Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az árak igenjóknak néznek ki.

Tudom, a Daihatsuhoz kerestem dolgokat, meg ugye ha már ott járok akkor F astra is!

Ha egy vezérműszíj szettet már olyan 20 ért (szíj +görgő+ fospunepa :lol: ) meg lehet rendelni, akkor az igen fain egy japán kocsihoz! (bocs javítottam 14 helyett... 18-20 ért....)

A főoldalon van egy név ami igen megdobogtatta a szívemet :

GATES- ráadásul ugye a C14NZ is ott van mellette...

nem rekizni akartam, (közöm nincsen hozzájuk) de ez pofátlanul olcsó :

Opel C14NZ motor vezérmű szettre a következőket tudjuk javasolni:

1. vezérmű szett ( ahol szíj+feszítőgörgő egybe van csomagolva)

* GATES szett Bolti ár: 20460,- Internetes ár: 14322,- Ft/garnitúra (másutt 17 től láttam !!!)

Vízpumpa:

* GRAF Bolti ár: 11043,- Internetes ár: 7730,- Ft/db

* RUVILLE Bolti ár: 9163,- Internetes ár: 6414,- Ft/db

* SKF Bolti ár: 11680,- Internetes ár: 8544,- Ft/db

Na most ruville pumpával már kis híján 20 ból megvagyok, grafot nem is hallottam még.... skf nagyon jó de akkor elvész az árelőny

ÁFA emelés előtt berendelek tőlük, igaz 5% lesz csak + ban!!

Láttam még a delparts-nál vezérlést rémesen olcsón:

pl.

http://www.delparts.hu/index.php?choice=te...1&motid=268

http://www.delparts.hu/index.php?choice=reszlet&id=296

http://www.delparts.hu/index.php?choice=te...3&motid=268

csak az angol szíjakról nem hallottam túl jókat.... van aki használ Hutchinsont?

Másik webáruház:

itt pl nem szerepel Caravan mint típus:

51 es 52 es karosszéria kóddal Estate van- de ahogy régebben néztem az az eredeti megnevezése a kombiknak.

amúgy pl a MarkIII az hol forgalmazott cuccos???

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a közteresek büntettek meg... :lol:

Nem. Zsaruk voltak, mert mikor kimentünk a másik oldalt épp írták a papírokat, valamint rajta van a bélyegző is. :lol:

Szerk: A közteresek amúgy is olyan fecnit hagynak, amin rajta van a büntetés összege és nem feljelentést tesznek. :D

Link to comment
Megosztás:

tippeket várok arra, hogy hogyan lehet szétvállsztani a km óra plexijét a fekete műanyagtól, mert ha jól láttam az olvasztva van...

és eccer majd ha eljutok oda szeretném lefesteni azt a fekete műanagot.

láttam már sokat, amin meg volt oldva... de leírás nem volt.

nos??

ja Sp nézgettem caravanokat, és abban bezon olyan fehér a face előtti hátsólámpájában a lüki lámpa,mint neked a képena tuninglámpádbana középső rész, így talán van lövésem hogy született az neked :D

Igy gondoltad? :lol:

38160141.jpg

Link to comment
Megosztás:

ja igen hasonlóképpen, de nem maga a festés a problémás, hanem az, hogy ogy jutok el a festésig.

ha szétpattog, akkor jó, de ha bereped akkor cumi. gondoltam olyanra is, hogy leragasztom a plexit átlátszó ragasztószalaggal, és a nyílásokon befújok, elég nagyok azok a nyílások erre, de ez csak végső megoldás lesz

a plexi eltávolítása lenne a nyerő.

Link to comment
Megosztás:

Nekem lejött egy kis erőszakolással. Igaz volt egy tartalék, a biztonság kedvéért: :lol:

nekem meg nincs, és esővert szerteszétázottszámlaposat akartak adni 3ért...

na jo én ilyen próba cseresznyés dolgokra nemszoktam kiadni semmit, várok, és többnyire ingyen hozzászoktam jutni... max pár 100asért.

nekem most se kellene csak egy kiszuperált darab, amivel kísérletezgethetnék...

Link to comment
Megosztás:

azt a régi órát nem vágod hozzám? :D

úgy se lesz már az visszatéve neked, nekem meg pont jólenne kikísérletezgetni a ledes megvilágítást

de am köcc, hogy megnézted, nekem úgyis az első két pattogás után kettérepedne a plexi :lol:

Igazából meg akarom tartani tartaléknak, de először törd el a tiédet, és utánna dumálhatunk róla. :P

Jówannamán.. nem mindenkinek telik olyan sokat autóval járni.. :D

Pontosabban akinek nem tellik rá az ilyen öreg autót vesz. :)

Micsoda család :D Arról az öcsédről van szó, akit majdnem megfojtottál a villanyablakkal? ;) ;) Nem léptek fel valahol együtt? :lol:

Csak ez az egy öcsém van, az ilyenből az pont elég. Néha még sok is. :D

Link to comment
Megosztás:

helló tudna valaki abban segíteni olyan problémám van hogy van egy 1996-os f astra combim X 16 XEL minden előjel nélkül elszakadt a fezérmű szíj a szíjba és a feszitő görgökbe kb 13000 km van a görgök az SKF a szij meg DAYKO

Link to comment
Megosztás:

helló tudna valaki abban segíteni olyan problémám van hogy van egy 1996-os f astra combim X 16 XEL minden előjel nélkül elszakadt a fezérmű szíj a szíjba és a feszitő görgökbe kb 13000 km van a görgök az SKF a szij meg DAYKO

Vízpumpa is cserélve volt?

Link to comment
Megosztás:

ja Sp nézgettem caravanokat, és abban bezon olyan fehér a face előtti hátsólámpájában a lüki lámpa,mint neked a képena tuninglámpádbana középső rész, így talán van lövésem hogy született az neked :D

Azenyémis face előtti Caravánde én nemtalálok rajta lükelámpát! Te hol vetted aztat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem volt de a szerelőm szerint nem is kell nem szivárog nincs beállva,de viszont az egyik feszitö meg van rozsdásodva de az is müködik rendesen hallotál már ilyet ?

Attól függetlenül cserélni kell a pumpát. Nekem mikor cserélve volt, kiderült előző tulajtól, hogy 120e km van már benne. Enyhén eresztette is a vizet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem volt de a szerelőm szerint nem is kell nem szivárog nincs beállva,de viszont az egyik feszitö meg van rozsdásodva de az is müködik rendesen hallotál már ilyet ?

A szerelőd rosszul tudja, 60 ezrenként kötelező a vízpumpa csere a feszítő görgővel együtt!

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Megszorul mert nem lett cserélve, eltépi a szíjt aztán összekócolódik motor. Lesz bevétele. :D

Messziről kerülném ezt a szerelőt. :lol:

mivel 16V az szép bevétel lesz

ennyiből volt jó az a hely ahol mi melóztunk.

mindent cseréltünk egyszerre vezérlésben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.