Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szerintem nem kagylósabb, csak jó állapotú...

www.nyasgem.hu :lol:

nemhiszem, hogy a jó, vagy nem jó állapot miatt lenne akkora különbség.

nekem 7éves a kocsi, többnyire egyedül szaladgálunk vele, és a két ülés közt semmi klönbség.

amit nemrégiben linklet valaki 12ért, annak jóbal vnagyobb oldaltámasza van.

Daynak recaro ülése van, nekem meg sima classic üléseim... és én is ültem már olyanba, aminek jóval nagyobb oldaltámaszai voltak, az ülés közt is kevesebb hely maradt, ahogy Day is írta már.

Link to comment
Megosztás:

nemhiszem, hogy a jó, vagy nem jó állapot miatt lenne akkora különbség.

nekem 7éves a kocsi, többnyire egyedül szaladgálunk vele, és a két ülés közt semmi klönbség.

amit nemrégiben linklet valaki 12ért, annak jóbal vnagyobb oldaltámasza van.

Daynak recaro ülése van, nekem meg sima classic üléseim... és én is ültem már olyanba, aminek jóval nagyobb oldaltámaszai voltak, az ülés közt is kevesebb hely maradt, ahogy Day is írta már.

értsd már meg mindegyik recaro, csak van kagylós meg nem kagylós. és neki nem kagylós, legalábbis ami hírdetést benyomott h neki ilyen van az nem volt kagylós...

Link to comment
Megosztás:

értsd már meg mindegyik recaro, csak van kagylós meg nem kagylós. és neki nem kagylós, legalábbis ami hírdetést benyomott h neki ilyen van az nem volt kagylós...

akkor kagylósra ölték vagy nem tom :lol:

és ami igazából kagylós, az mennyi körül megy??

am ma megmostam a verdát, meg átkenegettem vaxal stb... meg a mociteret is lemostam, nem lett olyan szép, mint JOhnny nak, vagy Heningnek a mocitere, de egy 10perces zuhanytól nem is rossz sztem :lol:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=2f4a28bb3...&aid=150222

ettől a képtől előre, akit érdekel :D

Link to comment
Megosztás:

akkor kagylósra ölték vagy nem tom :lol:

és ami igazából kagylós, az mennyi körül megy??

am ma megmostam a verdát, meg átkenegettem vaxal stb... meg a mociteret is lemostam, nem lett olyan szép, mint JOhnny nak, vagy Heningnek a mocitere, de egy 10perces zuhanytól nem is rossz sztem :lol:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=2f4a28bb3...&aid=150222

ettől a képtől előre, akit érdekel :D

36558_1201290153.jpg

ez gyári gsi ülés..mennyiért...? amennyiért sikerül, de sztem 20-25

Link to comment
Megosztás:

így nem is tűnik olyan rossznak, csak a kormány tévedt el :lol:

a sárvédőt meg legegyszerűbb ha lecseréled egy bontott gyárira... :D

Csütörtökön előttem vánszorgott egy Vauxhall Astra, mikor mentünk a fesztiválra parkolni. Jobb kormányos volt és magyar rendszámmal. :D Néztem okosan. :lol:

Link to comment
Megosztás:

értsd már meg mindegyik recaro, csak van kagylós meg nem kagylós. és neki nem kagylós, legalábbis ami hírdetést benyomott h neki ilyen van az nem volt kagylós...

Jaja. Recaro de nem kagylós. Vagy annyira ki van ülve. :D Pont olyanom van a kocsimba, mint amit linkeltem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja nekem is ua., mint Daykillernek. 06 kék/királykék, nekünk a valóságban is ugyanaz.

Van benne 1 kis lilás árnyalat, amit nem szeretek.

Jaja. A munkatársaim és a haverjaim nem b*szogatnak miatta, hogy lila színe van. :lol: Főleg hidegfehér fénycső világításnál. Pl veszprémi pláza parkolója.

Link to comment
Megosztás:

akkor kagylósra ölték vagy nem tom :D

és ami igazából kagylós, az mennyi körül megy??

am ma megmostam a verdát, meg átkenegettem vaxal stb... meg a mociteret is lemostam, nem lett olyan szép, mint JOhnny nak, vagy Heningnek a mocitere, de egy 10perces zuhanytól nem is rossz sztem :D

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=2f4a28bb3...&aid=150222

ettől a képtől előre, akit érdekel :lol:

Már akartam is kérdezni, a féklámpás képet egyedül csináltad? Ha igen hogyan? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezermester vagy nem? Kimész, vágsz pár deszkát, abból csinálsz ketrecfélét az egyik sarokba. Bekergeted a két lurkót, oszt sanyi. Bár nem biztos hogy jó módszer, egy próbát megér. :D

Biztos, hogy ugyanarról a srácokról beszélünk? Igaz nem sokat láttam őket, de nem úgy néztek ki, mint akiket egy faketrec korlátoz bármiben is. :lol:

tégla rulz :D

Én meg azt hittem ilyen gyors. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem kerestem vissza a képet, csak a legkézenfekvőbb, fotózáshoz alkalmas féklámpaműködtetést vázoltam :lol:

amúgy se tégla :D

hanem egy régi ács derékszöggel szoktam kitámasztani

amúgy meg megcsináltam, hogy a kézifék felhúzásásra világít a pótféklámpám.

Ahelyett, hogy értékelted volna, hogy van aki szereti kihívásokat :lol: :D ;)

én is ezt mondtam, mikor nem mentem be a potya thra, és mehettem nehéz pzh-zni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.