Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

átyáisten... ezt a 2 oldalt meg kéne érteni, de annyi időm nincsen :lol:

Novy! csak neked szúrkálok annyi szmájlit hogy legyen mivel dolgoznod amíg kiszeded :lol: ;) Ha túl sok időd van akkor azon gondolkozol hogy hol van még az autón szabad 2 milliméter ahol még nincs LED, és nagyon hamar átmegy diszkógömbbe. Úgyhogy gondoltam lefoglallak, és ezzel is óvom HRR-t ;) :D

Amúgy tehetek én arról hogy ekkorára nőttem?? Jó nekem az astra caravan. (leglább nem corsa, abba még carabbul férnék el hátul fekve :D )

Link to comment
Megosztás:

...

Azért lett modi mert mindíg otthon van a nyugdíjas és olvasgatja a fórumot.

Jaa meg BÉKE is van. :lol:

Amíg haza nem ér az asszony :lol: :D

"- Igaz, hogy a házasság hatással van a művészetre?

- De még mennyire! Ismerek egy festőt, aki legénykorában csakis csendéleteket festett, s mióta megnősült, folyton csatajeleneteket alkot."

Link to comment
Megosztás:

milyen sok led??

van itt olyan kolléga, akinek 100felett volt a kadetjában a ledek száma, és most az omijában is van már vagy kettő :lol:

Jut eszembe. Hétfőn megyek a kocsiért, csütörtökön vizsga, szóval pénteken bekerül a b omega pilács belülre, meg kipróbálom a 3w-os izzót először a központi kijelzőbe, aztán ha nem túl meleg, akkor a műszeregységbe is. Végülis ha a digit órákat nem olvasztja meg akkor csak nem lesz ennek se baja...de majd kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe. Hétfőn megyek a kocsiért, csütörtökön vizsga, szóval pénteken bekerül a b omega pilács belülre, meg kipróbálom a 3w-os izzót először a központi kijelzőbe, aztán ha nem túl meleg, akkor a műszeregységbe is. Végülis ha a digit órákat nem olvasztja meg akkor csak nem lesz ennek se baja...de majd kiderül.

ha jol emlékszem, vmi halogén megjegyzés volt odaírva a képhez, amit mutattál.

az nem lehet, hogy attól hogy 3 w os még kevésbé fog melegedni, emiatt a halogénes dolog miatt? vagy csak mese habbal?

de nemhiszem, hogy megolvasztaná, akkor nem nagyon lenne keletje a dolognak.

Link to comment
Megosztás:

ha jol emlékszem, vmi halogén megjegyzés volt odaírva a képhez, amit mutattál.

az nem lehet, hogy attól hogy 3 w os még kevésbé fog melegedni, emiatt a halogénes dolog miatt? vagy csak mese habbal?

de nemhiszem, hogy megolvasztaná, akkor nem nagyon lenne keletje a dolognak.

Halogén is tud brutálisan melegedni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Halogén is tud brutálisan melegedni. :lol:

minden tud brutálisan melegedni nem ez a kérdés :D

de a xenonos izzók nem melegednek úgy, mint a halogénok, és lehet a halogénok nem melegednek úgy, mint a normál vákumos izzók.

de ezt nem tudom, csak felvetettem, hogy hátha.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.