Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó nagyot kívánok. Az elmúlt időben ilyen-olyan okok miatt, rendesen hanyagoltam a fórumot, és valószínű még egy ideig nem leszek a régi formámban. :lol:

Há'nekem eszembe jutott, hogy voltál és most jó ideje nem vagy...

Csak nem valami nagy baj van/volt!? :D

----------

Tessék mindent visszaolvasni, bepótolni szépen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem volt de a szerelőm szerint nem is kell nem szivárog nincs beállva,de viszont az egyik feszitö meg van rozsdásodva de az is müködik rendesen hallotál már ilyet ?

Kifizettetném vele vagy megverném mint a lovat

vagy mindkettőt.

Pontosan. Megszorul mert nem lett cserélve, eltépi a szíjt aztán összekócolódik motor. Lesz bevétele. :lol:

Messziről kerülném ezt a szerelőt. :D

Csak előbb csinálja meg.

Szia Tápi!! :D

Megy még az egynyóc? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há'nekem eszembe jutott, hogy voltál és most jó ideje nem vagy...

Csak nem valami nagy baj van/volt!? :D

----------

Tessék mindent visszaolvasni, bepótolni szépen! :D

Baj mindig van. :lol:

Na a visszaolvasás ami biztosan nem lesz, max. hellyel közzel.

Tudom egyébként, hogy mindenkinek hiányoztam :lol: , de véletlenül se írjon mindenki üdvözlőszöveget. Egyrészt még mindig nem szeretem az offokat még akkor sem, ha ez már hivatalos offtopik, másrészt nem fogok mindenkinek válaszolni. ;)

Tomi: Megy. Ott van egy mérés a gyorsulásmérős topikban. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó nagyot kívánok. Az elmúlt időben ilyen-olyan okok miatt, rendesen hanyagoltam a fórumot, és valószínű még egy ideig nem leszek a régi formámban. :lol:

Gondolom, ezt most azért írtad, ha jövő karácsonykor írsz valami kapitális baromságot, akkor ráfogd erre. Mint ahogy Futó mester szokta a tavaszra :D

Nő miatt? :D

Csorog a nyálad, mi ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha van bélyegző, akkor ez egyértelművé teszi a helyzetet :lol: Nekem nem volt, mikor tőlem is kértek hozzájárulást az államkincstárhoz.

Amúgy meg... Miért álltál oda? :D

Mert a zsernyák mondta és nem tudtam sehova állni, ahol szabályos is lett volna? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Astra mindenit :D kocsog.giffalván van HSDPA, úgy szakít a netem mint egy ügyes rallybajnok a pályán, ha nem gyorsabban :D ;) hű de könnyebben megy mostantól a fórumozás meg az egyéb.. :D péémobííííl, tényleg jobb veled (ha nem is a világ de ez) a falucska... :lol:

Na most mér? Semmi baja a vezérlésemnek. Egy nyavalyás himba volt anyaghibás. ;) :D

Na de a cseredarab birni fogja:)

himba

Áá, ez gyenge törés :) az enyémben 4 éve zöldkarin a második padlónál 6 darabra tört.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Astra mindenit ;) kocsog.giffalván van HSDPA, úgy szakít a netem mint egy ügyes rallybajnok a pályán, ha nem gyorsabban :lol: :D hű de könnyebben megy mostantól a fórumozás meg az egyéb.. :D péémobííííl, tényleg jobb veled (ha nem is a világ de ez) a falucska... :lol:

A múlthéten meglepődve tapasztaltam, hogy torrentezés közbeni sebességem letöltésnél nem 1,2Mb, hanem 1,8Mb/mp lett utánanéztem és a upc megemelte a sebességet! ;) Maradt a régi ár, viszont gyorsabb lett a netem. Most 10 helyett 15megabites! :D

Link to comment
Megosztás:

A múlthéten meglepődve tapasztaltam, hogy torrentezés közbeni sebességem letöltésnél nem 1,2Mb, hanem 1,8Mb/mp lett utánanéztem és a upc megemelte a sebességet! :lol: Maradt a régi ár, viszont gyorsabb lett a netem. Most 10 helyett 15megabites! :lol:

copdki :D

itt mikor akarnak már emelni?

Link to comment
Megosztás:

A múlthéten meglepődve tapasztaltam, hogy torrentezés közbeni sebességem letöltésnél nem 1,2Mb, hanem 1,8Mb/mp lett utánanéztem és a upc megemelte a sebességet! :D Maradt a régi ár, viszont gyorsabb lett a netem. Most 10 helyett 15megabites! :D

Erre még mindig azt mondom hogy lassú. :lol: Nekem legrosszabb esetben is 5mb/s tölt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.