak látom az élet lényegét :P és ha így folytatom, akkor az isten sem mossa le rólam, hogy mekkora büdös egy ribanc vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem. nem szeretem volna, és sajnos nem is tudat alatt olvastam, hanem tök tudatosan :D

:P áhh... nem is... én csak látom az élet lényegét :lol: és ha így folytatom, akkor az isten sem mossa le rólam, hogy mekkora büdös egy ribanc vagyok :lol:

HÚÚÚÚ :D Miket nem írtok ide?? El szégyellem magam a végén... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.