Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

A vezérlés, tudom a motor része, mégis itt kérdeznélek benneteket.

Ugye vennék dolgokat hozzá, csak még van egy nyitott kérdés.

A szíj az már adott, csak hozzá kell még egy vízpumpa:

LPR-ről ki mit hallott?

(ahol nézem ott van még:Graf, Rouville, FEBI)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A vezérlés, tudom a motor része, mégis itt kérdeznélek benneteket.

Ugye vennék dolgokat hozzá, csak még van egy nyitott kérdés.

A szíj az már adott, csak hozzá kell még egy vízpumpa:

LPR-ről ki mit hallott?

(ahol nézem ott van még:Graf, Rouville, FEBI)

Én gyári vennék.

Link to comment
Megosztás:

Az melyik a gyári, mélykék?

OK, leesett, GM: mi a kódja, átdzsalok az Opel szervízbe, megkérdem mennyi pénz, aztán osztok szorzok.

A gyárinak 13 34 065 a száma, és 20e Ft körül van.

Tömítőgyűrűt se felejts el venni hozzá! (13 34 727).

Link to comment
Megosztás:

Ma délután bekövetkezett az, amitől féltem....Még egy óra múlva is volt kb. 3 cm nagyságú jég!

Mi is épp mentünk ki Debrecenből Nagycserére egy kadettos haverékhoz szaloncsit sütni amikor cb-n kaptam az infókat a környékbeli rádióamatőröktől, hogy milyen katasztrófális idő van bent a városban (ott csak nagyon erős szél fújt) és milyen jég esett a nyírségben. Mi hálistennek megúsztuk gond nélkül. Minden esetre részvétem! :lol:

Vihar közben Kemecsén -szabolcs online

Link to comment
Megosztás:

hali

elgondolkoztam egy f astra vásárlásán,szerintem jó vételnek tűnik,csak azért szeretném kikérdezni a hozzá értők véleményét is.

szóval lenne itt egy 4 ajtós fehér f astra 230ezer kilométerrel.94es évjárat 1.6-os műszakija nem rég lett meg csinálva)kpm-es műszaki kellett neki,mert a tulaját elkapták lejárt műszakival),tehát eléggé fel lett rá készítve.zöld kártya most szeptemberben jár le.az autó eléggé egyben van(a rozsdásodó hátsó sárvédő most lett megcsinálva), esztétikai hibák azért vannak rajta,pl:a váltó és kézifék szoknyát cserélni kell,az ablak emelő karjának az a része amit meg fogok,néha a kezemben marad,a lökhárítók kicsit lógnak,de se törve se karcolva nincs a kocsi.a kárpitok jó állapotban vannak,csak rá férne egy takarítás.szerkezetileg annyi a baja hogy ha élesen jobbra karadunk vele akkor nyikorog.szerelő látta azt mondta valami kormány összekötőt kell majd benne cserélni.amúgy full fapad,se elektromos ablak se szervó se semmi.jó baráttól lenne az autó,a belsején kívül törődött az autóval.ez lenne az első autóm,igazából annyira nem tetszenek az astrák,de ha jó vételnek számít akkor nem fogom kihagyni.az ára 250ezer lenne és meg lehetne oldani üzemben tartóival is.szerintetek megéri?köszi

üdv

Link to comment
Megosztás:

Mert lecseréltem a képet. Nyomj egy frissítést a böngészőben. :D

kö9ssz megvan aképed, jó :lol: csak azt nem értem, hogy napok óta így van, miért nem frissítette magát :lol:

hali

elgondolkoztam egy f astra vásárlásán,szerintem jó vételnek tűnik,csak azért szeretném kikérdezni a hozzá értők véleményét is.

szóval lenne itt egy 4 ajtós fehér f astra 230ezer kilométerrel.94es évjárat 1.6-os műszakija nem rég lett meg csinálva)kpm-es műszaki kellett neki,mert a tulaját elkapták lejárt műszakival),tehát eléggé fel lett rá készítve.zöld kártya most szeptemberben jár le.az autó eléggé egyben van(a rozsdásodó hátsó sárvédő most lett megcsinálva), esztétikai hibák azért vannak rajta,pl:a váltó és kézifék szoknyát cserélni kell,az ablak emelő karjának az a része amit meg fogok,néha a kezemben marad,a lökhárítók kicsit lógnak,de se törve se karcolva nincs a kocsi.a kárpitok jó állapotban vannak,csak rá férne egy takarítás.szerkezetileg annyi a baja hogy ha élesen jobbra karadunk vele akkor nyikorog.szerelő látta azt mondta valami kormány összekötőt kell majd benne cserélni.amúgy full fapad,se elektromos ablak se szervó se semmi.jó baráttól lenne az autó,a belsején kívül törődött az autóval.ez lenne az első autóm,igazából annyira nem tetszenek az astrák,de ha jó vételnek számít akkor nem fogom kihagyni.az ára 250ezer lenne és meg lehetne oldani üzemben tartóival is.szerintetek megéri?köszi

üdv

250 ezerért mi mást tudsz venni?

KPM vizsgára nem sokat adok, mert józsibácsi kistestvérének a kiskutyájának a játék egerének a bolti eladója is span, és csak áttolják a vasat, nézd meg rendben van e, és ha nem x16xe ami 16 szelepes, akkor egy darabig talán gondod se lesz vele, de 230ezer kmnél már lassan előferdülnek nagyobb költséggel járó javítások.

250 ezer reális ár egy 14-17 éves Astráért, bár a ful pad mivolta miatt, egy kicsit alkudhatsz is...

Link to comment
Megosztás:

kö9ssz megvan aképed, jó :lol: csak azt nem értem, hogy napok óta így van, miért nem frissítette magát :D

250 ezerért mi mást tudsz venni?

KPM vizsgára nem sokat adok, mert józsibácsi kistestvérének a kiskutyájának a játék egerének a bolti eladója is span, és csak áttolják a vasat, nézd meg rendben van e, és ha nem x16xe ami 16 szelepes, akkor egy darabig talán gondod se lesz vele, de 230ezer kmnél már lassan előferdülnek nagyobb költséggel járó javítások.

250 ezer reális ár egy 14-17 éves Astráért, bár a ful pad mivolta miatt, egy kicsit alkudhatsz is...

94-s astrában még nem nagyon találni ecotech motort. :lol:

Link to comment
Megosztás:

250 ezerért mi mást tudsz venni?

KPM vizsgára nem sokat adok, mert józsibácsi kistestvérének a kiskutyájának a játék egerének a bolti eladója is span, és csak áttolják a vasat, nézd meg rendben van e, és ha nem x16xe ami 16 szelepes, akkor egy darabig talán gondod se lesz vele, de 230ezer kmnél már lassan előferdülnek nagyobb költséggel járó javítások.

250 ezer reális ár egy 14-17 éves Astráért, bár a ful pad mivolta miatt, egy kicsit alkudhatsz is...

hát lehet azért még 250ért mást venni :lol: a kpm vizsga nem úgy működött ahogy irtad,ott nem volt ismerős,de persze átnézem azért,bár sok mindent én nem hiszem hogy fogok látni.egyébként már vezettem is,nem adott akkor furcsa hangokat...nem 16szelepes,csak sima 1.6-os.a nagyobb költséggel járó javítások mit jelentenek kb?olyan autót nem szeretnék venni,amire rákölthetem a havi fizetésemet...amúgy írtam,hogy 94es :D

Link to comment
Megosztás:

hát lehet azért még 250ért mást venni :lol: a kpm vizsga nem úgy működött ahogy irtad,ott nem volt ismerős,de persze átnézem azért,bár sok mindent én nem hiszem hogy fogok látni.egyébként már vezettem is,nem adott akkor furcsa hangokat...nem 16szelepes,csak sima 1.6-os.a nagyobb költséggel járó javítások mit jelentenek kb?olyan autót nem szeretnék venni,amire rákölthetem a havi fizetésemet...amúgy írtam,hogy 94es ;)

és mégis mik azok az autók??

csak kíváncsiséágból, alkatrész árakat szoktál nézegetni?? azok hoz az autókhoz is tudsz 25ért komplett kuplung szettet venni, és 20ért komplett vezérlést?

az F astrát azért szeretik sokan, mert kaka pisi az ára az alkatrészeknek (nem x20xe mondjuk) és kapható is mindene még a zöldcségesnél is szinte :lol:

Kicseréltem a kormányt.

Nekem jobban tetszik, mint a lufis. :D

kormány

kormány

kormány

ez már a te kocsidban van??

akkor hovalett a festett km óra, meg a csilli villi szőnyeg? :D

Link to comment
Megosztás:

szóval lenne itt egy 4 ajtós fehér f astra 230ezer kilométerrel.94es évjárat 1.6-os műszakija nem rég lett meg csinálva

Are you sure? :lol: :D

hát kajak el kell menni szemsézetre,

tegnap is talákozok egyik csajjal, mondom, de jó a hajad, mikor volál fodrásznál?

néz rám, multhéten nem tünt fel, már akkor is ilyen volt :D

most meg ez is :lol:

pedig elolvastam mégeccer, de még a fehér re se emlékszem XD

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg jól néz ki! Mennyiért vetted ezt? Légzsák hiánya nem okoz gondot?

spzolitól vettem .

Nem bőröztettem ujra, csak bőrfestékkel kentem át, mert hibátlan, csak kopott volt a bőr.

A légzsák nem volt bekötve a régi kormányban sem, mert egy éve elszakadt a körmányátvezető szalag.

Megforrasztottam, a duda müködött, és a légzsák is, de azért nem mertem rádugni ki tudja mikor adja meg a forrasztásom magát. Nem hiányzott hogy pofán vágjon.

A visszajelző izzót kivettük, hogy ne viritson. :lol:

Amugy semmi gondot nem okoz a hiánya.

Link to comment
Megosztás:

hát kajak el kell menni szemsézetre,

tegnap is talákozok egyik csajjal, mondom, de jó a hajad, mikor volál fodrásznál?

néz rám, multhéten nem tünt fel, már akkor is ilyen volt :lol:

most meg ez is :D

pedig elolvastam mégeccer, de még a fehér re se emlékszem XD

Ez nem szemészeti gond, hanem figyelem, koncentráció. :lol:

Adunk 1 kis amphetamint!

Link to comment
Megosztás:

és mégis mik azok az autók??

csak kíváncsiséágból, alkatrész árakat szoktál nézegetni?? azok hoz az autókhoz is tudsz 25ért komplett kuplung szettet venni, és 20ért komplett vezérlést?

az F astrát azért szeretik sokan, mert kaka pisi az ára az alkatrészeknek (nem x20xe mondjuk) és kapható is mindene még a zöldcségesnél is szinte :lol:

lada,trabatnt,waresz... :D persze....pont az tetszik benne,hogy olcsó egy autó és igénytelen(nek tűnik),persze pozitív értelemben.amúgy meg is lepődtem,hogy milyen olcsóak hozzá a dolgok...az elektromos ablakot előre,meg a központi zárat mind a 4ajtóra (csak elöl van)beletenném.szóval mik azok a dolgok amik ilyen sok kilométer után tönkre mehetnek és drágák?mert ha nagyon gáz a helyet akkor inkább gyűjtögetek még egy kicsit...menni szeretnék vele és nem csak az első szervizig...

Link to comment
Megosztás:

lada,trabatnt,waresz... :lol: persze....pont az tetszik benne,hogy olcsó egy autó és igénytelen(nek tűnik),persze pozitív értelemben.amúgy meg is lepődtem,hogy milyen olcsóak hozzá a dolgok...az elektromos ablakot előre,meg a központi zárat mind a 4ajtóra (csak elöl van)beletenném.szóval mik azok a dolgok amik ilyen sok kilométer után tönkre mehetnek és drágák?mert ha nagyon gáz a helyet akkor inkább gyűjtögetek még egy kicsit...menni szeretnék vele és nem csak az első szervizig...

ami 300 ezer környékén szokott jönni, az egy Hf generál, na meg a vezérlést le kell így is úgy is cserélned, ki tudja mikor volt.

a Hf helytől függően már cseppet zsebbenyúlósabb...

új tömítés, csavarok, síkoltatni nem minden esetben kell, de esetleg az is, na meg a hf felújítása,

60 ezer körülszokott lenni.

de bármelyik másik 250ezres autónál megvan ez a lehetőség.

pl zotya szíjszakadás után 15ért vett egy hft et, amihez hozzá se kellett nyúlni, csak síkoltatni vitték el, rárakták a vezérműházat a régi csavarokkal, és azóta is megy vele.

és ez szokott a leg drágább lenni, meg még akuplunk lesz esedékes, de 25ezerért beszerezhető a komplett cucc hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.