Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma felvillant a hibalámpám és azóta folyamatosan világít. 47-egr.

Namost ugyebár én lezártam a szelepet, már majdnem egy éve, de még sosem világított miatta a hibalámpa, sőt, más miatt sem. Mi a teendő? Kiszed megtisztít visszatesz vagy mi?

Lehetséges hogy megszorult és azért dobja hibának, mert ha eddig nem anyázott, hogy nem veszi észre a változást mikor mozgatja, akkor más lehetőség nincs. Vagy holnap szerelünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehetséges hogy megszorult és azért dobja hibának, mert ha eddig nem anyázott, hogy nem veszi észre a változást mikor mozgatja, akkor más lehetőség nincs. Vagy holnap szerelünk! :lol:

Gyorsan kikapom aztán kitakarítom, bár mikor tavaly lezártam, akkor is kitisztítottam, lehet belekerült valami kosz. Csati is a helyén...szal megpróbálom.

Hirtelen mikor felvillant a lámpa, azt hittem a lambda szonda genyózik, mert most kapott 50% e85-öt, de ezek szerint nem.

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan kikapom aztán kitakarítom, bár mikor tavaly lezártam, akkor is kitisztítottam, lehet belekerült valami kosz. Csati is a helyén...szal megpróbálom.

Hirtelen mikor felvillant a lámpa, azt hittem a lambda szonda genyózik, mert most kapott 50% e85-öt, de ezek szerint nem.

Ezaz, hogy miképp tudott koszolódni, ha le van zárva... :lol: Mindegy, remélhetőleg a tisztítás segít rajta. :D

Link to comment
Megosztás:

Még tisztítás előtt mentem egy kört, hiba nincs...Szal majd reggel kipucolom. Amúgy meg a kocsit is fel kell készítenem a talira. :D

Ilyet egyébként nekem is csinált már. Megyek mint az eszeveszett, egyszercsak hibalámpa felvillan, félreállok, leállítom a motort, kicsit vártam, újra beindítottam és utána nem világított. A legelső ilyen esetnél meg kivillant aztán ki is aludt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

azt tudom ,hogy színekkel kell párosítani gombot, azán nyomkodj

meg kezed lábad emeld

meg magzados kötögetős, de úgy konkrétabban? :lol:

majd megkérem havert h mondja el megint, mert nekem is csak az maradt meg h szívás :lol: :D

ja meg a dilidokis beszélgetések, 6x visszakérdezett ugyanarra, volt h egymás után többször, de volt olyan h később :D

Link to comment
Megosztás:

Ne értetlenkedj, pakolj 4 szelet szalonnát és gyertek ti is, Károlybá is jön, nektek sem esne nehezetekre. :lol:

Kérdeztük tőle Pezoban, de aszonta hogy nem gyün. De Gergő jön! Rábeszéltem. :D Najó nem, csak mondta hogy jön, tehát már nem "lehet", hanem biztos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdeztük tőle Pezoban, de aszonta hogy nem gyün. De Gergő jön! Rábeszéltem. :lol: Najó nem, csak mondta hogy jön, tehát már nem "lehet", hanem biztos. :D

Akkor házi feladat: mindenki,akinek van régi gyertyakábele,dobja be a szalonnája mellé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.