Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Untam magam és.. ez volt életem első autó/motormosása. A habpisztolyból vmi hülye kifelejtette a ravaszt, úgyhogy mire összehaboztam a motort úgy néztem ki, hogy a balcsinál a lányok elbújhattak volna mellettem. :D csak rajtam nem bikini volt, ...

Neeem, az nem ravasz, az elsütő-billentyű :lol: az a ravasz aki meghúzza.. :D Így van Karcsi? :lol: ;) ;)

Abban meg biztos csodálatosan mutattál volna kocsimosás közben, afféle retro-s pöttyös cuccban biztos megirigyeltek volna a csajok és segítettek volna.. :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Neeem, az nem ravasz, az elsütő-billentyű :lol: az a ravasz aki meghúzza.. :D Így van Karcsi? :lol: ;) ;)

Abban meg biztos csodálatosan mutattál volna kocsimosás közben, afféle retro-s pöttyös cuccban biztos megirigyeltek volna a csajok és segítettek volna.. :D :D :)

Mindegy, akkor sem volt mivel elzárni a habot, erre fogtam magam, és habosan áttáltam a másik boxba, gondolván ez selejtes, de ott sem volt elsütő-billentyű. Úgy látszik vmiért nem akarták, hogy a habozás szakaszos legyen. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már szóba jött a Blitz weekend, akkor megemlíteném, hogy minél többen gyertek el a június 14-én levő Tatabányai Astra talira, legyünk jó sokan, győriek is, pestiek is jöjjenek, mert nincsen messze. :lol:

Én ebként is a családdal mentem volna, ha megyek.

Link to comment
Megosztás:

Ha már szóba jött a Blitz weekend, akkor megemlíteném, hogy minél többen gyertek el a június 14-én levő Tatabányai Astra talira, legyünk jó sokan, győriek is, pestiek is jöjjenek, mert nincsen messze. :lol:

Öö, kicsit húzós lenne anyagi értelemben DUV után, meg helyben is "szervezkedünk ott körülre" egy kis "régiós" bográcsozás tekintetében de amúgy gondolkodás nélkül mennék. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem, az nem ravasz, az elsütő-billentyű :lol: az a ravasz aki meghúzza.. :lol: Így van Karcsi? :D :D ;)

Abban meg biztos csodálatosan mutattál volna kocsimosás közben, afféle retro-s pöttyös cuccban biztos megirigyeltek volna a csajok és segítettek volna.. ;) :D :D

Így-így. :)

Link to comment
Megosztás:

ez hol lesz helyileg?

Eddig Úgy néz ki, hogy Hajdúszoboszlón egy Rock Café nevű helyen, egy oda valósi ascis cartárs ajánlotta a helyet, majd holnap oda fordulok megnézni. Állítólag minden tekintetben jók. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont élőben kérdés nélkül lemagázlak erre készülj fel. :lol: Barátnőm szülei meg volt ofőm (38 éves) is könyörögtek, hogy tegezzem őket, de nem megy...van amikor még egy 28évest is magáznom kell. :D

Csak simán Karcsi bácsizd le, azt imádja. :D Alternatívaként még szóba jöhet a Hening Mester. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem érek rá hosszú litániákat írni (na tessék, most lebuktam :lol: ), moderálnom kell a fórumot. :lol: :D

Az elhivatottság, ugye? :D :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.