Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már csak a többi részét kell hozzá színre mázolni.. :lol: :D

Festhető az biza csak alapozni kell ha jól tudom :D

Légszűrőből én nem gyárit szoktam venni, minek 3x árú gyári ha 3-4000 km (max 5000 de az már nagyon a vége) után repül.. :lol:

attól függ milyen az a lökös, de ha gyárilag nem fényezett, akkor annak az az oka, hogy nem is fényezhtő, tapintásra is más anyagú, és ha leveszed, akkor megtalálod a határvonalat, ahol össze van sütve a két anyag, ahogy erről Gabi mester is beszámolt.

én 500Ft ért veszem a szűrőt többnyire... nemtudom milyen... de lehet Gm es, mert olyan szürke mint azok szoktak lenni, és mennyi? 3-5 ezer km?

van pénz arrafelé... olajcserére agyba főbe, vagy egy év alattnem megy bele az a 8 ezer?

Link to comment
Megosztás:

Csináld magad szerint elég 30e kilométerenként. :lol: Ahogy néztem van is valóságalapja. Még csak 20e km van benne, de még nem annyira dzsuvás, mint a 60 ezres. :D

Te most a sima légszűrőről beszélsz, nem? Nekem legalábbis az minimálisan koszolódik 10e. alatt, míg a pollenszűrő tényleg csere érett.

Link to comment
Megosztás:

van pénz arrafelé... olajcserére agyba főbe, vagy egy év alatt nem megy bele az a 8 ezer?

Háát, mióta asszonypajtinak sajátja van azóta 1/3adával kevesebbet fut az tuti, inkább javából hobbiautónak van.. :lol:

Te most a sima légszűrőről beszélsz, nem? Nekem legalábbis az minimálisan koszolódik 10e. alatt, míg a pollenszűrő tényleg csere érett.

Na itt kocsogfalván a garázsban is beporosodik álltó helyében, nemhogy ha megyek is vele, mindjárt csinálok egy fotót a tegnap "kidobottamról" -futott olyan max 4000-et, ja és közben néhányszor ki volt kompresszorral fújatva de úgy értelmesen :D

Link to comment
Megosztás:

Háát, mióta asszonypajtinak sajátja van azóta 1/3adával kevesebbet fut az tuti, inkább javából hobbiautónak van.. :D

Na itt kocsogfalván a garázsban is beporosodik álltó helyében, nemhogy ha megyek is vele, mindjárt csinálok egy fotót a tegnap "kidobottamról" -futott olyan max 4000-et.

van pénz hobbiautóra

:lol:

Link to comment
Megosztás:

van pénz hobbiautóra

:D

Erre mit mondjak? Motorral járok, macskával alszok, anyámnál lakok és szeretem a tarcali fehér édes bort.. ;) :lol: :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Háát, a mocit azt fel kellett újítanom mert halott volt :D , a macskák rosszabbak mint a gomba mert a gomba nem szökik meg a bogrács elől :lol: :D :lol: a borért meg érte kell menni és én meg lusta vagyok rá ;)

Link to comment
Megosztás:

Háát, a mocit azt fel kellett újítanom mert halott volt :D , a macskák rosszabbak mint a gomba mert a gomba nem szökik meg a bogrács elől :lol: :D :lol: a borért meg érte kell menni és én meg lusta vagyok rá ;)

a nagygenerálra is volt pénz???

pénzes ember vagy te ;)

Link to comment
Megosztás:

a nagy generálra is volt pénz???

pénzes ember vagy te :D

Nem a kocsi mociját te, azt nem kell, abban nem kalamol oldalra a dugattyú :D nem mindenki pörgeti a csillagos égig.. ;) általában :lol: a [off] simsonomról [on] van szó. Mindegy.

Szeretnék az lenni :D , néhány gondom könnyen megoldódna.. ;)

Na így néz ki a szűrő:

www.tvn.hu_03d341e559970c5b8b38cd9a0561bff0.jpg

Már amennyire látszik, rossz volt megfogni is -tiszta por lett a mancsom tőle.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így fotón tényleg nem olyan borzasztó de ha a kezedben lenne valószínű más lenne a véleményed. :lol:

Viszont ezekben a nem gyáriakban van egy dolog ami nemigazán tetszik, eléggé körülményes a helyére harcolni a felső műanyag vackot, mintha nagyon nem méretpontosak lennének rajtuk az a habszivacsszerű izé.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem a kocsi mociját te, azt nem kell, abban nem kalamol oldalra a dugattyú :P nem mindenki pörgeti a csillagos égig.. :) általában :D a [off] simsonomról [on] van szó. Mindegy.

Szeretnék az lenni ;) , néhány gondom könnyen megoldódna.. :D

Na így néz ki a szűrő:

Már amennyire látszik, rossz volt megfogni is -tiszta por lett a mancsom tőle.. :D

a simson generálja se olcsó ám ;) :lol:

sztem sincs semmi baja ennek a szűrőnek

Így fotón tényleg nem olyan borzasztó de ha a kezedben lenne valószínű más lenne a véleményed. :lol:

Viszont ezekben a nem gyáriakban van egy dolog ami nemigazán tetszik, eléggé körülményes a helyére harcolni a felső műanyag vackot, mintha nagyon nem méretpontosak lennének rajtuk az a habszivacsszerű izé.. :D

ja erről én is beszámoltam, mintha egy kicsit nagyobb lenne

de idővel felveszi a formát

Link to comment
Megosztás:

a simson generálja se olcsó ám :D :D

sztem sincs semmi baja ennek a szűrőnek

Nekem ne mondd, csak egy karbi 15 volt bele, plusz új gumik, lengővillákra porvédő harangok, új indexek, zselés akku, és hadd ne soroljam, volt olyan 60-70 rongyba mire fullos lett a bringa, igaz ez pár éve volt, azóta csak tankolom. :lol:

Ok, akkor legközelebb ha feléd járok ott hagyom a postaládába ajándéknak ;) bele teheted a tiédbe, jah, van 3 darab.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ne mondd, csak egy karbi 15 volt bele, plusz új gumik, lengővillákra porvédő harangok, új indexek, zselés akku, és hadd ne soroljam, volt olyan 60-70 rongyba mire fullos lett a bringa, igaz ez pár éve volt, azóta csak tankolom. :D

Ok, akkor legközelebb ha feléd járok ott hagyom a postaládába ajándéknak :D bele teheted a tiédbe, jah, van 3 darab.. :lol:

na mondom én 60-70 ezret az astrára se költöttün a 3 év alatt alaktrészre eddig. kop kop

le is kopogtam.

aligha fog beleférni.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Unixos olajszűrővel van valakinek tapasztalata? Olyat kaptam, nem gyárit. :lol:

Meg valami bárdi-s légszűrőt és pollenszűrőt. Benyaszűrő sem gyári, ez lehet probléma?

Ne aggódj! Mind jó, a szűrőpapírt néhány gyártótól veszik a világon, azok pedig szinte egyformák. A keretet, vagy a "pléh" házat meg nem lehet elrontani. Vedd az olcsóbbat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.