Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jajmár nehogy te is a hülye részeg egyetemistás dumával gyere. Az egy dolog hogy 3,4 másodperc alatt iszom a sört. De nem ez a lényeg. :lol:

én is hülye egyetemista vagyok, csak nem járok egyetemre túl sűrűn, meg az ivás is csak mértéktartóan(...) :D

Link to comment
Megosztás:

én nem iszok sokszor... meg olyankor na jó ebbe ne menjünk bele, mert ez nagyon társaságfüggő :lol:

az a legjobb sátorozás, másnap reggel meg esőben a sátrad előtt ébredsz ... ki hogyan :D

mint mikor a srác benyomott, és csak a sátor bejáratáig sikerült eljutnia...aztán jött rókakoma, de azt hitte h belül van, ezért zipzárazott és hajolt :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

mint mikor a srác benyomott, és csak a sátor bejáratáig sikerült eljutnia...aztán jött rókakoma, de azt hitte h belül van, ezért zipzárazott és hajolt :D :lol:

én bent voltam, rámjött a rókázás cipzároztam, kúsztam, de visszafelé már nem tudok semmiről, gyanítom megfáradtam :D és nem is volt semmiféle próbálkozás visszafelé.

de beteg voltam aznap délelőtt bazki :lol:

Link to comment
Megosztás:

én bent voltam, rámjött a rókázás cipzároztam, kúsztam, de visszafelé már nem tudok semmiről, gyanítom megfáradtam :lol: és nem is volt semmiféle próbálkozás visszafelé.

de beteg voltam aznap délelőtt bazki :lol:

És hol volt a zipzár? Sátoron, vagy a nadrágodon? :D :D

Link to comment
Megosztás:

még szerencse :lol:

csak nem értem a koncepciót, h német autóra hogy jön a jaPPán bojler...de mint mondtad nem vagyunk egyformák :lol:

nem azt mondom, hogy ez az ideálom... kicsit lehetne tényleg németesebben szigorúbb mondjuk :D

de nem rossz

Link to comment
Megosztás:

nem értünk egyet, de nincs is ezzel semmi baj :D

na jó na jó azé ne fikázzál már jóvan kiscsákó? :D

am a gsi lökösről nekem mindig a micheline figura jut eszembe, olyan kis pufis :lol:

de egyre jobban tetszik, az ára is mondjuk... már van egy fél lökösre pénzem :lol:

Link to comment
Megosztás:

na jó na jó azé ne fikázzál már jóvan kiscsákó? :D

am a gsi lökösről nekem mindig a micheline figura jut eszembe, olyan kis pufis :lol:

de egyre jobban tetszik, az ára is mondjuk... már van egy fél lökösre pénzem :lol:

akkor még nem hallottál fikázni ;) én csak azt mondtam h nem egyezik az ízlésünk :D

Link to comment
Megosztás:

akkor még nem hallottál fikázni :D én csak azt mondtam h nem egyezik az ízlésünk :lol:

egyezik azé... nekem is tecc az autód, én is a nőket szeretem, meg ilyen dolgok szóval :lol:

csak ha jobban közelítünk a dolgok felé, akkor már nem egyezik :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, a mazda is jobbos! Előtte az volt az enyém, nagyon jól szolgál. Csak kicsit megvan húzva a bal oldala (kezdő sofőr koromban történt), és még azóta sem csináltattuk meg!

Előzni viszont tényleg necces velük! Bár az astra 110-nél is szépen megugrik ha előzni szeretnék.

Többször is jártam Nagy Britanniában saját kocsival, meg lehet szokni. Még a londoni sűrűjében is gond nélkül elfurikoztam.

Node azért mennyivel mááásabb volt, amikor egy jobbkormányos kocsit kaptam kölcsön a kinttartózkodási időmre!!!

Akkor már minden tökéletesen helyére került. Nyomattam neki rendesen mint itthon. A sok málé meg csak nézett kifelé a fejéből, hogy micsoda egy hülye száguldozós beefstakefaló vezeti ezt a kocsit! :lol:

Náluk nem illik sietni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.