Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

azért, mert kevered a szezont a fazonnal :D

lufi felszereltség függő pl.. :lol:

és azért nincsenek azok, amiket beszélsz, mert ez egy csöves classic

1.4 FCC START

ráncfelvarrott előttinek meg kocka tükre van, a lámpái is kockábbak, meg a maszk is, nem beszélve az oldalindexről, illetve a narancs indexekről, a nem sötétített hátsó lámpákról stb stb.

Kajakra úgy emlékeztem, hogy ezek mind mind olyanok mint a ráncfelvarrott elôttieken...nem ke má' letépni a fejem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kajakra úgy emlékeztem, hogy ezek mind mind olyanok mint a ráncfelvarrott elôttieken...nem ke má' letépni a fejem. :D

letépni? látsz te egymérges smeilit is akár? :lol:

am az a műanyag nekem is hiányzik alóla tetszene rajta...

na majd eccer lehet bontok egyet rá :D

ja a nagy tisztasága eddig tartott, mert esik az eső, és be kellett menni boltba, de legalább gyönyörködtem a kis vízcseppekben, amik menet közben felfelé, majd fékezés közben lefelé kúsztaka mocitetőn, meg mindenhol, a vaxolás miatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemhinném hogy így történt, inkább kukázott egyet a bontóban :lol:

nemtom... de mondom, hogy nem csak ezen az ezüstmetál 2001esen van ugyan ez a lökös... akkor azok is??

itt a községben a másik kettőnek is ez a lököse van.

ja meg az első, és hátsó lökösök is szépen egyszerre fakulnak, szóval én bízom benne, hogy nincs cserélve, főleg, hogy meg is van csíkozva az egyik sarka

gondolkoztam már, hogy bontóba venni kellene színre azonos festett lököst, de itt olyan a mesében van csak.

na meg nem olcsó sajna

Link to comment
Megosztás:

nemtom... de mondom, hogy nem csak ezen az ezüstmetál 2001esen van ugyan ez a lökös... akkor azok is??

itt a községben a másik kettőnek is ez a lököse van.

ja meg az első, és hátsó lökösök is szépen egyszerre fakulnak, szóval én bízom benne, hogy nincs cserélve, főleg, hogy meg is van csíkozva az egyik sarka

gondolkoztam már, hogy bontóba venni kellene színre azonos festett lököst, de itt olyan a mesében van csak.

na meg nem olcsó sajna

na átnyálaztam a használtautót....és arra a következtetésre jutottam h gyárilag a fényezetlen az régi edisön, a fényezett meg újabb. és most elmentem enni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma elmentem az öcsém Golf II-esént kiméregetni, mert vmi állandóan lezabálja az akkut. Nem tudom egyáltalán jól kerestem-e a szakadásvizsgálóval néztem a két akkusarut, és a biztiket sorba kivettük, sípolt mindíg. Próbáltam ellenállást is mérni, figyelve változik-e az érték. Semmi eredmény. Kerestem rejtett fogyasztókat, hátsóablakfűtés, szivargyujtó, rendszámvilágítás, bár ezek elméletileg biztivel vannak védve, de bármit vettem-kötöttem ki, mindíg volt vhol egy zárt áramkör, ami csócsálja az akkut. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tele van a kocsi utólag mókolt ketyerékkel, mert vmi tuning-discós csávóé volt. Volt benne + akku erősítőnek, stroboszkóp meg hasonlók. Végül mondtam neki hogy B+ a Golfodat. Még Hogyan csináljuk-at sem találtam hozzá a neten. :D

Volt ott egy rokon c16nz-vel én meg nagy mellénnyel meg akartam mutatni a kijelző seb.mérő funkcióját, de nem mutatott sebességet, csak a végén a kijelzőteszt ment le. :lol: Amúgy van neki vmi furcsa szabálytalan buffogás a kipuffnál, kérdeztem a vezérlés hogy áll, mondta még nem volt vele baj, nem kellett cserélni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma elmentem az öcsém Golf II-esént kiméregetni, mert vmi állandóan lezabálja az akkut. Nem tudom egyáltalán jól kerestem-e a szakadásvizsgálóval néztem a két akkusarut, és a biztiket sorba kivettük, sípolt mindíg. Próbáltam ellenállást is mérni, figyelve változik-e az érték. Semmi eredmény. Kerestem rejtett fogyasztókat, hátsóablakfűtés, szivargyujtó, rendszámvilágítás, bár ezek elméletileg biztivel vannak védve, de bármit vettem-kötöttem ki, mindíg volt vhol egy zárt áramkör, ami csócsálja az akkut. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tele van a kocsi utólag mókolt ketyerékkel, mert vmi tuning-discós csávóé volt. Volt benne + akku erősítőnek, stroboszkóp meg hasonlók. Végül mondtam neki hogy B+ a Golfodat. Még Hogyan csináljuk-at sem találtam hozzá a neten. :D

Volt ott egy rokon c16nz-vel én meg nagy mellénnyel meg akartam mutatni a kijelző seb.mérő funkcióját, de nem mutatott sebességet, csak a végén a kijelzőteszt ment le. :lol: Amúgy van neki vmi furcsa szabálytalan buffogás a kipuffnál, kérdeztem a vezérlés hogy áll, mondta még nem volt vele baj, nem kellett cserélni. :lol:

érdekesen álltál neki az tény :D

áramot kellett volna mérni ;) leveszed a + sarut, és oda rakod be a mérőt ;) mivel áramot az áramkör megbontásával kell mérni. szakadásmérővel... annyit mérsz, hogy megszakad e az áramkör... azt esetleg akkor tudtad volna hsználni, ha leveszed mind a két aksisarut... de szerintem van olyan, ami akkor is folytonos, ha kiveszed az összes biztit.

buffogás nekem is van, a hidrotőke miatt.

Link to comment
Megosztás:

há komolyan mondom szétoffoltok itt mindent :D nyitni kéne egy kocsmaszobát nektek

itt a józanéletűek pirulnak össze meg vissza :lol:

Jajmár nehogy te is a hülye részeg egyetemistás dumával gyere. Az egy dolog hogy 3,4 másodperc alatt iszom a sört. De nem ez a lényeg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.