Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi benne a ráció ? :lol:

Az elején sima fekete lökös, hátul fényezett. De nemtom. :D

nem értem mi lenne a ráció, ennyi pénzért, nem téglaszínű, nem akarja elhagyni a sárvédőit, és nem manuális minden benne

délután már meguntam, hogy nem csináltam semmit a kocsin :lol:

lecseréltema hátsó rendszámtáblatartómat, meg tettem alá a gyáritól jóval vastagabb zajcsillapítót, mostmár csendben van, igaz elég jó nagy hézaglett ott, de lehet kivágom a szélétől, és akkor nem lászik, a kalaptartómon is sikerült szerintem csendesíteni, de a csomagtér világítás kapcsolóját még most se raktam be....

na de ami késik nem múlik, hajnalig még van idő :D

Link to comment
Megosztás:

Megvolt az olajcsere. Kivettük a hütôket is és ki lettek mosva. Ideiglenesen desztivízzel töltöttük fel a rendszert 3/4 arányban. Az lenne a kérdésem (szerelô pajti hívta fel rá a figyelmem), hogy milyen színü fagyálló jár az F Astrákba? (kék vagy zöld). Elmondása szerint nem mindegy, hogy milyen színü kerül bele mert sok az alu alkatrész s károsíthatja ha nem megfelelô lötty megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Megvolt az olajcsere. Kivettük a hütôket is és ki lettek mosva. Ideiglenesen desztivízzel töltöttük fel a rendszert 3/4 arányban. Az lenne a kérdésem (szerelô pajti hívta fel rá a figyelmem), hogy milyen színü fagyálló jár az F Astrákba? (kék vagy zöld). Elmondása szerint nem mindegy, hogy milyen színü kerül bele mert sok az alu alkatrész s károsíthatja ha nem megfelelô lötty megy bele.

..nekem piros van/volt benne :lol: Remélem nem én csesztem el! De lehet, hogy ebben nem a szine a lényeg hanem, hogy alu blokkhoz való legyen, nem jól gondolom?

Link to comment
Megosztás:

..nekem piros van/volt benne :lol: Remélem nem én csesztem el! De ehet hogy ebben nem a szine a lényeg hanem hogy alu blokkhoz való legyen, nem jól gondolom?

nincs alu blokunk :D

korróziógátlós legyen, szóval nem 400ft os hanem drágább.

szervízben ha jol emlékszem mi is pirosat öntöttünk bele... nem jut eszembe a neve :S

Link to comment
Megosztás:

-32 volt. Itt -25 az annyi mint puskagolyónak az integetés :lol:

Hogyan lehet vizsgálódni vagy miszerint válasszak?

(nem mindig a drágább a jobb)

utána eszembejutott, hogy te hol laksz.

FEBI

na eszembejutott

mi ilyet használtunk, ez minőségi.. legalábbis azt tartják róla.

de van kimondottan GM-es hűtőfolyadék :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.