Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asconát nem veszek az biztos :lol:

Há' ennyiért én se, de amúgy nem bántanám azt aki hozzám akar vágni egy vászontetős objektumot. Gondolkoztam régebben egy tetőtlen kadettban is, de aztán letettem róla. :lol: Viszont itt a nyár és nyomorultul irígylem azokat akik a dugóban mellettem állva is napoznak :D :D

Link to comment
Megosztás:

Há' ennyiért én se, de amúgy nem bántanám azt aki hozzám akar vágni egy vászontetős objektumot. Gondolkoztam régebben egy tetőtlen kadettban is, de aztán letettem róla. :lol: Viszont itt a nyár és nyomorultul irígylem azokat akik a dugóban mellettem állva is napoznak :D :D

Azért ne feledjük, hogy 1 Ascona kabrió kicsit ritkább, mint egy Kadett, vagy Astra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ne feledjük, hogy 1 Ascona kabrió kicsit ritkább, mint egy Kadett, vagy Astra ;)

Nem feledjük, de akkor se adnék érte ennyit :D ennyiből már olyan autót is lehet kapni aminek kicsit szélesebb a kihasználhatósági palettája ;) :D De hójjak meg a kadett kabrijó jobban tetszik. :D :lol: általában bejönnek ezek a gépek, és az ascona is tetszik, de ez a cabrio valahogy nemgyerebe :lol:

Link to comment
Megosztás:

... Viszont itt a nyár és nyomorultul irígylem azokat akik a dugóban mellettem állva is napoznak :lol: :D

Szerintem annyira nem jó ám az! Engem sokszor az is zavar, ha nyitva a napfénytető, és pont rám süt a nap. Felhős-meleg, enyhe napos időben viszont biztos megvan a feeling-je. (bár a smiley-kkal lehet, hogy Te is erre utaltál :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annyira nem jó ám az! Engem sokszor az is zavar, ha nyitva a napfénytető, és pont rám süt a nap. Felhős-meleg, enyhe napos időben viszont biztos megvan a feeling-je. (bár a smiley-kkal lehet, hogy Te is erre utaltál :lol: )

Ha nem is olyan elegáns, ellenben sokkal jobb lehet kánikulában a klíma. :D

Link to comment
Megosztás:

Socket 939-s lapokban még létezik hybrid alaplap. Azaz van rajta AGP és PCI-E is. De AM2-be nagyon meglepődnék, ha létezne.

Szereted a meglepetéseket? :lol: ( Habár tényleg nagy unikum ez a deszka, az Asrock csinált egyet, AM2 + AGP8X. És nem hybrid. :D )

Az egyik haverom ismerőse tudott szerezni a rendőrségtől leselejtezett szirénákat kompletten. A haverom vett is egyet. Akkor még a sógornak megvolt a hófehér Nivája, abba beraktuk és úgy mentünk az uncsimék esküvőjére (2002-ben). Mondanom sem kell, hogy a hatás nem maradt el! :D :lol: Húzódott még a légy is az autó elöl! :D Este elmentünk kocsikázni és szép lassan gurultunk, imitáltuk a rendőröket! Ahol kocsma előtt mentünk el, ott egyből rend lett! ;) ;) Azután a haverom eladta 25e-ért.

A Nivat, vagy a szirénát? :D

Link to comment
Megosztás:

ne köss bele a tyúkszarba is he :D

Tudod, átvettem már pár ottani ismerőstől a borsodi feelinget.. :) :lol: :D

EZ

LEDES NA ILYESMIRE GONDOLTAM...NEM ROSSZ ;)

Na egy ilyen van kölcsönbe adva..

És egy ilyent bevállalnék, értelmes áron, nem egy másik autóra valóért.. :D

Nofene, Gelko túl akar adni rajta? :lol:

Mondjuk akié lesz annak nemigen kell bele költenie egy darabig.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szereted a meglepetéseket? :lol: ( Habár tényleg nagy unikum ez a deszka, az Asrock csinált egyet, AM2 + AGP8X. És nem hybrid. :lol: )

A Nivat, vagy a szirénát? :D

Nem azt mondtam, hogy 1000% hogy nincs, csak azt, hogy nem épp népszerű már a 64 bites, X2-es körökben az AGP. De meglepett, meg nem is. Az Asrocktól vártam volna ilyet, hogy ők készítenek ilyen lapot, mivel olcsó kategóriásak eléggé. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.