Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha melegen elindul a henger akkor hamarabb mechanikai/tömitési okai lehetnek - gyűrű, szelep, henger... :lol:

(szerk.) ..vagy a gyertya mechanikailag sérült, mint azt utólag olvastam a másik topicban... :D

:lol: remélem az volt a gond. Csak az aggaszt,hogy hol vannak a darabok.

Link to comment
Megosztás:

Ezért akartam én is dízelt, mert ~0 elektronika. De aztán mégiscsak egy fiatalabb Opel benzin lett belőle, amit nem bántam meg azért. :lol:

Höhö ;) , ha egy "fiatalabb Opel lenne" akkor vagy ez lenne :D :

20090520insignia.jpg

vagy ha nem is annyira fiatal akkor ez :lol: :D :

29920417_opel_frontera_2_2_16v_sport_airco_sidesteps_slechts.jpg

Link to comment
Megosztás:

:D remélem az volt a gond. Csak az aggaszt,hogy hol vannak a darabok.

Jobb helyeken bele tudnak nézni a hengerbe olyan mini kamerával, de ha nem nagy darab akkor lehet hogy már ki is lökte. Én még megpróbálnám gyertyák nélkül meghajtatni az öninditóval egy kicsit..hátha kilöki a dugattyú.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a várgesztesi találkozó, eszméletlen jóra sikeredett, végre személyesen is megismertem néhány új arcot innen. Jót sütögettünk, és szerintem tényleg maradandó emlék lesz.

Aki nem jött, sajnálhatja, hogy kihagyta.

Majd ha hazaér a többi résztvevő, remélem ők is hasonlókat fognak írni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a várgesztesi találkozó, eszméletlen jóra sikeredett, végre személyesen is megismertem néhány új arcot innen. Jót sütögettünk, és szerintem tényleg maradandó emlék lesz.

Aki nem jött, sajnálhatja, hogy kihagyta.

Majd ha hazaér a többi résztvevő, remélem ők is hasonlókat fognak írni. :lol:

Szerintem is jól sikerült. :D

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a várgesztesi találkozó, eszméletlen jóra sikeredett, végre személyesen is megismertem néhány új arcot innen. Jót sütögettünk, és szerintem tényleg maradandó emlék lesz.

Aki nem jött, sajnálhatja, hogy kihagyta.

Majd ha hazaér a többi résztvevő, remélem ők is hasonlókat fognak írni. :lol:

Egyetértek, csak megmaradt a sok sör a nyakamon. :lol: ;) Jó volt ez a találkozó, kis autószerelgetés is volt. :D Remélem lesz ismétlés, még több résztvevővel. :D Volt már pár ismerős arc, de voltak újak is. :D

Na majd Blitzen ha minden úgy alakul... ;)

Ja, majd a fotókat kérném szépen. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, csak megmaradt a sok sör a nyakamon. :lol: ;) Jó volt ez a találkozó, kis autószerelgetés is volt. :lol: Remélem lesz ismétlés, még több résztvevővel. :P Volt már pár ismerős arc, de voltak újak is. :D

Na majd Blitzen ha minden úgy alakul... ;)

Ja, majd a fotókat kérném szépen. :D

Nekem is megmaradt, de az alkoholmentes...becserélhettük volna :D :D

...az enyém eleje még mindig kopog.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is megmaradt, de az alkoholmentes...becserélhettük volna :D :D

...az enyém eleje még mindig kopog.. ;)

Alkoholmentes van még nekem is. :lol:

Nekem is kopog az eleje. Hidrotőkék. :lol:

Amúgy hazafele küldtem a verdát rendesen, mögöttem meg Gergő is jött, már nagyon érezni a pozitív hatását a piros pro-tec-nek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi is kb 9-re értünk haza, és nekünk is tetszett tali. A kölykökről 1-1 kiló kosz jött le. :D

Gergővel még megálltunk fehérváron a lidlnél egy bagóra és kis beszélgetésre, aztán mentünk tovább.

Nézegettük a felnijeimet, mert 60nál rázza a kormányt valamelyik. Bár lefele nem olyan vészes a 81-s mint felfele, de most tűnt fel és lefele is voltak azért kátyúk és dobbantók rendesen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alkoholmentes van még nekem is. :D

Nekem is kopog az eleje. Hidrotőkék. :lol:

Amúgy hazafele küldtem a verdát rendesen, mögöttem meg Gergő is jött, már nagyon érezni a pozitív hatását a piros pro-tec-nek. :D

Nekem nem az..kopp-kopp ;) .... de te legalább tudod mi kopog!

Én meg a Karcsi után nem birtam menni...pedig ők négyen voltak...mondom én, hogy nem megy úgy ahogy kéne..vagy ő jobban pörgette :lol: Egyszer kéne egy összehasonlitó tesztvezetést csinálnom, hogy tudjam hogyan kéne mennie. :D

-----

szerk.: ..és még plusz súly is volt a kocsijukban...vagy két kiló kosz ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem az..kopp-kopp ;) .... de te legalább tudod mi kopog!

Én meg a Karcsi után nem birtam menni...pedig ők négyen voltak...mondom én, hogy nem megy úgy ahogy kéne..vagy ő jobban pörgette :lol: Egyszer kéne egy összehasonlitó tesztvezetést csinálnom, hogy tudjam hogyan kéne mennie. :lol:

-----

szerk.: ..és még plusz súly is volt a kocsijukban...vagy két kiló kosz :D

Szerintem vegyél Te is egy piros pro-tec üzemanyagrendszer tisztítót. Nekem használt, már érezni, hogy azért a 75 paci nem kevés. ;) Nálunk 3100Ft körül van. Kápolnásnyéken ennyiért vesztegették. Benzinkúton beletöltöd az egész tartalmát, majd tele tankolod a gépkocsit, aztán mész vele. Nekem most jön ki a hatása fél tank alatt, eddig 500km-t mentem vele. Nagyon sokat használt, főleg, hogy szerintem sosem volt takarítva az üzemanyagrendszer valamelyik része... az előző tulajnál tuti. Ő csak tankolta, amikor elromlott valami, akkor vitte szervízbe. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi is kb 9-re értünk haza, és nekünk is tetszett tali. A kölykökről 1-1 kiló kosz jött le. :lol:

Nekem szerencsére elmaradt a balhé itthon, mert elfelejtettem, hogy az asszony mocival akar menni este melózni, és elhoztam a kannát hogy visszafele majd tankolok. Amikor hazaértem már bukósisakkal a kezében várt az ajtóban. :D Hát még ha tudná, hogy úgy fordultam vissza tankolni, mert kiment a fejemből. :D Aztán mivel eltépett ezerrel dógozni elmaradt a lebacás. ;) De ami késik nem múlik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem szerencsére elmaradt a balhé itthon, mert elfelejtettem, hogy az asszony mocival akar menni este melózni, és elhoztam a kannát hogy visszafele majd tankolok. Amikor hazaértem már bukósisakkal a kezében várt az ajtóban. :D Hát még ha tudná, hogy úgy fordultam vissza tankolni, mert kiment a fejemből. :lol: Aztán mivel eltépett ezerrel dógozni elmaradt a lebacás. ;) De ami késik nem múlik. :lol:

Mert megérdemled. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem az..kopp-kopp :D .... de te legalább tudod mi kopog!

Én meg a Karcsi után nem birtam menni...pedig ők négyen voltak...mondom én, hogy nem megy úgy ahogy kéne..vagy ő jobban pörgette :lol: Egyszer kéne egy összehasonlitó tesztvezetést csinálnom, hogy tudjam hogyan kéne mennie. :D

-----

szerk.: ..és még plusz súly is volt a kocsijukban...vagy két kiló kosz :lol:

és még nem rángattad meg azt a rudat, hogy az kopo e???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.