Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A szerelőd rosszul tudja, 60 ezrenként kötelező a vízpumpa csere a feszítő görgővel együtt!

ha nem is kötelező de melegen ajánlott- mert +8000 km-et tud még a punepa aztán beadja a kulcsot szépen lassan.

Cseréje meg a vezérműszíj meglazításával jár, ami nem jó. Érdemes együtt csinálni mert ráfaraghat a tulajdonos.

Én még egy ékszíj/termosztátcserét is javasoltnak tartok- az utóbbit elég először ellenőrizni, aztán ha jól nyit akkor még mehet vissza, ha átereszt, minidg nyitva van...netán nem nyit akkor kuka.

Link to comment
Megosztás:

Nem. Zsaruk voltak, mert mikor kimentünk a másik oldalt épp írták a papírokat, valamint rajta van a bélyegző is. :D

Szerk: A közteresek amúgy is olyan fecnit hagynak, amin rajta van a büntetés összege és nem feljelentést tesznek. :lol:

Hát ha van bélyegző, akkor ez egyértelművé teszi a helyzetet :lol: Nekem nem volt, mikor tőlem is kértek hozzájárulást az államkincstárhoz.

Amúgy meg... Miért álltál oda? :D

Link to comment
Megosztás:

A szerelőd rosszul tudja, 60 ezrenként kötelező a vízpumpa csere a feszítő görgővel együtt!

Azért ez is típusfüggő (szerintem). Legalábbis az Isuzu-s olajkályhánál 120ezret ír Etzold bácsi a vezérléscserére. Ebbe gondolom beletartozik a vízpumpa is. Azt nem tartom logikusnak, hogy a vízpumpát 60ezernél a szíjat és a vezérlést pedig 120ezernél kell cserélni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez is típusfüggő (szerintem). Legalábbis az Isuzu-s olajkályhánál 120ezret ír Etzold bácsi a vezérléscserére. Ebbe gondolom beletartozik a vízpumpa is. Azt nem tartom logikusnak, hogy a vízpumpát 60ezernél a szíjat és a vezérlést pedig 120ezernél kell cserélni :lol:

Isuzunál nincs benne a vízpumpa a vezérlésben. De attól még cserélheted.

Link to comment
Megosztás:

És amúgy mi a gyenge pont a vezérlésben? Mert ha a vezérműszíj, akkor nem értem hogy az egyiknél miért 60 a másiknál meg 120 ezer a csereperiódus :lol:

Előre bocsátom, hogy nem ismered az Isuzut. De sztem szíj, fesz/ter görgő mindenféleképp cserés, és én sz*rnék a 120 ezerre. Kicserélném a felénél.

Link to comment
Megosztás:

Előre bocsátom, hogy nem ismered az Isuzut. De sztem szíj, fesz/ter görgő mindenféleképp cserés, és én sz*rnék a 120 ezerre. Kicserélném a felénél.

Tudom, hogy nem ismerem (bár szerintem azt akartad írni, hogy Te nem ismered :lol: ), ezért nem is én szoktam szerelni (a lehetőségek és a tudás hiányában). Végülis a cumókat már megvettem hozzá, mert egységesen a 60ezres csereintervallumról tudtam, csak a munkálatok előtt vettem észre ezt a 120ezret. Én is kételkedek egy kicsit benne, bár lehet, hogy ennyivel megbízhatóbb a japán technológia? De a szíj akkor is csak szíj marad, és ha az szakad, akkor bachatom a japán technológiát!

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt írtam én is!

Ugyanúgy Champion-t vagy Getz-et vagy akármit vesz az ember..., tehát a szíj minősége elvileg ugyanaz.

...de a dizel kevesebbet forog mint egy benzines és lehet, hogy azért merték úgy kihúzni a csereperiódust...persze én sem merném megkockáztatni :lol:

Link to comment
Megosztás:

...de a dizel kevesebbet forog mint egy benzines és lehet, hogy azért merték úgy kihúzni a csereperiódust...persze én sem merném megkockáztatni :lol:

a benzinesekbe is ugyanannyi 90-120e csereperiódust írnak már... ez csak marketing, így olcsóbbra jön ki a kötelező szervíz,

jobban el tudják adni az autót.

Link to comment
Megosztás:

...de a dizel kevesebbet forog mint egy benzines és lehet, hogy azért merték úgy kihúzni a csereperiódust...persze én sem merném megkockáztatni :lol:

Valamelyik másik dieselnél meg valahol 60 és 120 között van a csereperiódus (Etzold szerint). Logikus indoknak tűnik a kisebb motorfordulatszám, de azért túlzás a 2-szeres futásteljesítmény.

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor pl. ha 90ezer a benyásoké - gyárilag - akkor a dizel egy harmaddal több, 120ezer - mert annyival kevesebbet pörög normál használatban - és erre gondolva a mérnökök beirták, hogy az biza 120ezret bir...mivel a marketingesekkel meg megegyeztek már korábban a benyás 90ezerében :lol:

Nem mellettük akarok kiállni csak próbálom megérteni a "logikájukat"...én, falusi parasztgyerek :D

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor pl. ha 90ezer a benyásoké - gyárilag - akkor a dizel egy harmaddal több, 120ezer - mert annyival kevesebbet pörög normál használatban - és erre gondolva a mérnökök beirták, hogy az biza 120ezret bir...mivel a marketingesekkel meg megegyeztek már korábban a benyás 90ezerében :lol:

Nem mellettük akarok kiállni csak próbálom megérteni a "logikájukat"...én, falusi parasztgyerek :D

"Az a baja a világnak, hogy nem tehénpásztorok kormányozzák. Ha én valamikor miniszter leszek, mindent a visszájára fordítok. A csősztől elveszem a bunkósbotot. A pofonokat végképp eltiltom. Aki vét a törvény ellen, felpofoztatom a bakterrel. Az ország vászontarisznyájára lakatot tetetek, nehogy kilopják belőle a pénzt. "

:D :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Az a baja a világnak, hogy nem tehénpásztorok kormányozzák. Ha én valamikor miniszter leszek, mindent a visszájára fordítok. A csősztől elveszem a bunkósbotot. A pofonokat végképp eltiltom. Aki vét a törvény ellen, felpofoztatom a bakterrel. Az ország vászontarisznyájára lakatot tetetek, nehogy kilopják belőle a pénzt. "

:D :lol:

Ámen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

a benzinesekbe is ugyanannyi 90-120e csereperiódust írnak már... ez csak marketing, így olcsóbbra jön ki a kötelező szervíz,

jobban el tudják adni az autót.

De mi most konkrétan az F Astra-ról beszélünk! :D

Az olajcsere kapcsán már ismerjük ezt a jó kis marketingfogást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.