Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lassan egy hónapja befizettem a klubtagságot, de még semmi eredménye. Legalább a fórumon látszódna. Az hogy a rendszámtartók és a matrica késik, nem gáz. Igaz, jó lenne a 14-i talira már opelclubos rendszámtartóval és matricával menni. :lol:

írj mackósajtnak :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont élőben kérdés nélkül lemagázlak erre készülj fel. :D Barátnőm szülei meg volt ofőm (38 éves) is könyörögtek, hogy tegezzem őket, de nem megy...van amikor még egy 28évest is magáznom kell. :lol:

Én már a legelső alkalommal letegeztem: "Jónapot Uram!" :D

Nem szót érte hogy zavarja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A befizetéskor írtam neki. :lol: Kérte a türelmem, de már elég alacsony a töltöttsége. :D

Azért tudd, hogy 1 kártyát legyártatni elég költséges, várnak míg összegyűlik legalább 2-3-4 és akkor csináltatják az összeset szóval türelem ;) (jó, tudom könnyen szövegel akinek a kezébe van :lol: de én is hasonlóan aggódtam a tavalyi Blitz előtt :D )

Link to comment
Megosztás:

Csak simán Karcsi bácsizd le, azt imádja. :D Alternatívaként még szóba jöhet a Hening Mester...

Te csak vigyázz, mert kéz/lábközelben vagy. ;)

Az elhivatottság, ugye? ..

Hát persze. :lol: :lol:

hencsibááá ...

Te is akarsz egy fülest?? :D Bekészítem, aztán mikor találkozunk megkaphatod. ;)

Link to comment
Megosztás:

Te csak vigyázz, mert kéz/lábközelben vagy. :D

Hát persze. :lol: :lol:

Te is akarsz egy fülest?? :D Bekészítem, aztán mikor találkozunk megkaphatod. :D

Lesz pofon ököllel? :D

Úgy mellé ütsz, hogy tüdőgyulladást kap a szelétől? ;)

Egyet ütsz, hármat fekszik? ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért tudd, hogy 1 kártyát legyártatni elég költséges, várnak míg összegyűlik legalább 2-3-4 és akkor csináltatják az összeset szóval türelem :D (jó, tudom könnyen szövegel akinek a kezébe van :lol: de én is hasonlóan aggódtam a tavalyi Blitz előtt :lol: )

kicsit több, de készen vannak, ugyh valamikor odaér minden igénylőhöz. én csüt kaptam meg, mert akkor találkoztam mélykékkel :D

Link to comment
Megosztás:

kicsit több, de készen vannak, ugyh valamikor odaér minden igénylőhöz. én csüt kaptam meg, mert akkor találkoztam mélykékkel :D

Southpark Zoltán... :lol: :D

Neked a kormány alatt a kis ablakban nincs egy 8 pólusú csati lógva? Mer nekem van, csak a rák tudja hogy mi lehet az. Bírnám, ha a BC-nek előkészített csati lenne. :lol: (Álmodj királylááány...)

Link to comment
Megosztás:

Majd meglátjuk. :D

Nincs egy fölös takaróműanyagod egy biztonsági övhöz? Ami a B oszlopon van, ami takarja azt a bazinagy 12-s csavart, arra kéne. :D Írtam Dáwidnak, hogy olyat is küldjön nekem a gumikéderrel együtt, de asszem leközelebb postázok neki egy doboz Cavington-t. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.