Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szombat van helló :D

jah, de vasárnap, hétfő, kedd. namost amilyen lusta vagyok ez is rohadt kevés lesz :lol:

meg muszáj megcsinálnom hamar, mert mennék majd jennersdorfba, viszotn ezzel kiesik 2vizsgaidöpont. 10.én vagy 17.én mehetek javítani, dehát addig nem akarok várni.... :lol:

hupsz, ez már vasárnapi komment :D

Link to comment
Megosztás:

jah, de vasárnap, hétfő, kedd. namost amilyen lusta vagyok ez is rohadt kevés lesz :D

meg muszáj megcsinálnom hamar, mert mennék majd jennersdorfba, viszotn ezzel kiesik 2vizsgaidöpont. 10.én vagy 17.én mehetek javítani, dehát addig nem akarok várni.... :lol:

hupsz, ez már vasárnapi komment :lol:

Mi ez panasz topik ? :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Csicska rendőrség! :lol:

Tegnap mennék a fesztiválra parkolni, zsernyák aszondja hogy nem enged be, mert tele a parkoló. Álljak meg valahol, ahol a többiek. Mondom oké. Lehúzódtam a főúton és leparkoltam. Úgyis védtek minket a rendőrségi autóval. Erre hajnalban megyünk ki a kocsihoz és látom hogy ott a cetli, minden autón, az enyémen is. "Tiltott helyen parkol, ezért feljelentem." :D

Link to comment
Megosztás:

de az az 5gerezd fokhagyma eléggé megnehezíti :D

Az csak a vámpírokar üldőzi el nem? A szakirodalom egy szót sem említ a csajokról. ;) ;)

Csicska rendőrség! :lol:

Tegnap mennék a fesztiválra parkolni, zsernyák aszondja hogy nem enged be, mert tele a parkoló. Álljak meg valahol, ahol a többiek. Mondom oké. Lehúzódtam a főúton és leparkoltam. Úgyis védtek minket a rendőrségi autóval. Erre hajnalban megyünk ki a kocsihoz és látom hogy ott a cetli, minden autón, az enyémen is. "Tiltott helyen parkol, ezért feljelentem." :D

Az ......anyjukat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csicska rendőrség! :lol:

Tegnap mennék a fesztiválra parkolni, zsernyák aszondja hogy nem enged be, mert tele a parkoló. Álljak meg valahol, ahol a többiek. Mondom oké. Lehúzódtam a főúton és leparkoltam. Úgyis védtek minket a rendőrségi autóval. Erre hajnalban megyünk ki a kocsihoz és látom hogy ott a cetli, minden autón, az enyémen is. "Tiltott helyen parkol, ezért feljelentem." :D

ezek má rohadékok! :lol: Akkor mi a francnak mondja, hogy állj meg ott, ahol a többiek? :D Ilyenkor mondani kellene neki, hogy azért álltam ide, mert már anyukád foglalt volt! :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem égett ki, csak elméleti síkon kérdeztem, hogy ha mondjuk a tecsó parkolóban veszem észre, hogy ki van égve akkor mi a teendő. :lol: Egyáltalán ilyenkor lesz töltés?

Egy bizonyos motorfordulat felett lesz, de asszem nincs szabályozás ilyenkor, és érdemes felkapcsolni a fogyasztókat, és nem nagyon pörgtni a motort.

Link to comment
Megosztás:

akkor kagylósra ölték vagy nem tom :D

és ami igazából kagylós, az mennyi körül megy??

am ma megmostam a verdát, meg átkenegettem vaxal stb... meg a mociteret is lemostam, nem lett olyan szép, mint JOhnny nak, vagy Heningnek a mocitere, de egy 10perces zuhanytól nem is rossz sztem :D

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=2f4a28bb3...&aid=150222

ettől a képtől előre, akit érdekel :lol:

Azt nem vágom ha 7 éves az autó akkor miért néz úgy ki mint a ráncfelvarrás elôtti? (NO lufi, hátsó rendszám alatti fekete müanyag stb...) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt nem vágom ha 7 éves az autó akkor miért néz úgy ki mint a ráncfelvarrás elôtti? (NO lufi, hátsó rendszám alatti fekete müanyag stb...) :lol:

azért, mert kevered a szezont a fazonnal :lol:

lufi felszereltség függő pl.. :D

és azért nincsenek azok, amiket beszélsz, mert ez egy csöves classic

1.4 FCC START

ráncfelvarrott előttinek meg kocka tükre van, a lámpái is kockábbak, meg a maszk is, nem beszélve az oldalindexről, illetve a narancs indexekről, a nem sötétített hátsó lámpákról stb stb.

egyébként a redszám alatti fekete műanyag hol volt hol nem.

haveromén sincs, pedig az nem calssic

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.