Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem régen csinálam én is azt, de nem emlékszem, hogy nincs e egy műanyag burokban ott a csavar.

de a km óráról volt szó :D

Neeeem, eredetileg arról volt szó. hogy nem lehet menetet metszeni a napellenző mellé a lyukba, mert nem elég az anyagvastagság. Erre linkeltem a képet, hogy a kapaszkodót is csak a lemezbe behajtott csavar tartja. És nem hiszem, hogy van ott műanyag burok a csavarnál, mert ott kap is kap egy testet a világítás a kapaszkodóban, és emlékeim szerint a műanyag elég rossz vezető. :D

nem kell hülyének..én így vettem, a szám stimmelt, nem értek hozzá.

És a karterszűrőt hogy magyarázom ki? Azannya! Annyjuk?! Nem volt elég hely a spejzban?! Az uborkák meg már kirohadtak az üvegből? :lol:

Találtam egy képet és az a cime, hogy "elásott trabant" :D ...nekem iggen-nagyon teccik a cime végett. :lol:

Huh! Jó nagy gödört kellett hozzá ásniuk! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem az hogy szabálytalan, csak akkor nem hiszik el hogy nem én tuningoltam a gépet NZ-ről SE-re, ha ilyet is találnak a motortérben.

Mi a lóf4sz köze van bármelyik vizsgáztatónak ahhoz,hogy milyen hengerfej és szívósor van rajta?

A motorszám jó,onnantól bekaphassák!

Nekem fel sem nyitják a srácok,amikor megy át a vizsgán.

Link to comment
Megosztás:

Oké, sportülés és be van csövezve, de 8v.

Amúgy nálatok a becsövezett autókra milyen szabályok vonatkoznak ?

Engem nem zavarna, hogy csak 8v. Nem ir róla semmit, csak annyi van ott, hogy "tunované vozidlo" vagyis tuningolt...mindenesetre a súlyfelesleg ki van pakolva belőle..(habár Tápi még lehet hogy találna kidobhatót ;) ) Nyilván csak komoly érdeklődőkkel fog róla elbeszélgetni.

Nem tudom, lehet-e egyáltalán papirozni, de láttam már rally autót rendszámmal közúton haladni...éppen csak sisak nem volt a sofőrön meg utcai gumikon ment, a csövezés bent volt...nem tudom hogyan van ez, de biztosan tudnának benne segiteni ;) Az is lehet, hogy versenyautónak kellene bejelenteni. :D

Nem az hogy szabálytalan, csak akkor nem hiszik el hogy nem én tuningoltam a gépet NZ-ről SE-re, ha ilyet is találnak a motortérben.

Na, és azt nem tehetted bele megvétel után!? Mit tudtad te azt, hogy az már nem NZ hanem át van alakitva SE-re!? :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

....Engem nem zavarna, hogy csak 8v. Nem ir róla semmit, csak annyi van ott, hogy "tunované vozidlo" vagyis tuningolt...mindenesetre a súlyfelesleg ki van pakolva belőle..(habár Tápi még lehet hogy találna kidobhatót :lol: ) Nyilván csak komoly érdeklődőkkel fog róla elbeszélgetni.

Nem tudom, lehet-e egyáltalán papirozni, de láttam már rally autót rendszámmal közúton haladni...éppen csak sisak nem volt a sofőrön meg utcai gumikon ment, a csövezés bent volt...nem tudom hogyan van ez, de biztosan tudnának benne segiteni :D Az is lehet, hogy versenyautónak kellene bejelenteni. :lol: ....

Azért a 8v-t némileg kell faragni, hogy elérje a 16v szintjét.

Gondolom, van valamilyen gépkönyvezési lehetőség.

Jáccósautónak én valami hátul hajtóst ajánlanék :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a 8v-t némileg kell faragni, hogy elérje a 16v szintjét.

Gondolom, van valamilyen gépkönyvezési lehetőség.

Jáccósautónak én valami hátul hajtóst ajánlanék :lol:

Nem tudom, lehet magyar az autó, mert racingbazar.hu-n is láttam, meg talán egy időben duen-en is fenn volt az eladóknál.

Link to comment
Megosztás:

szépen kell nézni, meg hülyének kiadni magad a motorhoz, kérdi

ez mi??

őőőő

és ez??

aaaa

és ez?

háttt...

:lol:

akkor nem fogja kinézni belőled a nagy tuningolásokat :D

Én Novyy fenti hsz-ére írtam, hogy ha meglátják a kocsiban a házilag barkácsolt karterszűrőt, akkor már hiába bizonygatom hogy nem értek hozzá, azt sem tudom milyen moci.

Akkor honnan a bánatosból tudod,hogy mit vennének észre? :D

Ez kb olyan: jó ez a kaja,bár még nem kóstoltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, lehet magyar az autó, mert racingbazar.hu-n is láttam, meg talán egy időben duen-en is fenn volt az eladóknál.

Banská Bystrica-n(Besztercebánya) is élnek magyarok. A cég pedig egy autóbazár. Nem kizárt, hogy meghirdetik több helyen és több országban is. Elvégre Magyarországon nagyobb rajongótábora van az F Astrának, a GSI-ről nem is beszélve. Az sem kizárt, sőt valószinű, hogy többször meg is fordultak ilyen-olyan tuning talikon vagy akár versenyeken hazátokban. :D :lol:

...vagy, ha nem az övéké, akkor az eredeti tulaj..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap jubiláltam, 7 év 3 hónap után átfordult a km órám a 100000 Km-en. Hát amikor hozzám került nem gondoltam volna, hogy így össze fogunk nőni! Ebből cc 65e Km-t én vasaltam bele 4 év alatt! :lol:

szinbte ugyan ez lesz nekünk is :D

most 93 ezren áll, és 45 ezerrel került hozzánk

10 ezres eltérés lesz csak :lol:

Mi a lóf4sz köze van bármelyik vizsgáztatónak ahhoz,hogy milyen hengerfej és szívósor van rajta?

A motorszám jó,onnantól bekaphassák!

Nekem fel sem nyitják a srácok,amikor megy át a vizsgán.

akkor ott puszira mennek a dolgok, mociszámot, alvázszámot minden esetben megnézik errefelé.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap jubiláltam, 7 év 3 hónap után átfordult a km órám a 100000 Km-en. Hát amikor hozzám került nem gondoltam volna, hogy így össze fogunk nőni! Ebből cc 65e Km-t én vasaltam bele 4 év alatt! :lol:

szinbte ugyan ez lesz nekünk is :D

most 93 ezren áll, és 45 ezerrel került hozzánk

10 ezres eltérés lesz csak ;)

PA070023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:D

Neked si már a motorod ?

SE, de még nem. A multkor belinkelt vki egy racing bazáros hirdetést, bár gyanúsan olcsó volt 35-ért hirdettek komplett SE-mocit váltóval. Na azért majdnem felmentem Pestre, de azt mondta az a sszony, hogy nem erre rakott félre. Bármilyen fájó volt, sajna be kellett ismernem hogy végül is igaza van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D

SE, de még nem. A multkor belinkelt vki egy racing bazáros hirdetést, bár gyanúsan olcsó volt 35-ért hirdettek komplett SE-mocit váltóval. Na azért majdnem felmentem Pestre, de azt mondta az a sszony, hogy nem erre rakott félre. Bármilyen fájó volt, sajna be kellett ismernem hogy végül is igaza van. :lol:

hát én jobb örülök annak a 93 ezernek ami most van benne :lol:

35ért meg kellett volna venned :D

annyit hamar összemaszekolsz ,)

a váltót eladhattad volna 15ért egyből.

persze előtte azért meg kellene nézni azt a motort, mert egybe kompletten tényleg olcsó, bár ha azt veszed, hogy komplett kocsi van 50ér is.

Link to comment
Megosztás:

hát én jobb örülök annak a 93 ezernek ami most van benne :lol:

35ért meg kellett volna venned :D

annyit hamar összemaszekolsz ,)

a váltót eladhattad volna 15ért egyből.

persze előtte azért meg kellene nézni azt a motort, mert egybe kompletten tényleg olcsó, bár ha azt veszed, hogy komplett kocsi van 50ér is.

Hát meg kellett volna vennem, de lehet még most is megvan. Már nem találom, de fiatalítani azért még lehetne. KLikk!

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/081026/PA070023_www...ltoltes.hu_.jpg

:D

SE, de még nem. A multkor belinkelt vki egy racing bazáros hirdetést, bár gyanúsan olcsó volt 35-ért hirdettek komplett SE-mocit váltóval. Na azért majdnem felmentem Pestre, de azt mondta az a sszony, hogy nem erre rakott félre. Bármilyen fájó volt, sajna be kellett ismernem hogy végül is igaza van. :lol:

Jáj-jáj-jáj-jáj ne mááá.

1 majdani átalakítás, majdani vizsgáztatásáról folyik a csevej ?

Lehet átalakítás előtt is vizsgáztatni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.