Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

abból a nagy borulatból egy csepp eső nem esett :lol:

komoly :D

Ma nem elég hogy péntek volt és ilyenkor 1millió levél szokott jönni, még az eső is esett reggel. Majd olyan 8 körül elállt 10 után indultam el a postáról és 2szer kellett cigiszünetet tartanom egy garázsbejáróban és egyszer egy fa alatt, mert ömlött az eső! Ilyen szép fekete felhők jöttek mentek egész nap!

Link to comment
Megosztás:

Hening Spzoli

mondtátok, hogy van komplett belsőtök üléssel ajtókárpitokkal.

nincs róla kép??

csak úgy megnézném :lol:

Szeretném én is kicserélni feketére, de erre az évre már nagyon sok mindent akarok cserélni! :lol: Majd jövőre, vagy ha olcsón sikerül vennem komplett fekete belsőt, akkor még idén kicserélem! :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a magyar hivatali rend: ELRONTANI AMIT LEHET!!! az ügyintézés folyamán!

A tied egy árnyalattal sötétebb az igez, de azért mégiscsak egy ASTRA :D

mikor átirattuk a teherautót...amiben ugye 2ülés van összesen...képesek voltak beírni a forgalmiba h szgk....reklamálás és ki akarták fizettetni megint a 6e ftot új forgalmiért... :lol:

Link to comment
Megosztás:

az nekem jó, :lol: de neked nem! :lol: Ha ennyiért tudnék szerezni, akkor még az idén kicserélném. :D

heningnek is van

és ő is 20ra mondja

Zoli és ez az ülés az a kagylósabb?? így képről, meg most az enyémen nincs rajta a huzat, nem látok nagy különbséget.

de lehet csak a kép csalóka, nemtom.

ha cserélek, csak az olyanra szeretnék, mint Daynak van az a recaros.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szert tettem egy jobbkormányos 1995 Vauxhall Astra F 1.8 16V járgányra és gondoltam csatlakozom a csapathoz!(Ha a vauxhall itt tűrt)

Kicsit helyre akarom pofozni a kocsit, mert egy aprót megviselt állapotban van.

100 000 mérföld van benne, angol BC (gallonban és mérföldben mér).

Meg egy kis optikai csinosítást is szeretnék rá!

Csak gondoltam beköszönök!!

Üdv: Márk

Link to comment
Megosztás:

Zoli és ez az ülés az a kagylósabb?? így képről, meg most az enyémen nincs rajta a huzat, nem látok nagy különbséget.

de lehet csak a kép csalóka, nemtom.

ha cserélek, csak az olyanra szeretnék, mint Daynak van az a recaros.

az én ülésem nem kagylós, Daynek sem kagylós, Edemkének viszont kagylós

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.