Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Elég szomorú az, hogy te csak azt látod ebből, hogy 8 év alatt össze tudtak spórolni 2 milliót ti meg csak 1,3 misiért tudtatok kocsit venni. Ordít az irígység.... ami nem szép dolog.

Ha valaki becsületesen keresett, becsületesen leadózott pénzből akármilyen vagyontárgyat vesz, az nem irígyelhető. Az emberek és a képességek, lehetőségek különbözőek. Ha valaki nem mások kárára gyarapszik az inkább elismerésre érdemes.

Én több mint 4 év gályázással, sok éjszakai/hétvégi túlórázással kapartam össze az autóm árát és a hozzávaló jogsit is ésügye az átírást. Nem autóra gyüjtöttem, csak egyszer gondoltam egyet, letettem a jogsit, aztán munkatársam mondta hogy eladja az autóját én meg megvettem. :lol:

Az ismerőseim tudják, hogy a autóm lány! Azért is hívják Gizinek! A feneke formás, a szíve jó elvisz mindenhová és meg is hálálja a törődést! :D CSak most duzzog egy kicsit, mert lenne mit csinálni rajta, de megmagyaráztam neki, ha lesz pénzem, költök rá is! :D

Enyém is lány, Asty a neve és most nagyon meghálálta a törődést. Olajcsere, légszűrő, pollenszűrő, aztán még kapott talitankot, nem Tuskós benyából, amihez kapott bónuszként üzemanyagrendszer tisztítót és nagyon megy a kicsike. Már nem rángat be, alapjárat is stabil lett, váltásnál mikor leszállok a kuplungról, nem rángat be, dinamikussá vált a gyorsulása, nincs 2300 körüli rpm-nél torpanása... stb. Isteni lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ez nem nem tudás, hanem elvadult magyarításos szájlosítás. Ha beszabadulsz egy iskolába, és ellopkodod a telefonokat sms-olvasgatásra, a 90% -ában olyanokat fogsz látni hogy Szya...Cevasz... és egyebek. Ez nem heJesírási, hanem angolból átvett-átmagyarított-és tovább-szlengesített probléma. Nem lehet megmagyarázni, csak úgy lesz. :lol: :D

Jah.... ez se nem lett ám OFF :D ;) :lol: Bocsika. :D

A legjobban az tetszett eddig, amikor láttam esemesben búcsúzóul írva: "Pussy"

hát nem a kiss-t jelenti az biztos... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon meghálálta a törődést.

Olajcsere, légszűrő, pollenszűrő, aztán még kapott talitankot, nem Tuskós benyából, amihez kapott bónuszként üzemanyagrendszer tisztítót és nagyon megy a kicsike. Már nem rángat be, alapjárat is stabil lett, váltásnál mikor leszállok a kuplungról, nem rángat be, dinamikussá vált a gyorsulása, nincs 2300 körüli rpm-nél torpanása... stb. Isteni lett. :lol:

Akárcsak az enyém, 5 évet bírt aztán nyekk.. :D

És tőlem kérdezik, hogy használom-e egyáltalán.. :lol: néha kerülök vele egyet.. :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

A legjobban az tetszett eddig, amikor láttam esemesben búcsúzóul írva: "Pussy"

hát nem a kiss-t jelenti az biztos... :lol: :D

Jjjöheeeet... ;) ;) :D

:lol: offtopic.. :D

(moderátor úr kérem, helyezze már át legyen szives..)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.