Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked inkább valami OÁOTT-re ( Ovisok és ált. iskolások országos turisztikai találkozója ) kellene menned, az EFOTT-on már idősebbek a kislányok :lol:

Ne rám vetítsd a személyes problémáidat, kedves kalapos-suzukis úrvezető! :D :D

Keresztbe :lol: :D ;) ;)

Azt autózni kell az omival, persze ha van kellően csúszós út, mert anélkül nem megy :D

Link to comment
Megosztás:

Hádde ténylegmá! :D ;)

Jólvanna. Be vagyok saúzva. Megyek ma legénybúcsúra, és mindig öröm, ha kiszakad az ember a realitásokból, meg a szürke hétköznapokból... :lol:

Amúgymeg Stefan, ne merd elvenni a kedvem, mert "ütök ám, de hirtelen. Engem maga ne karmolásszon össze, mert csúnya verekedést rendezek!" :lol:

( Jóvan, lelövöm magam, legalábbis megpróbálom :D )

Link to comment
Megosztás:

Jólvanna. Be vagyok saúzva. Megyek ma legénybúcsúra, és mindig öröm, ha kiszakad az ember a realitásokból, meg a szürke hétköznapokból... :lol:

Amúgymeg Stefan, ne merd elvenni a kedvem, mert "ütök ám, de hirtelen. Engem maga ne karmolásszon össze, mert csúnya verekedést rendezek!" :D

...

Nem akarom elvenni a kedved. Te amúgy is mindíg ki vagy szakadva a szürkeségből ;) ;) :lol:

Szóval baxxál be helyettünk is majd!

Amúgy meg Bakterház rulez! "olyan szép színe van kendnek, olyan szép sáárga" :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom elvenni a kedved. Te amúgy is mindíg ki vagy szakadva a szürkeségből ;) :D :lol:

Szóval baxxál be helyettünk is majd!

Amúgy meg Bakterház rulez! "olyan szép színe van kendnek, olyan szép sáárga" :D

Nem akarok sokat inni. Elvégre nem az én legénykoromat siratjuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.