Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, én pont ezért nem viszem hivatalos zöldkártyára. :D

És mit mondtak? Sajnos ez előfordul... De kedvezményesen megjavítjuk...

Nekem meg az jutott de az volt az utsó alkalom is egyben bár "megold" dolgokat a csávó -arról már ne is beszéljünk, hogy elbu*erálta az adagolót. Legutóbbi nem volt probléma vele mert helyén volt a vezérlés. Viszont a muksónak kb annyi lövése volt hozzá, hogy mi történt mint nekem: "bepukkant a porlasztócsúcs" és egy 1.8 A Vekibe akasztotta a szondát, autószerelő-kasznis ismerősöm meg bontatlanul rávágta, hogy himbatörés -sajnos az is lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz szíjszakadás kell. Azt pedig cserélem időben. Amugy csak ez az egy himba ilyen izmos. Ezt is kicserélem majd diizelére, ha tudok szerezni.

Ugyan miért kéne? Most sem szakadt. :lol: Ebként az időben cserélt szíj, és sallangok sem ad tökéletes garanciát. Az tény, hogy nem nagyon szokott előfordulni, de én azért nem bíznék benne annyira. :D

Link to comment
Megosztás:

itt mikor akarnak már emelni?

Tarifát vagy tempót? :D :lol:

Én most nagyon meg vagyok elégedve :lol:

Egyáltalán nem. :D

Nem bizony ;) , bááár itt-ott picit lehetne teltebb... :D

jól néz ki a piroska ezzel a felnivel :)

Hogy neked mindig a "Piroskák" járnak az eszedben.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó Neki! Ez a szemészet, nem könnyű.

Nyugi, menni fog! A Zasszony be sem akart menni vizsgázni, annyira be volt sz..va.

Az igaz, hogy a rum erősen rontja a látást? Engem mindig azzal riogattak, amikor a szakközépben rumoskólázgattam, hogy majd megvakulok! :lol: Én meg mindig azt mondtam rá, hogy "Inkább, mint hogy szomjan haljak!" :D

Link to comment
Megosztás:

Nyugi, menni fog! A Zasszony be sem akart menni vizsgázni, annyira be volt sz..va.

Az igaz, hogy a rum erősen rontja a látást? Engem mindig azzal riogattak, amikor a szakközépben rumoskólázgattam, hogy majd megvakulok! :lol: Én meg mindig azt mondtam rá, hogy "Inkább, mint hogy szomjan haljak!" :D

Az alkohol kis mennyiségben javítja a látásélességet, ezt a 2. VH-ban igyekeztek kihasználni, csak elég nehéz titrálni, hogy meddig javítja és honnantól rontja. A rumról nem tudok olyat, hogy kifejezetten rontja a látást. A metanol, ami tuti rontja, egész a vakságig. Ezért veszélyes házilag pancsolt alkoholt venni.

Link to comment
Megosztás:

Nyugi, menni fog! A Zasszony be sem akart menni vizsgázni, annyira be volt sz..va.

Az igaz, hogy a rum erősen rontja a látást? Engem mindig azzal riogattak, amikor a szakközépben rumoskólázgattam, hogy majd megvakulok! :lol: Én meg mindig azt mondtam rá, hogy "Inkább, mint hogy szomjan haljak!" :D

Ha rumiz+metil akkor igen, - mert már hallottam ilyen "hamisitványokról" :D - de ha normális, boltban vett, akkor csak "időlegesen" rontja, mint minden más alkohol is. Gondolok itt mindenféle elmosódott alakokra, kettőslátásra... ;) :D :D :lol:

----------

..és egyúttal én is boldog szülinapot kivánok Daykiller cartársnak! Lehet, hogy ma be sem néz...vagy a fent emlitett tünetek miatt képtelen lesz "hozzánkszólni" ;)

Link to comment
Megosztás:

Isten éltesse Daykiller cartársat.

Csatlakozom.. :lol:

nekem most Ágika jár az eszembe..

Nekem meg Julcsika :D

Nekem meg az asszonypajti. Helyettem inkább a kolleginájával lóg az akármilyen kórházi osztályon és nem meló gyanánt. Biztos elege lett belőlem a hétvégén.. :D pedig én be se piáltam, sőt.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg az asszonypajti. Helyettem inkább a kolleginájával lóg az akármilyen kórházi osztályon és nem meló gyanánt. Biztos elege lett belőlem a hétvégén.. :D pedig én be se piáltam, sőt.. :lol:

Nekem beindult a fantáziám! :D ;) ;)

És téged kihagynak a buliból? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem beindult a fantáziám! :lol: :D :P

És téged kihagynak a buliból? :lol:

Ööö, hátööö abban az esetben nekem is lennének elképzeléseim :) de nem olyan ügyben.. :D

És ha kihagynának abból a buliból akkor megcsinálnám a magam org.. -izé, buliját.. :D ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

... egy kérdés: egy büdös füstös városban sétálsz egy ideig vagy egy tiszta levegőjű erdőben. Hol érzed jobban magad? :D ...

"Stefan vicce":

Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye:

A nők 10 %-a vihető ágyba az első randin.

A férfiak 20 %-a szeretkezett már extrém helyeken.

A nők 36 %-a napozik meztelenül.

A nők 45 %-a előnyben részesíti a kék szemű, szőke férfiakat.

A nők 46 %-a megtapasztalta már az anális szexet.

A nők 70 %-a a reggeli szexet részesíti előnyben.

A férfiak 80 %-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot.

A nők 90 %-a szeretne erdőben szeretkezni.

A nők 99 %-a még sohasem szeretkezett irodában.

Következtetés:

Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen

nőt korán reggel az erdő közepén anális szexben részesíts, mint

arra, hogy a munkaidő letelte után az irodában kapd el a kolléganődet.

Tanulság:

Ne maradj bent munka után, semmi jó nem sül ki belőle! A sikeres

férfi foglalkozása erdész vagy vadász.

Szerinted hol sétálnék szívesebben? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.