Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Keress! :D ..tudod, gúgli! :lol: :D

Mondhatod neki, hogy megvirradt... :lol: :D

:D ;) ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sokat érjél Stefan! hbd.gif

pertu.gif

Link to comment
Megosztás:

Mondhatod neki, hogy megvirradt... :D :lol:

:lol: :D ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sokat érjél Stefan! hbd.gif

pertu.gif

kusta vok ma na ;)

Kössz Gabi a listát :D (egyetlen hasznos infó)

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :lol: Amúgy én annyira nem tartom számon ezeket a dolgokat, hogy szinte rajtam kívül mindenki előbb tudta :D

Érdemes a hozzászászólásokat elolvasni: link ;)

Én sem igazán de majdnem másfél év fórumozás után rájöttem, hogy van itt "NAPTÁR" és az ilyesmit számon tartja (a sajátomat is a személyim emlékezteti).. :D

És a csajszibarack? Nem vágom.. ;)

kussolok is meg lusta is vok :D

Értem én.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az is igaz. Nekem is most felesben van benne. Talin Daykiller jött mögöttem, amikor megálltunk és kiszálltunk beszólt, hogy "ej de büdös cefreszaga van a kipufogógáznak". :lol: :D :lol:

Nem érezted, mikor beindítottad? Mondjuk akkor én sem, de amikor mögötted mentem... ajj. Ugyanez volt, mikor Hening jött a kórház parkolóba és nem tudtam elképzelni mi ez a büdös. Aztán mondja, hogy aznap tankolt 50%-ban E85-öt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem érezted, mikor beindítottad? Mondjuk akkor én sem, de amikor mögötted mentem... ajj. Ugyanez volt, mikor Hening jött a kórház parkolóba és nem tudtam elképzelni mi ez a büdös. Aztán mondja, hogy aznap tankolt 50%-ban E85-öt. :lol:

Én nem figyeltem büdös-e vagy sem, pedig jópárszor jártam már etanollal de sose figyeltem erre. Sőt volt egyszer benne 70% alkesz is. :D

Link to comment
Megosztás:

Én sem igazán de majdnem másfél év fórumozás után rájöttem, hogy van itt "NAPTÁR" és az ilyesmit számon tartja (a sajátomat is a személyim emlékezteti).. :lol:

És a csajszibarack? Nem vágom.. :D

...

Jé, tényleg van egy naptár... Mindegy, úgysem használom :lol:

A csajszibaracknál a hozzászólások tetszettek, pl.: "neki már nem kell légzsák" meg ilyesmi :D

Link to comment
Megosztás:

A csajszibaracknál a hozzászólások tetszettek, pl.: "neki már nem kell légzsák" meg ilyesmi :lol:

Jaa :D annak télleg nem kell mert egy koccnál a csomiban köt ki.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az :lol: , 45/40 W-os (vagy 35-ös, nem emléxem -évek óta itt áll a garázsban használatlanul)

Izzókiégésre meg az a legtutibb ha lebillenti.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az :D , 45/40 W-os (vagy 35-ös, nem emléxem -évek óta itt áll a garázsban használatlanul)

Izzókiégésre meg az a legtutibb ha lebillenti.. :D :lol:

Azt tudom, hogy hány vattos, csak azt nem hogy mi a neve. H3-H4-satöbbi. Hát most mit csináltam volna vele, visszaszólt a kaputól hogy kiégett a tompított, gondoltam ha lefordítja a búrát, akkor nem vakít a refi el tud menni vele. Raktam volna bele az opelből a H4-et? Ez japán gép nem tudom a pris lámpánál állva kicserélni az izzót. A csávó csak lesett mögöttem, megáltam a pirosnál, ajtó ki, csomitartó fel, kiégett izzó kiszed, új vissza. Mire sárgára váltott már a rádiót babráltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom, hogy hány vattos, csak azt nem hogy mi a neve. H3-H4-satöbbi. Hát most mit csináltam volna vele, visszaszólt a kaputól hogy kiégett a tompított, gondoltam ha lefordítja a búrát, akkor nem vakít a refi el tud menni vele. Raktam volna bele az opelből a H4-et? Ez japán gép nem tudom a pris lámpánál állva kicserélni az izzót. A csávó csak lesett mögöttem, megáltam a pirosnál, ajtó ki, csomitartó fel, kiégett izzó kiszed, új vissza. Mire sárgára váltott már a rádiót babráltam. :D

Vidéki lámpa, lassan vált ;) :lol: ;) :D :lol:

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.