Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt most találtam a jutubon, kinyúúúltam... <_< :) :)

..nekem "oldalbetöltési hiba"-t ir ki azonnal a tűzróka ha erre klattyolok.. :lol: :lol: Mi ez?

csak hogy te is részese legyél az alapszíntű zenei műveltségnek a 90es évekből:

http://www.youtube.com/watch?v=doO89cCSWBM

pupananaaane

óóóó, hogy "piiiiiiiiiiiiiiiiiip" ^_^ ....ez ám aztán a "zene"! Pedig anno még kisebb bulikat is szoktam csinálni meg dizsibe is jártam néha, sőt dolgoztam

dizsiben, de erre nem emlékszem..még ott sem mertek ilyen "izét" engedni... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

..nekem "oldalbetöltési hiba"-t ir ki azonnal a tűzróka ha erre klattyolok.. :lol: :lol: Mi ez?

Ruszki kölykök baromkodnak :) :) tuti tiltja a szolgáltatód a jutub elérését... <_<

Link to comment
Megosztás:

..nekem "oldalbetöltési hiba"-t ir ki azonnal a tűzróka ha erre klattyolok.. :) :) Mi ez?

óóóó, hogy "piiiiiiiiiiiiiiiiiip" :lol: ....ez ám aztán a "zene"! Pedig anno még kisebb bulikat is szoktam csinálni meg dizsibe is jártam néha, sőt dolgoztam

dizsiben, de erre nem emlékszem..még ott sem mertek ilyen "izét" engedni... :lol: <_<

pedig ez igen kemény zene :lol:

legalább annyir amint a :

szamba dizsanéró

vagy a

letsz kom tugegör rájt náóh ó jeh ójeh end szví haböní

Link to comment
Megosztás:

pedig ez igen kemény zene :lol:

legalább annyira mint a :

szamba dizsanéró

vagy a

letsz kom tugegör rájt náóh ó jeh ójeh end szví haböní

Bazmeg <_< neked is lehetne nyitni egy szekrényajtót... :) :)

1208623839_90.gif

Link to comment
Megosztás:

Bazmeg <_< neked is lehetne nyitni egy szekrényajtót... :) :)

1208623839_90.gif

mosmé? :lol: tán nem jól röhögtök rajtam? felcsapom a magnum napszemcsit döng a vadizlav... lehet kölcsönkérek egy ládát addig, hogy erő is legyen benne :lol:

azt vadiz ráj vadiz vrong vadiz lav

Link to comment
Megosztás:

Volt egy érdekes telefonom. Felhívtak, hogy nyertem 3 millát bankkártyán. Csak most azonnal szaladjak el egy benzinkúthoz és vegyek gyorsan az 1%-áért dominós feltöltőkártyát. Majd később felhívnak, hogy egyeztessük az adatokat. De nehogy interneten vagy ol-line töltsem fel, mert úgy nem érvényes. Kaparjam le a számokról a takaróréteget és diktáljam be neki, majd a nyeremény átvételekor jóváírják a számlámon. Belementem a játékba. 10perc múlva visszahívott, hogy teljesítettem-e az átvételhez szükséges feltételeket. Modom: igen. Sikerült felhívni egy t-mob-os barátomat aki kikereste a hívószámodat és on-line leadta a rendőrségnek. Úgyhogy buktad a telefonodat haver!

Csak ennyit hallottam: "A ku... ist... ba.... meg " és szétkapcsolt a vonal <_< :) :)

Link to comment
Megosztás:

Volt egy érdekes telefonom. Felhívtak, hogy nyertem 3 millát bankkártyán. Csak most azonnal szaladjak el egy benzinkúthoz és vegyek gyorsan az 1%-áért dominós feltöltőkártyát. Majd később felhívnak, hogy egyeztessük az adatokat. De nehogy interneten vagy ol-line töltsem fel, mert úgy nem érvényes. Kaparjam le a számokról a takaróréteget és diktáljam be neki, majd a nyeremény átvételekor jóváírják a számlámon. Belementem a játékba. 10perc múlva visszahívott, hogy teljesítettem-e az átvételhez szükséges feltételeket. Modom: igen. Sikerült felhívni egy t-mob-os barátomat aki kikereste a hívószámodat és on-line leadta a rendőrségnek. Úgyhogy buktad a telefonodat haver!

Csak ennyit hallottam: "A ku... ist... ba.... meg " és szétkapcsolt a vonal <_< :) :)

jááá kemény :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt egy érdekes telefonom. Felhívtak, hogy nyertem 3 millát bankkártyán. Csak most azonnal szaladjak el egy benzinkúthoz és vegyek gyorsan az 1%-áért dominós feltöltőkártyát. Majd később felhívnak, hogy egyeztessük az adatokat. De nehogy interneten vagy ol-line töltsem fel, mert úgy nem érvényes. Kaparjam le a számokról a takaróréteget és diktáljam be neki, majd a nyeremény átvételekor jóváírják a számlámon. Belementem a játékba. 10perc múlva visszahívott, hogy teljesítettem-e az átvételhez szükséges feltételeket. Modom: igen. Sikerült felhívni egy t-mob-os barátomat aki kikereste a hívószámodat és on-line leadta a rendőrségnek. Úgyhogy buktad a telefonodat haver!

Csak ennyit hallottam: "A ku... ist... ba.... meg " és szétkapcsolt a vonal <_< :) :)

Engem már vagy 2 szer hívtak fel ilyen baromsággal, végighallgattam, hagy menjen a pénze, utána elküldtem a qva anyukájához! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt egy érdekes telefonom. Felhívtak, hogy nyertem...

Ezt még mindig játsszák? :) Rég lejárt lemez mifelénk, páran megszívták a magánakciójukat mint a torkosborz... <_<

-karperec lett az ajándékuk-

Link to comment
Megosztás:

Volt egy érdekes telefonom. Felhívtak, hogy nyertem 3 millát bankkártyán. Csak most azonnal szaladjak el egy benzinkúthoz és vegyek gyorsan az 1%-áért dominós feltöltőkártyát. Majd később felhívnak, hogy egyeztessük az adatokat. De nehogy interneten vagy ol-line töltsem fel, mert úgy nem érvényes. Kaparjam le a számokról a takaróréteget és diktáljam be neki, majd a nyeremény átvételekor jóváírják a számlámon. Belementem a játékba. 10perc múlva visszahívott, hogy teljesítettem-e az átvételhez szükséges feltételeket. Modom: igen. Sikerült felhívni egy t-mob-os barátomat aki kikereste a hívószámodat és on-line leadta a rendőrségnek. Úgyhogy buktad a telefonodat haver!

Csak ennyit hallottam: "A ku... ist... ba.... meg " és szétkapcsolt a vonal :) :) :lol:

Ja, ilyesmi átverésről hallottam a hirekben is. Aki meg belemegy, elhiszi az meg is érdemli ha lehúzzák néhány ezressel. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.