Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

semmi pénzért nem ülnék vissza ey trabiba.

a légűtés egyébként sokkal biztosabb cucc, csak zajosabb meg nem kicsit van nagyobb hézagokkal készítve egy olyan moci, így igencsak papálja az olajat :lol:

de jóval biztosabb a hűtés :D

vízhűtés ugye 92 körül van az üzemije, és nem sokat tud túlmelegedni, 120ig talán maximum, ésa környezet se tudja hudehűteni, azzal a 70.90 fokos különbözettel, ezzel szembena léghűtéses mocik sokkal magasabb tartományban dolgoznak, és a levegő igencsak hidegnek számít, akár még egy pesti dugóban is a moci üzemijéhez képest :lol:

Vagy egyhengerezett,

erre megkérdeztea havrom, é az baj??? nem fog bírni??

há semmi baj, végülis ezt a kis ménest is csak megfeleztük.. szerinted? :D

Link to comment
Megosztás:

Miért ne? Mennyivel kevesebb gond volt a Trabival. Nem durrant el a vízcső, nem forrt fel a viz. És nem szállt el a vezérlés. :lol: Vagy egyhengerezett, vagy a gyujtás állítódott el. Ha lenne pénzem második kocsira tuti vennék egyet. Egyszer megálltunk annak idején apuval egy néni mellett aki elmélyülten tanulmányozta a motort a kocsi orrában. Akkor még szokás volt megállni ha vki lerobbant, főleg ha nő volt az illető, vagy gyerek volt a kocsiban. :) Na szóval mondta, hogy a férje kioktatta, ha nem húz a kocsi akkor egyhengerezik, és a rossz gyertyát cserélje ki. Ki is cserélte, de még mindíg nem jó. Kérdeztük melyiket vette ki, hát amelyik forró volt, mert biztos túlmelegedett. :P

Trabiról jut eszembe! Volt egy osztálytársam, aki annyira műszaki analfabéta volt, hogy a csavarhúzóra is azt hitte, hogy valami evőeszköz! ;) Vett a bolond egy trabit. kb. 1 hete boldog tulajdonosa volt, mikor reggel nem akart beindulni. Erre a bolond kiszedte a lámpából az égőket, biztos azért nem indul. :D Utána kiszedett egy rakás vezetéket, mert úgy gondolta valamelyik zárlatos. Ezek után sem akart beindulni, így szólt az egyik villamosságis haveromnak, hogy nézze meg, mi lehet a gond. Mint utólag kiderült, le volt merülve az aksi. A haver visszakötött neki mindent, feltöltötték az aksit és beröffent! ;)

Ugyanez a gyógyegér egyszer felhívott, hogy mekkora hangfalat csinált, menjünk la a haverokkal és nézzük meg. A látvány nem volt semmi! :D Az az idióta tv-nek a kartondobozába :lol: vágott lyukat és abba rakott bele 2 25cm-es mélynyomót + magasat és büszke volt, milyen jól "döng"! :D :D Mi is döngtük a röhögéstől!

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez a gyógyegér egyszer felhívott, hogy mekkora hangfalat csinált, menjünk la a haverokkal és nézzük meg. A látvány nem volt semmi! :lol: Az az idióta tv-nek a kartondobozába :D vágott lyukat és abba rakott bele 2 25cm-es mélynyomót + magasat és büszke volt, milyen jól "döng"! :D :lol: Mi is döngtük a röhögéstől!

Hmm...hűtőszekrénydoboz nem jó? Megvan még vhol a pincében. ;)

Szerintetek ebben mi lehet a pláne? Klikk! Mi az hogy ritka darab?

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy ritka hüle, aki kiad ennyi pénzt ezért a rossz állapotú óráért! :D ;)

Most mé mondod?! :lol:

Kicsit megszívta a nap, és még xarul is néz ki ;) :D

Hidd el van olyan hülye emberke, aki megveszi ennyiért!!

W=640 :D Ilyet még nem is láttam...

Ezzel az órával lehet nem is tud kezdeni semmit sem a kedves vevő (mibe passzolna ez egyáltalán?), akko meg minek?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

tippeket várok arra, hogy hogyan lehet szétvállsztani a km óra plexijét a fekete műanyagtól, mert ha jól láttam az olvasztva van...

és eccer majd ha eljutok oda szeretném lefesteni azt a fekete műanagot.

láttam már sokat, amin meg volt oldva... de leírás nem volt.

nos??

ja Sp nézgettem caravanokat, és abban bezon olyan fehér a face előtti hátsólámpájában a lüki lámpa,mint neked a képena tuninglámpádbana középső rész, így talán van lövésem hogy született az neked :lol:

Link to comment
Megosztás:

tippeket várok arra, hogy hogyan lehet szétvállsztani a km óra plexijét a fekete műanyagtól, mert ha jól láttam az olvasztva van...

és eccer majd ha eljutok oda szeretném lefesteni azt a fekete műanagot.

láttam már sokat, amin meg volt oldva... de leírás nem volt.

nos??

ja Sp nézgettem caravanokat, és abban bezon olyan fehér a face előtti hátsólámpájában a lüki lámpa,mint neked a képena tuninglámpádbana középső rész, így talán van lövésem hogy született az neked :D

:lol:

felajánlásokat szívesen fogadok, mert összetörtem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hűha! :D :lol: :D Nekik engedném, hogy lemossák Gizit! Csak a csajos mit szólna hozzá? :lol:

A feketének elég csúnya műmelle van, persze azért a kocsimat lemoshatná. ;)

tippeket várok arra, hogy hogyan lehet szétvállsztani a km óra plexijét a fekete műanyagtól, mert ha jól láttam az olvasztva van...

és eccer majd ha eljutok oda szeretném lefesteni azt a fekete műanagot.

láttam már sokat, amin meg volt oldva... de leírás nem volt.

nos??

Van az a 3 fül ahol a műszeregység be van csavarozva a helyére, ott nincs összeolvasztva a plexi meg a fekete rész. Kis csavarhúzóval ott közéjük tudsz nyúlni, és elkezded finoman szétfeszíteni őket. Aztán ahogy pattannak szét a forrasztások/hegesztések mész körbe. Nem szedtem szét teljesen, de nekem simán megindult és szétjött 2-3 centi hosszan az előbb a régi órán.

Link to comment
Megosztás:

A feketének elég csúnya műmelle van, persze azért a kocsimat lemoshatná. :D

Van az a 3 fül ahol a műszeregység be van csavarozva a helyére, ott nincs összeolvasztva a plexi meg a fekete rész. Kis csavarhúzóval ott közéjük tudsz nyúlni, és elkezded finoman szétfeszíteni őket. Aztán ahogy pattannak szét a forrasztások/hegesztések mész körbe. Nem szedtem szét teljesen, de nekem simán megindult és szétjött 2-3 centi hosszan az előbb a régi órán.

azt a régi órát nem vágod hozzám? :lol:

úgy se lesz már az visszatéve neked, nekem meg pont jólenne kikísérletezgetni a ledes megvilágítást :D

de am köcc, hogy megnézted, nekem úgyis az első két pattogás után kettérepedne a plexi :D

jártam már hasonlóképpen ;)

volt ilyen nézés :lol:

aztán meg úgy járt mint Sp hátsólámpicskuja... vagy roszabbul ;)

Link to comment
Megosztás:

azt a régi órát nem vágod hozzám? :lol:

úgy se lesz már az visszatéve neked, nekem meg pont jólenne kikísérletezgetni a ledes megvilágítást :D

de am köcc, hogy megnézted, nekem úgyis az első két pattogás után kettérepedne a plexi :D

jártam már hasonlóképpen ;)

volt ilyen nézés :lol:

aztán meg úgy járt mint Sp hátsólámpicskuja... vagy roszabbul ;)

Simán lejön,nincs ragasztva.Én már takarítottam ki.

Link to comment
Megosztás:

Simán lejön,nincs ragasztva.Én már takarítottam ki.

én csak röpke pillantást vetettem rá, akkor csak össze van pattintva?

Én megpróbáltam leszedni, csak úgy próba szinten amikor éppen ledeztem, de az ami nálam volt az össze volt sütve a szélén, és pattogzott, meg tört, de cseszett lejönni. Nem kínoztam tovább mert egyben még az jóaz, ha meg megtöröm látható részen belül, akkor meg kevésbé :D De most h monnyátok, lehet hogy nekiesek majd egy szikével vagy valamivel, hátha le tudom alkotni róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én megpróbáltam leszedni, csak úgy próba szinten amikor éppen ledeztem, de az ami nálam volt az össze volt sütve a szélén, és pattogzott, meg tört, de cseszett lejönni. Nem kínoztam tovább mert egyben még az jóaz, ha meg megtöröm látható részen belül, akkor meg kevésbé :D De most h monnyátok, lehet hogy nekiesek majd egy szikével vagy valamivel, hátha le tudom alkotni róla :lol:

Nekem is össze van "sütve" körbe. Én is próbálkoztam vele, de féltem, hogy eltöröm. Inkább kínlódtam, de kitakarítottam! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csicska rendőrség! :D

Tegnap mennék a fesztiválra parkolni, zsernyák aszondja hogy nem enged be, mert tele a parkoló. Álljak meg valahol, ahol a többiek. Mondom oké. Lehúzódtam a főúton és leparkoltam. Úgyis védtek minket a rendőrségi autóval. Erre hajnalban megyünk ki a kocsihoz és látom hogy ott a cetli, minden autón, az enyémen is. "Tiltott helyen parkol, ezért feljelentem." :lol:

Szerintem a közteresek büntettek meg... :lol:

Végül mondtam neki hogy B+ a Golfodat.

Micsoda család :D Arról az öcsédről van szó, akit majdnem megfojtottál a villanyablakkal? ;) :D Nem léptek fel valahol együtt? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.