Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha opel lenne, akkor takarítás meg mosás helyett hibakódot villogtatnék Bár kétségkívül az sem rossz szórakozás :D

Simogatni meg van mit ;) ( minnyá jön Futógabi nyálcsorgatva... :lol: )

Vegyél dízelt, azon nincs ilyesmi :lol:

Fotót, linket, videót kérünk.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nemmondod ezed volt?? :) ;) :D micsináltál vele hogy szuzuki lett belőle? :D :lol:

:lol:

Racionalizáltam... :D

;)

Utólag meggondolva, lehet, hiba volt eladni, de ...

De nem volt 300.000 pezóm egy motorgenerálra... Szerencsétlen kocsinak már csak az aortája környékén volt egy kis vér :D

Link to comment
Megosztás:

Áh, én is így kezdtem, Bmw, Kia Sorento (abba jó hogy nem ugrottam bele, azóta semmim se lenne :D ), rönyó laguna, kócmócpócwágen, egyszóval minden ami nem Opel de méretileg nagy autó és tekintve a kínálatot ez lett belőle. Nekem jó, túrázni, városban, családinak is tökéletes bááár nem mondom, hogy nem csábít a Frontera... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Áh, én is így kezdtem, Bmw, Kia Sorento (abba jó hogy nem ugrottam bele, azóta semmim se lenne :lol: ), rönyó laguna, kócmócpócwágen, egyszóval minden ami nem Opel de méretileg nagy autó és tekintve a kínálatot ez lett belőle. Nekem jó, túrázni, városban, családinak is tökéletes bááár nem mondom, hogy nem csábít a Frontera... :lol: :D

akkor se lenne már semmid :D

Link to comment
Megosztás:

Hát haja nem, de kapott volna: agyvérzést, idegbajt, és szép nagy összegű számlákat egy szerelőműhelytől, N. István szakszervízes munkatárstól ;) :lol: :lol: :D

R völgye

az az Róla Völgye Endre

az a Tulajdonos

az az Ebűndrebácsi

az az idősebb Rónavölgyi Endre

am a mai híradóban is lesz beszámoló nagy anyagi kárral járó viharról, az tuti, vagy 20 perce dörög megállás nélkül, de kajak egy másodpercnyi szünet nincs a dörgésben

itt csak szemetel, néha kicsit erősebben, de

Szada harkály lúc tiszaujváros prügy

ezeket veri rendesen, ott tuti napoznak az ürgék már :D

ma láttam egy v12 es bmw mocit...

hát nagyobb mint az asztalom ;)

Link to comment
Megosztás:

akkor se lenne már semmid :D

Az biztos :lol:

am a mai híradóban is lesz beszámoló nagy anyagi kárral járó viharról, az tuti, vagy 20 perce dörög megállás nélkül, de kajak egy másodpercnyi szünet nincs a dörgésben

itt csak szemetel, néha kicsit erősebben, de

Szada harkály lúc tiszaujváros prügy

ezeket veri rendesen, ott tuti napoznak az ürgék már

Itt meg amolyan 8-14 mm-es jéggolyók esnek (még jó, hogy a macival beálltam a garázsba), tuti leveri az összes paprikát pedig nem kéne, az az 1 amit szeretek.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.