Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem az van benne

légszűrő kicsit pászosan megy bele

de am jónak tűnik.

pollenszűrő ugyan ez

olajszűrő meghát...

az felmegy és lejön, gondolom szűrni is szűrt.

Majdnem minden szűrőgyártó arról az 1-2 helyről veszi a szűrőpapírt, még az ARMAFILT is. Csak a házban különböznek.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

így nem is tűnik olyan rossznak, csak a kormány tévedt el :D

a sárvédőt meg legegyszerűbb ha lecseréled egy bontott gyárira... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyelj csak! ! Láttad, hogy az első képnél vki bütyköli a kicsi hátulját? :D :lol: Amúgy tükörből fényképeztél, minden rosszhelyen van benne. :lol: Nem furcsa vezetni? Miért pont ezt vetted meg?

Link to comment
Megosztás:

Figyelj csak! ! Láttad, hogy az első képnél vki bütyköli a kicsi hátulját? :lol: :lol: Amúgy tükörből fényképeztél, minden rosszhelyen van benne. ;) Nem furcsa vezetni? Miért pont ezt vetted meg?

ebayen vettem, mindig is egy ilyen astrát szerettem volna! Rokonom kint él angliában és az ő közreműködésével szereztem meg, de elég sokat állhatott.

Vezetni meg nem furcsa, kb egy éve jobbkormányost vezetek :D Balkormányost kevesebbet vezettem :D

Link to comment
Megosztás:

ebayen vettem, mindig is egy ilyen astrát szerettem volna! Rokonom kint él angliában és az ő közreműködésével szereztem meg, de elég sokat állhatott.

Vezetni meg nem furcsa, kb egy éve jobbkormányost vezetek ;) Balkormányost kevesebbet vezettem :D

Azért itthon előzni vele az szép mutatvány lehet :lol: Egyszer tapasztaltam ilyet ... láttam hogy tolakodik nézelődik, aztán jobbnak láttam jelzek neki ha mehet :D Ja és nem az Astrámmal voltam hanem a VW kisbusszal...azért nem látott elöre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, a mazda is jobbos! Előtte az volt az enyém, nagyon jól szolgál. Csak kicsit megvan húzva a bal oldala (kezdő sofőr koromban történt), és még azóta sem csináltattuk meg!

Előzni viszont tényleg necces velük! Bár az astra 110-nél is szépen megugrik ha előzni szeretnék.

Link to comment
Megosztás:

Váú....nagyon cukí!!! :lol:

:D:D:D meg a motortérben a rothadás!!! ... a motor alatt az a nagy rozsdás dög az mi? a leömlő?

ha jól látom nem a leömlő, hanem az azt védő/takaró lemez. Elméletileg onnan szívja télen a melegebb levegőt legalábbis az enyémen. De már sokan levették, mert a csavarnál rohad ki leghamarabb, és zörög.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.