Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

most töltöttétek fel a rendszert nem??

egyébként én nemtudom mennyi liter kell bele.

de a bozora úgy szokott írva lenni, hogy-25köz ennyi liter ebből, meg ennyi liter deszt víz

Igen de nem mértük csak a szintet figyeltük mivel csak ideiglenes. Hétfôn megyek s akkor töltjük fel véglegesen ... tippjeim szerint 4 liter tömény cucc elég kell legyen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek, sufnituning keszul :lol: es kene nekem 2 db helyzetjelzo foglalat az a kis bajonettes cucc amibe tesszuk az izzot illetve ugye bekerul a lampaba . Lehetoleg Pesten és ócsón kéne jo nekem bontott is , csak ötlet szeretnék hogy hol lehet kapni - csak nehogy azt irjatok bontoba :D mert kikeszulok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek, sufnituning keszul :lol: es kene nekem 2 db helyzetjelzo foglalat az a kis bajonettes cucc amibe tesszuk az izzot illetve ugye bekerul a lampaba . Lehetoleg Pesten és ócsón kéne jo nekem bontott is , csak ötlet szeretnék hogy hol lehet kapni - csak nehogy azt irjatok bontoba :D mert kikeszulok.

Én komplett búrát vettem 2000 pízér...vacsi újonnan. Nem tudom, hogy kell beszúrni nevet...valaki elárulhatná.

Mifi-t keresd meg valahol a fórumon...én is tőle vettem.

Link to comment
Megosztás:

Megvolt az olajcsere. Kivettük a hütôket is és ki lettek mosva. Ideiglenesen desztivízzel töltöttük fel a rendszert 3/4 arányban. Az lenne a kérdésem (szerelô pajti hívta fel rá a figyelmem), hogy milyen színü fagyálló jár az F Astrákba? (kék vagy zöld). Elmondása szerint nem mindegy, hogy milyen színü kerül bele mert sok az alu alkatrész s károsíthatja ha nem megfelelô lötty megy bele.

Ilyet tegyél bele:

www.tvn.hu_19b6d9762b23a560bb95a8a8d7998b54.jpg

Csak valaki mondja meg milyet vegyek s mennyit? -pontosan-

És 5 liter kell bele, neked olyan 3-3-5 literhez kell töltened vizet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek, sufnituning keszul :lol: es kene nekem 2 db helyzetjelzo foglalat az a kis bajonettes cucc amibe tesszuk az izzot illetve ugye bekerul a lampaba . Lehetoleg Pesten és ócsón kéne jo nekem bontott is , csak ötlet szeretnék hogy hol lehet kapni - csak nehogy azt irjatok bontoba :D mert kikeszulok.

http://www.homasita.hu/

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Ezt hogy érted?

3-3,5L fagyállóhoz 1,5-2L deszt. víz. Ez ad ki 5L fagyálló + deszt. víz elegyet.

AMúgy 5L hűtőfolyadék nem kevés egy dízelbe? :lol: Nem tudom a helyes feltöltési mennyiségeket, de kicsit keveslem!

szerk. A kézikönyv a DTL-hez 6,8L feltöltési mennyiséget ír, de a DR-hez mondott Dzsoni 9,1L-t is... :lol: Valaki tegyen igazságot :D

Link to comment
Megosztás:

szerk. A kézikönyv a DTL-hez 6,8L feltöltési mennyiséget ír, de a DR-hez mondott Dzsoni 9,1L-t is... :D Valaki tegyen igazságot :lol:

Ez csak a szívó töltőmennyisége(ebben van a legnagyobb hűtő) és teljes töltési mennyiség.

A túrósba 7lityó megy,de mivel nem tudod a full rendszert leüriteni ezért kevesebbet tudsz beönteni.

Link to comment
Megosztás:

Ez csak a szívó töltőmennyisége(ebben van a legnagyobb hűtő) és teljes töltési mennyiség.

A túrósba 7lityó megy,de mivel nem tudod a full rendszert leüriteni ezért kevesebbet tudsz beönteni.

Ha alaposan beletömködöd simán belefér. Nálunk is ha fogom a kukát, mikor tele van és megtömködöm lesz benne hely. Pofonegyszerű. :lol:

Link to comment
Megosztás:

én általában igyekszem figyelni rá, és ha már off akkor áthozom ide :lol:

Jól van megdicsérlek! :lol: Majd kapsz egy Balaton szeletet (Piros mogyoróst nem akartam írni, mert biztos, hogy mindjárt lecsapnák a feldobott labdát!)

de látom észrevetted a csavart az előző mondatban :D

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.