Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak nekem van :lol:

Majd ecce élőben, hosszú még az élet, feltéve hogy vigyázol a pityutyutyuval :D :lol:

Ne fécsd má, nem esszük meg :D ;) ;)

Amúgy sejtettem, hogy nem stimmel valami semmi bulizás részedről, csak a meló-meló-meló-meló.

Elfeledted milyen bája van annak, ha délután a konyhasztalon édredsz :D :D :) :P

Link to comment
Megosztás:

Ne fécsd má, nem esszük meg :lol: :D ;)

Amúgy sejtettem, hogy nem stimmel valami semmi bulizás részedről, csak a meló-meló-meló-meló.

Elfeledted milyen bája van annak, ha délután a konyhasztalon édredsz ;) :D :D :)

A melós rész "sajnos" 100%-ban megerősítve, most megint 3 meló van párhuzamban... :lol:

Kell a zsé, nemsokára indul az építkezés, csak még az építészt rugdosom, két hete kész kéne legyenek a tervek :D

Link to comment
Megosztás:

csak még az építészt rugdosom, két hete kész kéne legyenek a tervek :D

Inkább vidd el egy körre :lol: tuti hatással lesz rá.. :D :lol:

figyeljetek már

szerintetek az normális, hogy a pannonnál 710 kBra fitnem kellene 852 Ft-ot??

gprs szarra

Igen, normális ha nem rendeltél meg valami komolyabb net csomagot, fizethetsz.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Inkább vidd el egy körre :lol: tuti hatással lesz rá.. :D :lol:

Igen, normális ha nem rendeltél meg valami komolyabb net csomagot, fizethetsz.. :D

de egy megáért 1000Ft?

és arra is azt írja, hogy GPRS-forgalom értékhatár alatt

annakidején megnézegettem az emailokat, és pár forintott vett le a kártyás telómról.

Link to comment
Megosztás:

de egy megáért 1000Ft?

és arra is azt írja, hogy GPRS-forgalom értékhatár alatt

És? :D Mit csodálkozol rajta? Olvasd el a tarifatáblázatot, nekem mire lefrissítette az Avastot majdnem 4 ezres számlát csinált mert elfelejtettem megrendelni újra az 5 gigás csomit.. :D :lol:

De tulajdonképp mit csináltál vele? :lol:

Link to comment
Megosztás:

És? :D Mit csodálkozol rajta? Olvasd el a tarifatáblázatot, nekem mire lefrissítette az Avastot majdnem 4 ezres számlát csinált mert elfelejtettem megrendelni újra az 5 gigás csomit.. :D :lol:

De tulajdonképp mit csináltál vele? :lol:

de azavast frissítés az nem 1 mega.

meg ez nem mobil internet laptopra, hanem csak a telón néztem meg egy oldalt, 3 percig kb.

710kB

jaaé selolvastam amúgy

már az 1 gigáson is úgy van, hogy keret túllépés esetén 6Ft/mega

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, szerinted én miért hagytam ott a sunyiba? :D Erősen szeretnek túlszámlázni és nem tudsz neki semmit sem tenni. :lol: Ez van, váltani kell.. ;)

Perpill pémobillal nagyon jól el vagyok.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, szerinted én miért hagytam ott a sunyiba? :D Erősen szeretnek túlszámlázni és nem tudsz neki semmit sem tenni. :lol: Ez van, váltani kell.. ;)

Perpill pémobillal nagyon jól el vagyok.. :D :lol:

hát én azért bemegyek, és megkérdezem mi ez a szarság

1 megáért sehol se kell 1000Ft-ot fizetni basszák meg

na meg az a fura, hogy régen elolvasgattam az emailokat, és 800as kártyával töltögettem csak atelót, és érdekes nem fogyott el, akkor ez hogy van?

na mindegy, majd elmondom mit mondtak.

Link to comment
Megosztás:

Jajj, hát én is kivertem már a balhét az ügyfélszolgálaton, fogyasztóvédelemtől kezdve mindent emlegettem nekik és egyszerűen leráztak, hogy utána néznek..legyek türelemmel..majd jóvá írják az egyenlegen..stb. Persze, mese habbal, hideg víz rá. :lol: Erre írtam, hogy lépni kell.. :D

Link to comment
Megosztás:

Bruttó havidíj Havidíjban foglalt forgalmi keret Bruttó forgalmi díj 10 KB-onként

Csúcsidőben Egyéb időszakban

Mobile Data Start Nincs Nincs 8,00 Ft 8,00 Ft

Mobile Data 3 490 Ft 3 MB 6,00 Ft 6,00 Ft

Mobile Data 50 1 990 Ft 50 MB 3,00 Ft 1 Ft

Mobile Data 250 3 990 Ft 250 MB 2,00 Ft 0,50 Ft

Mobile Data 500 6 990 Ft 500 MB 1,00 Ft 0,25 Ft

Mobile Data 1000 12 990 Ft 1000 MB 0,75 Ft 0,25 Ft

hát ezért annyi amennyi

szopjanak le akkor

Link to comment
Megosztás:

Ne mérgelődj, inkább sűrűbben nézd meg a vonatkozó irományokat ;)

Én meg ezért mondtam, hogy Gb méretű csomag :D igaz nem a legolcsóbb de akkor legalább tudod nyúzni nyugodt lélekkel. Nekem bármilyen hihetetlen de bőven elég 5 Gb, igaz nem is nézegetek folyton videókat meg nem torrentezek csak néha szedek le 1-1 nagyobb fájlt. Ha meg nagyon nagy méretű fájlról van szó akkor meg valamelyik ismerősömet megkérem aki komolyabb korlátlan nettel rendelkezik, hogy "légyszi szedd már le ezt nekem.." igaz az max negyed de inkább fél évente fordul elő.. :lol:

Holnap meg valahogy kedvem van menni északi irányba, valahogy hiányolom már a hegyi levegőt, amolyan Tokaj környékit.. ;) :D

No meg már ideje lesz a bográcsomat is rendbe tennem, egy illető rendesen lekormoltatta DUV-ban. :D (na ezt se a wd40, se a blokktisztító, se a hideg zsíroldó se egyéb cuccmucc nem vitte le, talán a polír, ha... :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Ne mérgelődj, inkább sűrűbben nézd meg a vonatkozó irományokat ;)

Én meg ezért mondtam, hogy Gb méretű csomag :D igaz nem a legolcsóbb de akkor legalább tudod nyúzni nyugodt lélekkel. Nekem bármilyen hihetetlen de bőven elég 5 Gb, igaz nem is nézegetek folyton videókat meg nem torrentezek csak néha szedek le 1-1 nagyobb fájlt. Ha meg nagyon nagy méretű fájlról van szó akkor meg valamelyik ismerősömet megkérem aki komolyabb korlátlan nettel rendelkezik, hogy "légyszi szedd már le ezt nekem.." igaz az max negyed de inkább fél évente fordul elő.. :lol:

Holnap meg valahogy kedvem van menni északi irányba, valahogy hiányolom már a hegyi levegőt, amolyan Tokaj környékit.. ;) :D

No meg már ideje lesz a bográcsomat is rendbe tennem, egy illető rendesen lekormoltatta DUV-ban. :D (na ezt se a wd40, se a blokktisztító, se a hideg zsíroldó se egyéb cuccmucc nem vitte le, talán a polír, ha... :lol:)

hát elég jól megvariálták ezt a vapozást...

na mindegy többet nem használom.

jöhecc, kiteszed a borácsodat, majd a jég leveri róla a kormot.

ma is szakadt az eső, de 60méterrel arréb nem is esett az eső

Link to comment
Megosztás:

Na még egyszer.

Most vasárnap júni 14-én Tatabányán tali 14.00-kor a Tesco-nál, aztán irány Várgesztes, szép idő lesz, sütögetés, jó kedv.

Aki szeretne jönni, ne fojtsa el vágyát, hanem üljön autóba és jöjjön el. :D

Aki csak később tud csatlakozni, az is jöjjön. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na még egyszer.

Most vasárnap júni 14-én Tatabányán tali 14.00-kor a Tesco-nál, aztán irány Várgesztes, szép idő lesz, sütögetés, jó kedv.

Aki szeretne jönni, ne fojtsa el vágyát, hanem üljön autóba és jöjjön el. :D

Aki csak később tud csatlakozni, az is jöjjön. :lol:

Lehet megyek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok új vagyok itt, most reggeltem, van egy 98 F Caravanom, amin a fütés kapcsolok nem világítanak. A 3 közűl eggyik sem. A lapcsolokat levettem de nincs mögöttük izzó, lejebb azonban nem bontottam. Létezik, hogy a98-ban még nem is volt világítos?

Ez azért lenne furi mondjuk mert a kesztyűtartó meg fényárban úszik.

Várom a válaszokat előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

jöhecc, kiteszed a borácsodat, majd a jég leveri róla a kormot.

ma is szakadt az eső, de 60méterrel arréb nem is esett az eső

A legközelebbi motormosáskor vidd el magaddal, ha a váltómról leszedte a trutyit, akkor az sem okoz neki gondot. Vagy vedd fel mint a rohambilit, aztán a hajad kidörzsöli belőle az odakozmált pörkőttet. Esetleg előtte kenhetsz rá ultradermet, a jobb hatás kedvéért. Én egyszer akartam vmit főzni, és odaégettem a húst, kivittem a lábast a kút mellé beáztatni. Aztán másnap reggelre úgy kinyalta belőle a Bobby a trutyit, hogy el sem kellett mosogatni, szépen visszatettem a többi közé a szekrénybem észre sem vette senki a bakit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok új vagyok itt, most reggeltem, van egy 98 F Caravanom, amin a fütés kapcsolok nem világítanak. A 3 közűl eggyik sem. A lapcsolokat levettem de nincs mögöttük izzó, lejebb azonban nem bontottam. Létezik, hogy a98-ban még nem is volt világítos?

Ez azért lenne furi mondjuk mert a kesztyűtartó meg fényárban úszik.

Várom a válaszokat előre is köszi

Kell,hogy legyen izzó,

ki kell venni a rádiót,kijelzőt,szellőzőrácsokat,kicsavarni minden csavart és lejön a burkolat.

A középsőt ha kivetted,akkor látnod kellene,abban is van egy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.