Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezen hol van az antenna? :D Volt olyan is amelyiken nem volt ott?

Nekem az tűnik fel rajta inkább hogy mé' van rajta kadett-style tükör :lol: Jah, meg hol a díszléc? Amúgy feilratok is le vannak kapva, gondolom akkor az antenna is "csúnyadolog"nak lett minősítve aztán repült :lol:

Jah, csak mellékesen: sikerült leszednem az "összesütött" műszeregység-plexit, meg a takaró-keret műanyagot. Szopós, de egy negyed óra alatt sikerült körbepattintgatni, meg lemelegíteni :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az tűnik fel rajta inkább hogy mé' van rajta kadett-style tükör :lol: Jah, meg hol a díszléc? Amúgy feilratok is le vannak kapva, gondolom akkor az antenna is "csúnyadolog"nak lett minősítve aztán repült ;)

Szerintem is "preparálták" már és ez kissé gyanússá teszi...persze, a legtöbb ilyen idős autóhoz hozzá kell már nyúlni, csak úgy feltűnt amikor átnéztem amiket belinkelt valaki az előző oldalak valamelyikén mert venni szeretne. Mindenesetre, ha újra autót veszek, én is "gyanakvóbb" leszek... :D

-------------

Tudna nekem szerezni valaki szénkefét az ablakemelőbe? Amit belereszeltem eltört mert, ott ahol a vezeték megy bele, annyira elvékonyodik az anyaga, hogy nem birja sokáig..az autósboltban meg úgy néztek rám, hogy mit akarok, mintha földönkivüli lennék... :D :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is "preparálták" már és ez kissé gyanússá teszi...persze, a legtöbb ilyen idős autóhoz hozzá kell már nyúlni, csak úgy feltűnt amikor átnéztem amiket belinkelt valaki az előző oldalak valamelyikén mert venni szeretne. Mindenesetre, ha újra autót veszek, én is "gyanakvóbb" leszek... :D

-------------

Tudna nekem szerezni valaki szénkefét az ablakemelőbe? Amit belereszeltem eltört mert, ott ahol a vezeték megy bele, annyira elvékonyodik az anyaga, hogy nem birja sokáig..az autósboltban meg úgy néztek rám, hogy mit akarok, mintha földönkivüli lennék... :lol: :D ;)

Ne autós bótba vidd. Vannak ilyen villanymocis emberkék akik tekercseléstől kezdve a mágnes-simogatásig mindent megcsinálnak ha kifizeted ;) Sztem olyan helyen tuti kapsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne autós bótba vidd. Vannak ilyen villanymocis emberkék akik tekercseléstől kezdve a mágnes-simogatásig mindent megcsinálnak ha kifizeted :D Sztem olyan helyen tuti kapsz :lol:

Nem kell azon semmit sem csinálni csak azt a francos szénkefét kell beletenni....csak megfelelő darab kéne. Igazad van, felkutatom itt a környéken, hogy hol vannak ilyen "simogatós bácsik"! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell azon semmit sem csinálni csak azt a francos szénkefét kell beletenni....csak megfelelő darab kéne. Igazad van, felkutatom itt a környéken, hogy hol vannak ilyen "simogatós bácsik"! ;) :lol:

Csak aztán vigyázz be ne próbálkozzon egy eltévedt simogatással :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.