Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

erről jut eszembe.

két hete láttam egy corvetet, a legújabbat asszem, és érdekes volt a hátsó lámpája.

ugyebár ledből volt két két karika, és ha indexelt, akkor azon az oldalon az a két karika villogni kezdett, de nemszámított az se, hogy fékezett, másikoldalon világított a két karika, az indexelősön meg csak villogott, de ha az index pont szünetett tartott, akkor ott semi se világított.

érdekes megoldás

Link to comment
Megosztás:

Hm. Most vagy nem tudom mire gondolsz, vagy a kárpitban lévő fém keretre, ami nekem a kárpitban van, nem a lámpán. Majdnem leszedtem én is, mert először azt kezdtem el csavarhúzóval feszíteni. :lol:

Én eddig mindig kerettel együtt szedtem ki a lámpát. Vadállat vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

erről jut eszembe.

két hete láttam egy corvetet, a legújabbat asszem, és érdekes volt a hátsó lámpája.

ugyebár ledből volt két két karika, és ha indexelt, akkor azon az oldalon az a két karika villogni kezdett, de nemszámított az se, hogy fékezett, másikoldalon világított a két karika, az indexelősön meg csak villogott, de ha az index pont szünetett tartott, akkor ott semi se világított.

érdekes megoldás

American style. Ott szokás az is, hogy hátul nincs külön sárga index, csak a helyzetjelző villog. :lol: Vagy együtt villog az index-szel azonos oldali helyzetjelző is.

Link to comment
Megosztás:

American style. Ott szokás az is, hogy hátul nincs külön sárga index, csak a helyzetjelző villog. :lol: Vagy együtt villog az index-szel azonos oldali helyzetjelző is.

az addig oké, de hogy a féklámpa is...

pontosabban féklámpának semmi jelét nem vetted észre azon az oldalon

Link to comment
Megosztás:

erről jut eszembe.

két hete láttam egy corvetet, a legújabbat asszem, és érdekes volt a hátsó lámpája.

ugyebár ledből volt két két karika, és ha indexelt, akkor azon az oldalon az a két karika villogni kezdett, de nemszámított az se, hogy fékezett, másikoldalon világított a két karika, az indexelősön meg csak villogott, de ha az index pont szünetett tartott, akkor ott semi se világított.

érdekes megoldás

Most ezt lehetne mégegyszer lassabban? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most ezt lehetne mégegyszer lassabban? :D

többiek pl DAY értették ;)

DEEEEEE

mostvolt a híradóban,hogy szerencsen, a kedvenc körforgómnál, feltörték a hambist, és elvittek egy kis fagyasztott húst, meg sajtot :D

DEEEE

ezekszerint ott van az egyik térfigyelő kamera... :lol:

még jó, hogy ritkán járok ki, és ritkán mutatványozok....

figyelni kellesz...de ezek a fekák megszívták, szép kép van róluk ;)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

többiek pl DAY értették :D

DEEEEEE

mostvolt a híradóban,hogy szerencsen, a kedvenc körforgómnál, feltörték a hambist, és elvittek egy kis fagyasztott húst, meg sajtot ;)

DEEEE

ezekszerint ott van az egyik térfigyelő kamera... :D

még jó, hogy ritkán járok ki, és ritkán mutatványozok....

figyelni kellesz...de ezek a fekák megszívták, szép kép van róluk ;)

:lol:

Egyszer valahol olvastam hogy a csákó bepréselte magát a rácson, telezabálta magát, aztán nem fért ki, vmi vegyesboltból. :D Mint a makiverem. Ööööö.. már nem én este, hanem a majomcsapda. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.