Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Astra mindenit :D ilyent még tényleg nem láttam, jó kis cucc lehet :D a warnyúmban is valami hasonló volt de ott (bal elől) meg nem volt kapaszkodó :lol:

Gondolom nem valami ócsó tömegcucc..? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Astra mindenit :D ilyent még tényleg nem láttam, jó kis cucc lehet :D a warnyúmban is valami hasonló volt de ott (bal elől) meg nem volt kapaszkodó :lol:

Gondolom nem valami ócsó tömegcucc..? :lol:

Bontóban 1 párat ezerért vettem. Megsikáltam, behúztuk hozzá a kábelt az elsőtől, adtunk neki direkt testet, és kész. Jah, meg tettem bele új izzókat.

Link to comment
Megosztás:

Omega belső lámpa rögzítésének elég volt a gyári kárpit vagy tettél mást is?

elég

hidd már el

az omiban sincs semmi más

sanya te meg hol jártál, elég sokat beszélgettünk már erről.

am én is hülye voltam, mert ferinél is volt egy, ott volt a kezembe néztem is, hogy na ilyen is van?? :lol: aztán nem hoztam el...

Link to comment
Megosztás:

Bontóban 1 párat ezerért vettem.

Akkor nem veszett árú de nekem annyira nem kell belül díszkivilágítás, na meg lehet úgy járna mint a kapcsolós-olvasólámpás középső világítás amit opelos fatertől vettem, ott van a szekrényben azóta is... :lol:

sanya te meg hol jártál, elég sokat beszélgettünk már erről.

Az lehet de ezek szerint ott bizonyára nem :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg a lehető "leg-elektromosan-mentesebb" autót kerestem akkoriban. Gőzmozdonyt meg már nem lehetett kapni.. :lol: :D

Viccen kívül tényleg a lehető legminimálisabb elektronikával rendelkező autó volt a keresés célja -kikerülni az imilyen-amolyan hibákat (lambda, légtömegmérő, stb), részben ezért lett Dízel Turbós és Lassú. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én is betettem de valahogy az általam kissé "áthackelt" jobban tetszik (használhatósági szempontokból) :lol: az igazat megvallva nem sok értelme van annak a két oldalsó olvasólámpának -kicsi a fényük. Viszont próbaképp tettem beléjük helyzetjelzőbe való kék ledeket, azzal viszont amolyan tunyingosnak mutatkozott :D de az meg nem az én feelingem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én is betettem de valahogy az általam kissé "áthackelt" jobban tetszik (használhatósági szempontokból) ;) az igazat megvallva nem sok értelme van annak a két oldalsó olvasólámpának -kicsi a fényük. Viszont próbaképp tettem beléjük helyzetjelzőbe való kék ledeket, azzal viszont amolyan tunyingosnak mutatkozott :D de az meg nem az én feelingem.. :lol:

Hallod Novy? LED!! Tunying!! mire vársz még? :lol: ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

elég

hidd már el

az omiban sincs semmi más

sanya te meg hol jártál, elég sokat beszélgettünk már erről.

am én is hülye voltam, mert ferinél is volt egy, ott volt a kezembe néztem is, hogy na ilyen is van?? :lol: aztán nem hoztam el...

Hidd el hogy nem ugyanolyan a pereme, nekem pl nem marad csak úgy fenn, majd kitalálok valamit, hogy hogyan rögzüljön a kárpitban. A fénye szerintem jobb, mert a gyáriban csak 1 szoffita van, ebben meg a plusz két cucc.

Elvileg ha az eredeti lámpa fém keretét ráteszem és rögzítem, akkor jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hallod Novy? LED!! Tunying!! mire vársz még? :D :D :lol: ;)

Eladó.. :lol: ;)

nem ugyanolyan a pereme, nekem pl nem marad csak úgy fenn

Az enyémébe bepattintottam és ott is maradt -ha ugyanarról beszélünk..

Link to comment
Megosztás:

Hallod Novy? LED!! Tunying!! mire vársz még? :lol: :lol: :D :D

csúnya

Hidd el hogy nem ugyanolyan a pereme, nekem pl nem marad csak úgy fenn, majd kitalálok valamit, hogy hogyan rögzüljön a kárpitban. A fénye szerintem jobb, mert a gyáriban csak 1 szoffita van, ebben meg a plusz két cucc.

e elvileg ha az eredeti lámpa fém keretét táteszem és rögzítem, akkor jó lesz.

Az enyémébe bepattintottam és ott is maradt -ha ugyanarról beszélünk..
Link to comment
Megosztás:

Hidd el hogy nem ugyanolyan a pereme, nekem pl nem marad csak úgy fenn, majd kitalálok valamit, hogy hogyan rögzüljön a kárpitban. A fénye szerintem jobb, mert a gyáriban csak 1 szoffita van, ebben meg a plusz két cucc.

Elvileg ha az eredeti lámpa fém keretét ráteszem és rögzítem, akkor jó lesz.

Most raktam be és bepattant, úgy is maradt. Bár egy kicsit kilátszik a fém perem alóla, de kis igazítással eltüntethető. Viszont stabilan benne van. Maximum hétvégén mókolunk vele valamit, lehet le van törve nálad egy pöcök, bár nem hinném. Ahogy elnéztem ugyanolyan a "pöcökrendszer" mint a gyárinak.

Ja és a fém perem az a tetőkárpitban kell hogy legyen, nem a lámpán. Vagy félreértettem? :lol:

Más: Voltam opelboltban vettem szűrőket, de kettőt csak holnapra tudnak hozni. Castrol Magnatec 10W40-t meg 6000-ért már tud hozni a boltos srác. ;) Kérdeztem gyári gyertya árakat is, 1500Ft/db. Lukas márkájú van 1100-ért. Delpartson 1132Ft/darab a gyári GM gyertya. ;)

Megcsináltattam a defektes gumit, természetesen abban is egy nagy darab szög volt. 2000Ft. :D Még le kell mennem lemosni a gumikat, mert elég ocsmányak, főleg a most szerelt.

Hülyegyerek hol áll meg tilosban? A rendőrség előtt! :D Már ott fotóztak a yardok és a tulaj is ott volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most raktam be és bepattant, úgy is maradt. Bár egy kicsit kilátszik a fém perem alóla, de kis igazítással eltüntethető. Viszont stabilan benne van. Maximum hétvégén mókolunk vele valamit, lehet le van törve nálad egy pöcök, bár nem hinném. Ahogy elnéztem ugyanolyan a "pöcökrendszer" mint a gyárinak.

Lehet ám hogy más, mert az enyém tetőablakosból való. Viszont a gyáriról leszedtem a fém rögzítőt, és rögzítettem az omegáson, így patent. :lol:

Aki szerint csúnya, az nézze meg beszerelve, élőben, mert úgy viszont elég cool. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet ám hogy más, mert az enyém tetőablakosból való. Viszont a gyáriról leszedtem a fém rögzítőt, és rögzítettem az omegáson, így patent. :lol:

Aki szerint csúnya, az nézze meg beszerelve, élőben, mert úgy viszont elég cool. :D

Ja a fém rögzítőt mondtad. :lol:

Egyetértek, szép cucc. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet ám hogy más, mert az enyém tetőablakosból való. Viszont a gyáriról leszedtem a fém rögzítőt, és rögzítettem az omegáson, így patent. :lol:

Aki szerint csúnya, az nézze meg beszerelve, élőben, mert úgy viszont elég cool. :D

fém rögzítő?? ilyen pöcök?? vagy a fém keret?

Link to comment
Megosztás:

Épphogy a fém rögzítőkeretet tettem át az omegásra. Így a tuti.

erről lőhetnél képet

nekem pl van egy fém keret a kárpiton, meg két fém fülecske a lámpán

a gyárinál.

nekem a dévósat rgasztani kellett, mert a feltekert szigetelőszalalg egy idő után elengeti, és lógot benne, kapott két pötty melegragasztót a perem alá és beton :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.