Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

inkább lenne két vasárnap

Akkor meg abból csinálnának munkanapot mint englishéknél :lol: csak, hogy lenyúzzák a már nem létező bőrt is a gályarabokról.. :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

ez a E 85 mi is pontosan, vki linkeljen már róla vmit, mert egyenlőre semit se tudok róla.

jaja ez a hétfő reggel elég nehézkesen megy, amíg felébredek :lol:

én a szombatot jobban csípem, vasárnapba benne va az hogy na azé okosan, mert holnap már itt a hétfő

Link to comment
Megosztás:

ez a E 85 mi is pontosan, vki linkeljen már róla vmit, mert egyenlőre semit se tudok róla.

Böngésző jobb felső sarkában lévő ablakba bepötyögöd és mindjárt kidobál neked dolgokat róla :lol:

Amúgy zőccsíglébűl pájinka..jóreggelt! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Böngésző jobb felső sarkában lévő ablakba bepötyögöd és mindjárt kidobál neked dolgokat róla.. :D

Jóreggelt :lol: :D

nincs hozzá kedvem :lol:

na meg mek otpbe meg bótba meg k&h ba meg még mitom én , ja igen számtekbótba is.. szal majd jövök

Link to comment
Megosztás:

Én megrögzött gyorshajtó vagyok...nem vagyok rá büszke, De még mindig azt mondom, hogy olykor biztonságosabb az én vezetési stílusom, mint az őszes hajú öregúr...aki bénázik a forgalomba.

Jaja, én is mostanság sok olyan balpöccsel találkozom egyszámjegyes meg kétszámjegyes franya főutakon, akik 60-70-el mennek...

Ménem megy az ilyen busszal??? Előbb odaérne...

Festhető az biza csak alapozni kell ha jól tudom :D

Minden festhető, csak nem mindegy meddig tart :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja, én is mostanság sok olyan balpöccsel találkozom egyszámjegyes meg kétszámjegyes franya főutakon, akik 60-70-el mennek...

Ragassz a kocsijukra tunyingmatricát míg elsuhansz mellettük, hátha.. ;) :D :lol:

Minden festhető, csak nem mindegy meddig tart :D

Jaja, kollégáén is látszik, hogy utólag volt festve az első lőkös, gyűrődik lefele róla a festék.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki tudják azt ha ott van, ha nincs ;) könnyen letéphető az egész, amúgy szerintem bármelyik bontóban találsz, na meg milyen színben kéne...

De kartergázszűrő az van benne. :lol: :D

Meg tigrincs az ablakban, majd az törli.. :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudnátok ebben segíteni hogy hogyan működik a légszűrőházában a frisslevegő- meleglevegő váltó csappantyú?

vákum hatására úgy látom, de mikor és hogy jön létre a vákum? termosztát is van ott, vagy csak ez a vákum működteti?

ha nincs vákum akkor teljesen frisslevegőnek kéne jönnie gondolom, de ez nem nyit ki teljesen csak félig és szivja a meleg levegőt is.

hogy lehetne megoldani hogy teljesen nyisson hideg fele és meleg levegőt elzárja teljesen? vagy ez nem javítható?

meg lefele is megy egy nyílás a rezonátordoboz fele ami nekem már nincs meg, ez baj?

és amúgy erre a dobozra miért van szükség, innen nem sziv levegőt?

szervizkönyvbe semmi erről!

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudnátok ebben segíteni hogy hogyan működik a légszűrőházában a frisslevegő- meleglevegő váltó csappantyú?

vákum hatására úgy látom, de mikor és hogy jön létre a vákum? termosztát is van ott, vagy csak ez a vákum működteti?

ha nincs vákum akkor teljesen frisslevegőnek kéne jönnie gondolom, de ez nem nyit ki teljesen csak félig és szivja a meleg levegőt is.

hogy lehetne megoldani hogy teljesen nyisson hideg fele és meleg levegőt elzárja teljesen? vagy ez nem javítható?

meg lefele is megy egy nyílás a rezonátordoboz fele ami nekem már nincs meg, ez baj?

és amúgy erre a dobozra miért van szükség, innen nem sziv levegőt?

szervizkönyvbe semmi erről!

köszönöm

a rezonátor dob zajcsillapító hatásért felel elvileg.

az a szelep amiről beszélsz, vagy megvan ragadva a kosztól,vagy nemtom... nekem is félúton áll mindig, egyszer ki is fogom hajintani belőle...

Link to comment
Megosztás:

ez a E 85 mi is pontosan, vki linkeljen már róla vmit, mert egyenlőre semit se tudok róla.

jaja ez a hétfő reggel elég nehézkesen megy, amíg felébredek :lol:

én a szombatot jobban csípem, vasárnapba benne va az hogy na azé okosan, mert holnap már itt a hétfő

Etanol, etil-alkohol...ahogy tetszik, plusz egy kis benzin. Ezzel mennek bizonyos autók. :D

Link to comment
Megosztás:

de ezzel átalakítás nélkül nem mehet tisztán ha jóltudom.

gumicsövekre veszélyes nem?

Én minden átalakítás nélkül 50%-os keverékkel vígan eljárok vele, és semmi változás. Gumira elvileg veszélyes, de ismerek olyat aki már régóta jár így vagy tisztán, mégsincs semmi gondja, keverékkel nyilván kevesebb az esély ilyesmire.

Amúgy nem bírtam ki, bevezetékeztem és beszereltem a világítós kapaszkodókat hátra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én minden átalakítás nélkül 50%-os keverékkel vígan eljárok vele, és semmi változás. Gumira elvileg veszélyes, de ismerek olyat aki már régóta jár így vagy tisztán, mégsincs semmi gondja, keverékkel nyilván kevesebb az esély ilyesmire.

Amúgy nem bírtam ki, bevezetékeztem és beszereltem a világítós kapaszkodókat hátra. :lol:

semmi változás?

se javulás se semmi?

és ilyet hol lehet tankolni?

Link to comment
Megosztás:

hy nem tudom mit jelent a műszer tábla bal alján lévő piros felkiáltó jel!!!!!! Mikor ráadom a gyújtást. Talán hogy kevés az olaj a mociba? valaki segítsen KÖSZI

A fékfolyadékra kéne ránézni, elvileg azt jelzi vissza. Ha a töltésjelzővel együtt világít, akkor meg túl nagy a töltőfeszültség. Az olajnyomásmérő lámpa az a kis cseppenő dzsines ikonos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.