Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ránknéznek és azt mondják : csapás-csapás hátán :lol: :D

Morrisssssssson2voltacélde1lettbelőlemertfélkettőkorissorbaállásvolt2nél.

Me' rosszkor mész ;) ;) Abban a sorban ahol én álltam csak addig kellett várnom míg a fotocellás ajtó volt szíves elmászni előlem :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én simán ki szoktam ütni feladatkezelőben azt a böngészőt amiben fut :lol: :D

Jó, de először kiváncsi voltam a végére, aztán amikor az asszonyt akartam szop.... :lol: beugratni vele, és már a harmadik kérdésnél otthagyott akkor már nagyon be akartam zárni. :D

Link to comment
Megosztás:

HEPU, német, szilikát mentes hütôfolyadékot ajánlott az egyik spanom. Vélemény? Rohadt drága...

Ha drága akkor 2 lehetőség van. Vagy jó, vagy nem. :D ;) (bár ez a 2 lehetőség megvan az olcsóbbnál is) Ha drága és veszel, és nem jó, akkor szívás. Ha nem drága, és veszel és nem jó, az is szívás, de az nem olyan mély szívás, mint a drága szívás. Ha veszel és jó, akkor is drága, akkor meg azért szívás. Különbenis, minek abba hűtőfolyadék? ;) :D :lol: Ha az eddigivel nem volt baj akkor megéri váltani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha drága akkor 2 lehetőség van. Vagy jó, vagy nem. :D :D (bár ez a 2 lehetőség megvan az olcsóbbnál is) Ha drága és veszel, és nem jó, akkor szívás. Ha nem drága, és veszel és nem jó, az is szívás, de az nem olyan mély szívás, mint a drága szívás. Ha veszel és jó, akkor is drága, akkor meg azért szívás. Különbenis, minek abba hűtőfolyadék? ;) ;) :lol: Ha az eddigivel nem volt baj akkor megéri váltani? :lol:

Fingom nicns milyen volt benne. Vmi zöldes foslé jött ki belôle. Most beledöglök a költségekbe mert kicsengetésekre kell mennem meg lagziba. Az mind mind pénz a házhoz. Ugyh. asszem most kap valami olcsobbat. (Persze nem a legolcsóbbat). :D

Link to comment
Megosztás:

Fingom nicns milyen volt benne. Vmi zöldes foslé jött ki belôle. Most beledöglök a költségekbe mert kicsengetésekre kell mennem meg lagziba. Az mind mind pénz a házhoz. Ugyh. asszem most kap valami olcsobbat. (Persze nem a legolcsóbbat). :D

Nekem pirosas lé folyt belőle. Láttam hogy vérzik amikor eldurrant az egyik csöve :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

SZEBUSZTOOOK!!! :D

Nah, tegnap hazajöttünk a Dunaúji Kadett taliból, szép volt, jó volt, jól éreztük magunkat és ki is pihentem magamat :D szóval királyság :lol:

Hazafele ugyan elvétettem egy körforgót és Rácalmás helyett Sz.fehérvár fele ralliztunk egyet a 62-esen majd a senkiföldjén átvezető hullámpályán az M6 irányába mert mérgemben csak vettem egy pályamatrinyát. Lényeg, hogy onnantól már egyenes és sima volt az út hazafele, még a pályatempót is frankón bírta a verda. ;)

Sőt, ráfordult az óra a 140 ezerre :lol:

www.tvn.hu_9116b07db9845658e6035a70abf0f95d.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha drága akkor 2 lehetőség van. Vagy jó, vagy nem. :lol: :D (bár ez a 2 lehetőség megvan az olcsóbbnál is) Ha drága és veszel, és nem jó, akkor szívás. Ha nem drága, és veszel és nem jó, az is szívás, de az nem olyan mély szívás, mint a drága szívás. Ha veszel és jó, akkor is drága, akkor meg azért szívás. Különbenis, minek abba hűtőfolyadék? ;) ;) :D Ha az eddigivel nem volt baj akkor megéri váltani? :lol:

Magyarul senki ne vegyen hűtőfolyadékot, mert mindenképpen szívni fog. :) :D Amúgy vhol azt halottam hogy ez olyan mint a kártya, színre -színt. Vagy ezt a fékfolyadékra mondták? :D

Link to comment
Megosztás:

Léghűtés rulz? :D

Miért ne? Mennyivel kevesebb gond volt a Trabival. Nem durrant el a vízcső, nem forrt fel a viz. És nem szállt el a vezérlés. :lol: Vagy egyhengerezett, vagy a gyujtás állítódott el. Ha lenne pénzem második kocsira tuti vennék egyet. ;) Egyszer megálltunk annak idején apuval egy néni mellett aki elmélyülten tanulmányozta a motort a kocsi orrában. Akkor még szokás volt megállni ha vki lerobbant, főleg ha nő volt az illető, vagy gyerek volt a kocsiban. :lol: Na szóval mondta, hogy a férje kioktatta, ha nem húz a kocsi akkor egyhengerezik, és a rossz gyertyát cserélje ki. Ki is cserélte, de még mindíg nem jó. Kérdeztük melyiket vette ki, hát amelyik forró volt, mert biztos túlmelegedett. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Miért ne? Mennyivel kevesebb gond volt a Trabival. Nem durrant el a vízcső, nem forrt fel a viz. És nem szállt el a vezérlés. :lol: Vagy egyhengerezett, vagy a gyujtás állítódott el. Ha lenne pénzem második kocsira tuti vennék egyet. :D Egyszer megálltunk annak idején apuval egy néni mellett aki elmélyülten tanulmányozta a motort a kocsi orrában. Akkor még szokás volt megállni ha vki lerobbant, főleg ha nő volt az illető, vagy gyerek volt a kocsiban. ;) Na szóval mondta, hogy a férje kioktatta, ha nem húz a kocsi akkor egyhengerezik, és a rossz gyertyát cserélje ki. Ki is cserélte, de még mindíg nem jó. Kérdeztük melyiket vette ki, hát amelyik forró volt, mert biztos túlmelegedett. :D ;)

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.