Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak testből kell neki egy pluszos nem?

Asszem + kell,hogy a spotok menjenek akkor is,ha nem világit a belső lámpa.

De,ha a testet kapcsolja a kapcoló akkor abból kell egyet a napellenző csavarról átvinni a + t meg megosztod ami ott van és kész is.

Link to comment
Megosztás:

Asszem + kell,hogy a spotok menjenek akkor is,ha nem világit a belső lámpa.

De,ha a testet kapcsolja a kapcoló akkor abból kell egyet a napellenző csavarról átvinni a + t meg megosztod ami ott van és kész is.

Igen, a testet kapcsolja, mert én onnan vittem hátra mindkettőt a hátsó-kapaszkodós világításhoz, és ott kellett mégegy test a helyi felkapcsoláshoz. Az ajtónyitásra/lámpakapcsoló kihúzásra meg kap testet amúgy is. Szóval a táp az állandó.

Link to comment
Megosztás:

Asszem + kell,hogy a spotok menjenek akkor is,ha nem világit a belső lámpa.

De,ha a testet kapcsolja a kapcoló akkor abból kell egyet a napellenző csavarról átvinni a + t meg megosztod ami ott van és kész is.

Emlékeim szerint testet kapcsol, tehát a +-t megosztom, egy testet meg ráfúrok a tetőre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sem akarok tetőt fúrni, nyugi. Csak vicceltem. De van azon a részen egy pici luk, azt fogom felhasználni.

Emlékeim szerint 3 lyuk is van ott. :lol:

Amúgy én úgy betekertem a reiser csavart oda mint a sicc. Menetvágókészletem nincs sajnos. :D Tökkéletesh. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A vastagság mindegy. Anno mikor elosztószekrényeket gyártottam, sűrűn használtam menetfúrót. 2mm-s szerelőlapba kellett fúrni. :lol:

de az akkor is 2 mm

egy minimális vastagság alatt nem lehet érdemlegesen menetet fúrni

szerintem abból a lemezből is kiszakadna rögtön az első erősebb meghúzásra a menet

Link to comment
Megosztás:

de az akkor is 2 mm

egy minimális vastagság alatt nem lehet érdemlegesen menetet fúrni

szerintem abból a lemezből is kiszakadna rögtön az első erősebb meghúzásra a menet

Ez igaz. Ezért is jobb a facsavar. Mivel az önmetszőnek is akkora a menetemelkedése, mint a facsavarnak és ügye az önmetszőt használják vékonyabb lemezek összefogatására.

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz. Ezért is jobb a facsavar. Mivel az önmetszőnek is akkora a menetemelkedése, mint a facsavarnak és ügye az önmetszőt használják vékonyabb lemezek összefogatására.

jaja simán :lol:

én a hűtőmaszkot is azzal fogattam fel az utólagos füleinél :D

Link to comment
Megosztás:

de az akkor is 2 mm

egy minimális vastagság alatt nem lehet érdemlegesen menetet fúrni

szerintem abból a lemezből is kiszakadna rögtön az első erősebb meghúzásra a menet

Az Opelon egy csomó helyen használják a lemezanyát, pölö a műszeregységnél is, eddíg nem sok szakadt meg, pedíg jópárszor kicsavartam őket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az Opelon egy csomó helyen használják a lemezanyát, pölö a műszeregységnél is, eddíg nem sok szakadt meg, pedíg jópárszor kicsavartam őket. :lol:

és az egy 1,5mmes lemezbe megy bele???????

mert nekem ugyan nem, hanem egy spec erre való lemezanyába mennek bele mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.