Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nos mentem most vagy 130kmet városban, beindult a venti is eccer kéccer,a szúnyogháló ugyan úgy van ahogy betettem, érdekes módon nincs rajta semmi kosz... vagy elfogytak a bogarak, amit kétlek, vagyí pedig lepattognak a szúnyoghálóról, amit valószínűnek gondolok ;)

Nem vetted észre, hogy a napközbeni hőségben nem jönnek elő a bogarak? :lol: Falusi gyerkőc létedre

ezt igazán vághatnád :D Menjél estefelé egy karikát :lol: És ne városban, hanem kint, 110-el :D

Link to comment
Megosztás:

Van ott bent is ;) amúgy meg neki nem kell kimenni a városból azért, hogy kilótízzel tolja.. :lol: :D

Közveszélyes tempóban közlekedik.. :lol:

Ám én is gondolkoztam már ilyen bogárfogó izén csak még nem találtam meg hozzá a helyére megfelelően kivitelezhető cuccokat... :D

Link to comment
Megosztás:

am Zotya képén végülis mi volt a kakuktojás????

és ezen vajon mi lehet az? :D

Végülis nem tudom mi volt a kakukktojás, mert csak az egyik oldalát láttam, és ezen egy acél, meg egy alufelni volt. Tehát ha a másik oldalon kettő acél volt akkor az alu a tojás, ha a másikon kettő alu volt akkor meg az acél a bibi. :D

A tiedhez nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem az ötajtós lámpakiosztását. Akinek meg olyan van az szégyelje magát. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

rem nem szakad el mert sajna csomót át kellett rakni

130km alatt, kint 140es tempóknál sztem lett volna bogár :lol:

de tény hogy estefelé több van belőlük.

de szerintem jó lesz ez a háló.

a fényképeszek, hát az meg olyan hogy izé... vagány, de nekem nem kell papír arról,hogy gyorsan is tudok menni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tudjuk, hogy nem papírral hanem benyával megy a verda ;) ;) :D :lol:

Astrásgyerek! Szóval te Toldi vagy? :lol: (mármint nem a költő :D ) Lakott ott egy volt osztálytársam/kollégám..

Link to comment
Megosztás:

rem nem szakad el mert sajna csomót át kellett rakni

130km alatt, kint 140es tempóknál sztem lett volna bogár :lol:

de tény hogy estefelé több van belőlük.

de szerintem jó lesz ez a háló.

a fényképeszek, hát az meg olyan hogy izé... vagány, de nekem nem kell papír arról,hogy gyorsan is tudok menni ;) :D

Pedig milyen jó érzés az, főleg ha kettő is van. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

ez nem low profilos.

az annyit tesz, hogy kb a fele magas a kari, mint egy sima

meg ez 5500 az enyém 5200es nemtudom mennyi lehet a különbség...

Nagyon kevés a különbség a két kari között! Szinte észre se veszed!

Ez igen. Már a 256 Mb PCI Express-es videokartellák is porosodnak. :D Netán a pincédben nem hever egy egy 1.5 Tb merevlemez? :lol: :lol:

Már nem, de porosodott egy Gigabyte n-force 4-es alaplap, egy 3800+ AMD X2 proci. Csak azokat előtte adtam el. Minek foglalják a helyet, ha nem használom őket régóta! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon kevés a különbség a két kari között! Szinte észre se veszed!

Már nem, de porosodott egy Gigabyte n-force 4-es alaplap, egy 3800+ AMD X2 proci. Csak azokat előtte adtam el. Minek foglalják a helyet, ha nem használom őket régóta! :lol:

na ez az

bár a hűtést nézve...hát na mindegy

nekem amugy is csak LOW PROFILE AGP jöhet szóba... az meg ritka...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon kevés a különbség a két kari között! Szinte észre se veszed!

Már nem, de porosodott egy Gigabyte n-force 4-es alaplap, egy 3800+ AMD X2 proci. Csak azokat előtte adtam el. Minek foglalják a helyet, ha nem használom őket régóta! :D

Van különbség. Az 5200-as erősebb, mint az 5500. :lol: Persze csak akkor, ha 128 bites memóriakezelése van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Low profile az, amikor egy helyet foglal el hátul? Mert ezt a kifejezést még nem hallottam. Inkább szoftveres vagyok, mint hardveres. :lol:

nem

ez kb fele széles mint az átlag.

de pl vaterán meg teszveszen is van egy kettő régi kari amire ki is írják, hogy low profile.

a sima karik tenyérnyiek kb, ez a low meg több vmivel, mintegy fél tenyér.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.