Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs egy fölös takaróműanyagod egy biztonsági övhöz? Ami a B oszlopon van, ami takarja azt a bazinagy 12-s csavart, arra kéne. :D Írtam Dáwidnak, hogy olyat is küldjön nekem a gumikéderrel együtt, de asszem leközelebb postázok neki egy doboz Cavington-t. :lol: :lol:

Majd kinézek Zolihoz, mert itthon nincs. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem. Az csak a mellékállásom. Dokinak, nőgyógyászat és pszichiátria lesz. Ebből a pszichiátria a kritikus, mert 1 napom van rá.....

A nőgyógyászon miért nem lepődök meg? :D

Nekem is csak mellékállás a rendszergizdaság, főleg hogy ingyen csinálom. Cserébe admin jogom van ott. :lol: Mondjuk admin nélkül nehéz lenne rendszergizdálkodni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Southpark Zoltán... :lol: :D

Neked a kormány alatt a kis ablakban nincs egy 8 pólusú csati lógva? Mer nekem van, csak a rák tudja hogy mi lehet az. Bírnám, ha a BC-nek előkészített csati lenne. :lol: (Álmodj királylááány...)

nemtom, nem néztem...nekem a mapszenzor mellett van egy 2pólusú csati árván...

viszont amiket linkeltél, volt egy kerek csati, 3pólusú közepén egy Yjellegű, kétoldalt meg 1-1karika. na olyanok a kpzárnak vannak az ajtóban :D

Link to comment
Megosztás:

nemtom, nem néztem...nekem a mapszenzor mellett van egy 2pólusú csati árván...

viszont amiket linkeltél, volt egy kerek csati, 3pólusú közepén egy Yjellegű, kétoldalt meg 1-1karika. na olyanok a kpzárnak vannak az ajtóban :D

Az meg lehetséges, hogy az ablakmosó folyadék szintérzékelője. :lol:

Igen, de ebbe csak két vezeték megy. Lehet, hogy kpzáras motorháztető is létezik? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az meg lehetséges, hogy az ablakmosó folyadék szintérzékelője. :lol:

Igen, de ebbe csak két vezeték megy. Lehet, hogy kpzáras motorháztető is létezik? :lol: :D

tudja a rák, haver vett egy vecit, abba is ugyanott van szabadon ez a csat, no meg még sok másik is :D

Link to comment
Megosztás:

tudja a rák, haver vett egy vecit, abba is ugyanott van szabadon ez a csat, no meg még sok másik is :lol:

Jóhát. Nekem is ott van mind a négy ajtóban a csati az elektromos ablakoknak és a tükröknek az elsőkben. :D :lol: Bár a hátsókban nem vagyok biztos, de marhasok vezeték megy azokba az ajtókba.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom az ABS áramkörében is van olyan csati, de azt, hogy hova vezet azt nem tudom.

najó de az abs az akksinál van, ez a csati meg a mapszenzorhoz közel.

Jóhát. Nekem is ott van mind a négy ajtóban a csati az elektromos ablakoknak és a tükröknek az elsőkben. :D :lol: Bár a hátsókban nem vagyok biztos, de marhasok vezeték megy azokba az ajtókba.

a hátsó tuti nincs, majd ha rászánom magam akkor nekem lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

najó de az abs az akksinál van, ez a csati meg a mapszenzorhoz közel.

a hátsó tuti nincs, majd ha rászánom magam akkor nekem lesz :D

Szerintem a kör alakúra értette, amit említettél, hogy az ajtókban is olyan a kpzárnak.

Ha az elsőkben tényleg vannak, akkor veszem is meg. Bár én úgy láttam, hogy ott vannak, de levenni teljesen még nem sikerült az első kárpitokat, mert valami nagyon fogja. :lol:

Bekékültem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lassan egy hónapja befizettem a klubtagságot, de még semmi eredménye. Legalább a fórumon látszódna. Az hogy a rendszámtartók és a matrica késik, nem gáz. Igaz, jó lenne a 14-i talira már opelclubos rendszámtartóval és matricával menni. :lol:

:lol:

Vannak némi késedelmek, elnézést.

:D

Rossz pénz nem vész el, csak késik.

vagyis kések. Jelenleg épp gyűlik a lista, amit legyártatni kell. Zoli meg mákos volt, mert az előző végére beért, a te befizetésed meg pont azután jött.

1 héten belül meglesz a tiéd is. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a kör alakúra értette, amit említettél, hogy az ajtókban is olyan a kpzárnak.

Akkor az elsőkben tuti vannak? Mert akkor veszem is meg a tükröket és az eablakokat. ;)

jaa, akkor sry :D

nekem be volt kábelezve az ajtóig, de ugye kell az ajtóban levő köteg...és akkor működik. csak kikell cserélni a biztit nagyobbra, meg a tükörfűtésnek kell egy relé :lol:

Vannak némi késedelmek, elnézést.

Rossz pénz nem vész el, csak késik.

vagyis kések. Jelenleg épp gyűlik a lista, amit legyártatni kell. Zoli meg mákos volt, mert az előző végére beért, a te befizetésed meg pont azután jött.

1 héten belül meglesz a tiéd is. ;)

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Vannak némi késedelmek, elnézést.

:lol:

Rossz pénz nem vész el, csak késik.

vagyis kések. Jelenleg épp gyűlik a lista, amit legyártatni kell. Zoli meg mákos volt, mert az előző végére beért, a te befizetésed meg pont azután jött.

1 héten belül meglesz a tiéd is. :D

Oké. Segáz, csak már kezdtem aggódni. Olyat azért nem gondoltam, hogy lenyúltátok a pénzem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

gondoltam, de tényleg, ha valakinek kérdése van, írjon nekem nyugodtan, hamarabb észre veszem, és reagálok rá, mert picit nem úgy alakultnak a napjaim, ahogy szeretném.

pl. 3 napja szinte semmit sem tudtam lépni egy találkozó szervezése kapcsán, csak éjjel, online msn-en keresztül. No most húzok is el, hogy behozzam a lemaradást.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a kör alakúra értette, amit említettél, hogy az ajtókban is olyan a kpzárnak.

Ha az elsőkben tényleg vannak, akkor veszem is meg. Bár én úgy láttam, hogy ott vannak, de levenni teljesen még nem sikerült az első kárpitokat, mert valami nagyon fogja. :lol:

Bekékültem! :D

Nehogy letépd! Nekem a szerelő megtette! Ezért kellett új kárpitot kukázni. 4 csavar fogja az első kárpitot, a legcselesebb a fogantyúban van, a lepattintható(tükörállítás helye) rész mögött.

Link to comment
Megosztás:

Nehogy letépd! Nekem a szerelő megtette! Ezért kellett új kárpitot kukázni. 4 csavar fogja az első kárpitot, a legcselesebb a fogantyúban van, a lepattintható(tükörállítás helye) rész mögött.

Szerintem inkább 5 vagy 6 attól függően hogy újabb vagy régebbi a kárpit. Alul 3, 1 a fogantyúban, és ha régi akkor 2 a fogantyú alatt, ha új akkor 1 a fogantyú alatt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

najó de az abs az akksinál van, ez a csati meg a mapszenzorhoz közel.

...

Igen, de mennek vezetékek a kerékjeladókhoz is. Azoknak olyan a csatija.

Szerintem a kör alakúra értette, amit említettél, hogy az ajtókban is olyan a kpzárnak.Ha az elsőkben tényleg vannak, akkor veszem is meg. Bár én úgy láttam, hogy ott vannak, de levenni teljesen még nem sikerült az első kárpitokat, mert valami nagyon fogja. :lol:

Bekékültem! :D

Igen.

Link to comment
Megosztás:

Nehogy letépd! Nekem a szerelő megtette! Ezért kellett új kárpitot kukázni. 4 csavar fogja az első kárpitot, a legcselesebb a fogantyúban van, a lepattintható(tükörállítás helye) rész mögött.

Tudom. Minden csavart kitekertem. A hangszórónál engedte is magát a kárpit, de a többi helyen nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.