Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Majd jön Karcsi bátyád azt kioffol.. :D :lol: :D

Azt meghiszem. ;)

Ne bácsizd, ne bátyázd mer emiatt beszól az öreg. :)

Ne is, mert sűrű pofonosztást rendezek.....az öregért is ám. :lol: ;)

Bizony! Ne kekeckedjetek a nyugdíjas moderátorral! :D

Na abba lehet fejezni, mert kaptok egy olyant......:D

Link to comment
Megosztás:

és az egy 1,5mmes lemezbe megy bele???????

mert nekem ugyan nem, hanem egy spec erre való lemezanyába mennek bele mindenhol.

Nem tudom, még sohasem mértem milyen vastag. De pölö magát a kapaszkodót is csak két a lemezbe behajtott csavar fogja, mégis eléggé stabil.

P1040017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, még sohasem mértem milyen vastag. De pölö magát a kapaszkodót is csak két a lemezbe behajtott csavar fogja, mégis eléggé stabil.

nem régen csinálam én is azt, de nem emlékszem, hogy nincs e egy műanyag burokban ott a csavar.

de a km óráról volt szó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy esetleges szigorított vizsgára? Gondolom ott kiszúrnák, hogy nem épp SZR az az SZR. :D :lol:

és ha kiszúrják? nem volt motorcsere, motorszám ottvan...mérje meg, nem 75ps? hát ezvan :lol:

szigorítottra meg max a xenon miatt küldenek, de városban letekerem, ugyh csaknem...amúgy meg minden gyári tehát nem értem mi gond lehet.((na bumm most leírtam holnap tuti szétszednek) csaknem kopkopkop)

Link to comment
Megosztás:

és ha kiszúrják? nem volt motorcsere, motorszám ottvan...mérje meg, nem 75ps? hát ezvan :D

szigorítottra meg max a xenon miatt küldenek, de városban letekerem, ugyh csaknem...amúgy meg minden gyári tehát nem értem mi gond lehet.((na bumm most leírtam holnap tuti szétszednek) csaknem kopkopkop)

:lol:

szerintem se.

Link to comment
Megosztás:

háddemostmé?? még a hátsó rugóm is gyári :lol:

ha ki akarnak kurni veled, akkor belekötnek, hogy a moci teljesítménye nem haladhat meg egy bizonyos %ot.

ugyan ilyen van a színre is, hogy az alapszíntől való eltérés nem lehet nagyobb egy bizonyos(fingomsincs)% ot

akkor a szélességre, és a hosszúságra is van ilyen, hogy nem lehet ott se x% eltéréstől nagyobb.

Link to comment
Megosztás:

Én sem akarok tetőt fúrni, nyugi. Csak vicceltem. De van azon a részen egy pici luk, azt fogom felhasználni.

Emlékeim szerint 3 lyuk is van ott.

Amúgy én úgy betekertem a reiser csavart oda mint a sicc. Menetvágókészletem nincs sajnos. Tökkéletesh.

Én is a day által emlitett három lyuk egyikébe fogattam bele egy csavarral a másik testet és hibátlanul működik. Nem akartam vele szórakozni - meg sem néztem, hogy hol a napellenző csavarja - megláttam a lyukakat és "támadtam".. (magas labda, le lehet ütni ;) ) :lol:

Mellesleg, ma megjöttek a tükrök - Made in Taiwan :lol: - de működnek...még...és remélem, hogy sokáig működni is fognak. Csak mintha nem akkora lenne a lefedett terület mint a manuálisomon :D ..

:D ooops! A fűtést nem is ellenőriztem...mindegy, még az ajtóátvezetőben kell "rendet tennem" mert nem mindig van érintkezés - már majdnem infarktot kaptam, hogy megint mi a kaki van, hogy az ablakok sem mennek, de úgy néz ki csak annyi a baj. ;)

Link to comment
Megosztás:

ha ki akarnak kurni veled, akkor belekötnek, hogy a moci teljesítménye nem haladhat meg egy bizonyos %ot.

ugyan ilyen van a színre is, hogy az alapszíntől való eltérés nem lehet nagyobb egy bizonyos(fingomsincs)% ot

akkor a szélességre, és a hosszúságra is van ilyen, hogy nem lehet ott se x% eltéréstől nagyobb.

tudom, de azért az látszik h forgalmi 1.6 75ló, ránéz a motorra, jóvan ez karcsú, és ennyi...látja h nem 16v, de felőlem a motorszámot is kibogarászhatja, stimmelni fog. ha meg ki akar baxni velem úgyis megteszi, ez benne van :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudom, de azért az látszik h forgalmi 1.6 75ló, ránéz a motorra, jóvan ez karcsú, és ennyi...látja h nem 16v, de felőlem a motorszámot is kibogarászhatja, stimmelni fog. ha meg ki akar baxni velem úgyis megteszi, ez benne van :lol:

szépen kell nézni, meg hülyének kiadni magad a motorhoz, kérdi

ez mi??

őőőő

és ez??

aaaa

és ez?

háttt...

:D

akkor nem fogja kinézni belőled a nagy tuningolásokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.