Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor mi jó arányban vagyunk, mindkettőnknek kerül 1 a hátsója alá.. :lol: :lol: csak kicsit sokba van. :D

nézd másképpen:

te talira akarsz menni, de az asszonynak dolgozni kell

nah ilyenkor nem rossz a két autó.

pl nekem így néz ki

felmek tokajba, de nem lehet becsacsizni, mert reggel kell fateromna a kocsi, holott ott is aludhatnék tokajba

Link to comment
Megosztás:

nézd másképpen:

te talira akarsz menni, de az asszonynak dolgozni kell

nah ilyenkor nem rossz a két autó.

pl nekem így néz ki

felmek tokajba, de nem lehet becsacsizni, mert reggel kell fateromna a kocsi, holott ott is aludhatnék tokajba

mennyé busszal, és olyan csacsira iszod magad amilyenre akarod :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó a busz. :D

Jár arra vonat is.. :lol: Báár, vannak emberkék akik miatt meggondolnám 2x is, hogy felüljek rá, főleg egymagam.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

na aki volt már borsodban vonaton buszon... az tudja én miért nem járok sehova csak kocsival.

nem is az hogy megvernek vagy vmi, eddig még nem kötöttek belém... nemtom miért, mellettemlévő sráccba már ne egyszer :lol:

de a büdös az elég nekem a többlet kiadásra :D

Link to comment
Megosztás:

na aki volt már borsodban vonaton buszon... az tudja én miért nem járok sehova csak kocsival.

nem is az hogy megvernek vagy vmi, eddig még nem kötöttek belém... nemtom miért, mellettemlévő sráccba már ne egyszer :lol:

de a büdös az elég nekem a többlet kiadásra :lol:

apropó büdös...tudnám ajánlani a metrót mondjuk du 4-6ig. szagkavalkád, bunkókavalkád....ugyh nem kell panaszkodni :D

Link to comment
Megosztás:

apropó büdös...tudnám ajánlani a metrót mondjuk du 4-6ig. szagkavalkád, bunkókavalkád....ugyh nem kell panaszkodni :lol:

metró, az errefelé ritka :D

volt egy eset, hogy faterom cimborája pesten ezzel szívatta a nagyérdeműt

ahol lakott, Újharangod, olyan szinten volt, hogy a faluban egy autó volt, az is a tanítónak akkoriban.

felmentek valamiért pestre, és kérdezték tőle:

Hol lakik?

Újharangodon.

Új?? az valami új város?

hát persze még nem hallották??

úú még nem és milyen ott az élet??

hát mint egy nagy és új városban.

közlekedés ott is ilyen káoszos??

áá dehogy 4 sávos utak, földalatti metró, 5 percenként buszok stb.

húha, és ha el akar jutni máshova hogy megy??

hát felülök a metróra, kimegyek a 37esig, onnan meg stoppal.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Én legutoljára akkor ültem buszon, menetrend szerinti járaton, amikor a kocsim bent volt 3 napot megfigyelésen az Opelban - amikor fulladozott - és mennem kellett érte. Azt valamint a céges buszt leszámitva már van vagy 5 éve hogy nem használtam a tömegközlekedést. Akkor meg a Skodámhoz kellett alkatrész és azért mentem busszal :D ....Ha ezt is leszámitom, akkor van már vagy 10 éve is. Egyszerűen nem éri meg. Ma 1,2EUR egy menetjegy Komáromba.(autóval, rövidebb úton mint ahogy a járat megy, 17km!) ha haza is akarok jönni akkor az már a duplája és időhöz is vagyok kötve stb.-stb....ha meg máshova szertnék menni akkor meg egyedül az autó marad mint egyedüli alternativa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én legutoljára akkor ültem buszon, menetrend szerinti járaton, amikor a kocsim bent volt 3 napot megfigyelésen az Opelban - amikor fulladozott - és mennem kellett érte. Azt valamint a céges buszt leszámitva már van vagy 5 éve hogy nem használtam a tömegközlekedést. Akkor meg a Skodámhoz kellett alkatrész és azért mentem busszal :lol: ....Ha ezt is leszámitom, akkor van már vagy 10 éve is. Egyszerűen nem éri meg. Ma 1,2EUR egy menetjegy Komáromba.(autóval, rövidebb úton mint ahogy a járat megy, 17km!) ha haza is akarok jönni akkor az már a duplája és időhöz is vagyok kötve stb.-stb....ha meg máshova szertnék menni akkor meg egyedül az autó marad mint egyedüli alternativa. :lol:

így vagyok ezzel ám én is :D

Link to comment
Megosztás:

lenne egy olyan kérdésem, hogy az astra elötti kadett-ről (vagyis az uccsó szériák) milyen alkatrészek kompatibilisek??? kalaptartó az 1ik ami érdekel :lol: meg önindító motor.....1edül csak a visszapillantótükörről tudok, mivel az ugyanaz :D (92es astrám van)

Link to comment
Megosztás:

lenne egy olyan kérdésem, hogy az astra elötti kadett-ről (vagyis az uccsó szériák) milyen alkatrészek kompatibilisek??? kalaptartó az 1ik ami érdekel :D meg önindító motor.....1edül csak a visszapillantótükörről tudok, mivel az ugyanaz :lol: (92es astrám van)

Az öninditó és egyéb motor tartozékok talán inkább motorfüggőek mint sem autótipus.... vagyis ha a Kadettban is hasonló a motor akkor nagy valószinűséggel az öninditó passzolni fog az Astrába is, szerintem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

na aki volt már borsodban vonaton buszon... az tudja én miért nem járok sehova csak kocsival.

nem is az hogy megvernek vagy vmi, eddig még nem kötöttek belém... nemtom miért, mellettemlévő sráccba már ne egyszer :D

de a büdös az elég nekem a többlet kiadásra :D

Na igen! Borsodban sok a sötétség serege! Ott én sem ülnék se vonatra, se buszra! Borsod a legsötétebb hej! :lol: Azért Szabolcs se kutya! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, volna egy nagyon OFF kérdésem. Van egy kávéfőzőnk ami tegnap megadta magát. Rámértem a fűtőszálra, de a multiméter nem irt ki semmit. Ez azt jelenti, hogy az (a) rossz. (a "patkó" két végén mértem ellenállást) :D :lol: Valaki súghatna, pliiiiiiz!

Végülis, nem is annyira OFF, legalább lassan megtanulom használni a multimétert. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én legutoljára akkor ültem buszon, menetrend szerinti járaton, amikor a kocsim bent volt 3 napot megfigyelésen az Opelban - amikor fulladozott - és mennem kellett érte. Azt valamint a céges buszt leszámitva már van vagy 5 éve hogy nem használtam a tömegközlekedést. Akkor meg a Skodámhoz kellett alkatrész és azért mentem busszal :D ....Ha ezt is leszámitom, akkor van már vagy 10 éve is. Egyszerűen nem éri meg. Ma 1,2EUR egy menetjegy Komáromba.(autóval, rövidebb úton mint ahogy a járat megy, 17km!) ha haza is akarok jönni akkor az már a duplája és időhöz is vagyok kötve stb.-stb....ha meg máshova szertnék menni akkor meg egyedül az autó marad mint egyedüli alternativa. :lol:

Ezzel én is így vagyok! Sokkal többe kerül buszozni, min ha autóval rohangálok a városba! :D Plusz, várja egy csomó időt a buszra, ha meg sűrűn jár, vannak rajta vagy ezren. Most legutóbb a fogyim kijött vagy 4,5l-re 100km-en, ha kiszámolom, hogy egy nap mennyit buszoznék, ha valamit el akarok intézni, jobban kijövök! :lol: Marad az autó! Nincs tömeg, nem várok hosszú perceket! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja, volna egy nagyon OFF kérdésem. Van egy kávéfőzőnk ami tegnap megadta magát. Rámértem a fűtőszálra, de a multiméter nem irt ki semmit. Ez azt jelenti, hogy az (a) rossz. (a "patkó" két végén mértem ellenállást) :D :lol: Valaki súghatna, pliiiiiiz!

Végülis, nem is annyira OFF, legalább lassan megtanulom használni a multimétert. :lol:

Próbáld meg szakadásvizsgálóval! Az a sípoló rész a multiméteren! Ha sípol, akkor jó, ha csendbevan, akkó kuka a fűtőbetét!

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok! Sokkal többe kerül buszozni, min ha autóval rohangálok a városba! :lol: Plusz, várja egy csomó időt a buszra, ha meg sűrűn jár, vannak rajta vagy ezren. Most legutóbb a fogyim kijött vagy 4,5l-re 100km-en, ha kiszámolom, hogy egy nap mennyit buszoznék, ha valamit el akarok intézni, jobban kijövök! :lol: Marad az autó! Nincs tömeg, nem várok hosszú perceket! :D

Na, azzal a fogyasztással meg igazán nincs min gondolkozni! ;) Hát még ha ráadásul "jóárasitva" hozzá is jutsz a naftához! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.