Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

"Stefan vicce":

Szerinted hol sétálnék szívesebben? :lol:

Olvastam régebben valahol..

Háát, azt nem tudom te hol de nekem aztán ***mindegy a hely :D volt már néhány "kelletlen szemlélőnk" bizonyos helyeken.. ;) főleg mert nem bírtunk ki 6-7 kilométert hazáig :D és utóbbi (nappali) esetekben ugyebár nem is rossz egy lesötétített caravan.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fő a változatosság.... Nem tudtad? :D

Mindig a négy fal között....az nem buli :lol:

nekem a kocsi szűk, vagy még nem volt kellő számú akció, és nem tudom hogy is lenne jó.

nekem a szobámmal se volt semmi bajom, és nem érdekelt a buli olyankor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Isten éltesse Daykiller cartársat.

----------

..és egyúttal én is boldog szülinapot kivánok Daykiller cartársnak! Lehet, hogy ma be sem néz...vagy a fent emlitett tünetek miatt képtelen lesz "hozzánkszólni" :D

Csatlakozom.. :lol:

Köszi! Köszi! Köszi! :D Illetve Alex-nek is, aki már nem kerülhetett a listára. ;)

Júliusban lesz megtartva majd. Jelenleg kell az új gépre a pénz, mert ezzel tele a tököm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek. Én már kipróbáltam és tökéletesen el lehet hátul férni, eldöntött hátsó ülésekkel. Ha megyek Blitz-re lehet ott is alszok. :lol:

Többen is úgy voltak tavaly is. Sztem a legkényelmesebben Gabi lehetett. Omega caravan vs 165 cm. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Voltál már kezelve kétoldali, akut izlésficammal? :lol:

Voltam, de most nem erről van szó. Nekem nagyon csontos. :D

Nyugi, menni fog! A Zasszony be sem akart menni vizsgázni, annyira be volt sz..va.

Az igaz, hogy a rum erősen rontja a látást? Engem mindig azzal riogattak, amikor a szakközépben rumoskólázgattam, hogy majd megvakulok! :D Én meg mindig azt mondtam rá, hogy "Inkább, mint hogy szomjan haljak!" ;)

Én meg azt hallottam, hogy a rumtól megfájdul az ember segg... feneke. :D

sok szégyenlős...

nekem van szobám is, nektek nincs? ;)

És az van fóliázva? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.