Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyerekek, hogy lehet ennyit írni??? :D :lol: lelépek 2 és fél napra, és már rommá írtátok az eget is... gyorsba olvastam végig a dolgot, úgyhogy tutira kimaradtam valamiből, de azé' vagyok ám :lol: :D (képzelem hogy izgultatok)

Jah, amúgy váltóolajilag, valaki vágesz hogy mit kéne belelocsolni egy 1.7 DR váltójába és hogy hol a luk ahova locsolni kell?

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, hogy lehet ennyit írni??? :D :lol: lelépek 2 és fél napra, és már rommá írtátok az eget is... gyorsba olvastam végig a dolgot, úgyhogy tutira kimaradtam valamiből, de azé' vagyok ám :D ;) (képzelem hogy izgultatok)

Jah, amúgy váltóolajilag, valaki vágesz hogy mit kéne belelocsolni egy 1.7 DR váltójába és hogy hol a luk ahova locsolni kell?

Ugyanazt, és ugyanoda amit, és ahova a többinél. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, hogy lehet ennyit írni??? :D :lol: lelépek 2 és fél napra, és már rommá írtátok az eget is... gyorsba olvastam végig a dolgot, úgyhogy tutira kimaradtam valamiből, de azé' vagyok ám :lol: :D (képzelem hogy izgultatok)

Jah, amúgy váltóolajilag, valaki vágesz hogy mit kéne belelocsolni egy 1.7 DR váltójába és hogy hol a luk ahova locsolni kell?

GM 80W90, szuszogón keresztül tölcsérrel például. De ha már öntesz bele, lehet nem ártana a szimmeringet is cserélni. ;)

Link to comment
Megosztás:

és még nem rángattad meg azt a rudat, hogy az kopo e???

Azt még nem...mindig van más izé ami eltereli a figyelmemet róla és elfelejtem... :lol:

Hát meg. ;) Finom volt a kókuszos! :D

;) ..volt a hires kókuszos süti? hmmm, nem is mondtátok :D ..biztos mindet felfaltátok mielőtt odaértem... :lol: :D :D

Jah, amúgy váltóolajilag, valaki vágesz hogy mit kéne belelocsolni egy 1.7 DR váltójába és hogy hol a luk ahova locsolni kell?

kukk az aláirásomba..van ott kép róla :)

Link to comment
Megosztás:

Ja igen!

Hening Károlynénak üzenem, hogy tényleg nagyon finom a kókusztekercse. :D Nekem is nagyon ízlett. :lol:

Ja a kókuszos tényleg isteni volt. :D Köszi.

Heningnek meg köszi a világítós kapaszkodót, már letisztítottam, olyan mintha új lenne, egyik nap majd be is kerül a helyére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanazt, és ugyanoda amit, és ahova a többinél. ;)

GM 80W90, szuszogón keresztül tölcsérrel például. De ha már öntesz bele, lehet nem ártana a szimmeringet is cserélni. :D

kukk az aláirásomba..van ott kép róla :D

tenkjúverimáccs.

Már csak annyit susogjatok el légyszi (emlékszem hogy volt valahol, de hosszú hétvégém volt és nem találom :D :D ) hogy hogy tudom meglesni a szintet benne. és hogy mennyi kell :lol: bocska, tudom hogy volt, de nemvanmeg :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

fentebb szerkesztettem, hogy megtalálja szegény feje..hiszen már napok óta nem volt.. ;)

köszi, meglett ;)

Jóde olyan qrva sokat írtunk, amíg ő nemtudjuk mit csinált, hogy csak röptiben olvasta át. :D

azt tuti, még mindig csak éledezek, jó hétvége volt, csak fárasztó is :lol: :D

én meg mondtam, keresse meg :D

jaja.... köszi :lol: de legalább támpontot adtál h merre keressek a sötétben :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma felvillant a hibalámpám és azóta folyamatosan világít. 47-egr.

Namost ugyebár én lezártam a szelepet, már majdnem egy éve, de még sosem világított miatta a hibalámpa, sőt, más miatt sem. Mi a teendő? Kiszed megtisztít visszatesz vagy mi?

A hibalámpát nem tisztítani kell, mert attóóó csak jobban világít! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem vegyél Te is egy piros pro-tec üzemanyagrendszer tisztítót.

Vagy E85-öt, majd az kipucolja ;) :D

Ezt lessétek le :lol: :D :lol:

Windóz Pistáéknál is előferdül néha ilyesmi.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.