Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

Ő csak szeretett volna annyival menni! Az a tempó 100, max. 120! Szerintem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ő csak szeretett volna annyival menni! Az a tempó 100, max. 120! Szerintem! <_<

Jaja.. mellesleg, ma kipróbáltam egy elég jó tempót jóval 130 fölött... és igencsak suhant minden. Jaj emberek, lassan fel lesz téve az új csomagtartóajtó, amiben benne vannak a gyári blaupunkt hangszórók. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megint egy hülye szabály. :lol: Nem hiszem, hogy a mellénynél bármi feltűnőbb lett volna. Ez olyan, mint amikor bactattak a rendőrök a kerékpáros villogóért, mer a KRESZ szerint folyamatosan világító piros lámpát kell használni. Igaz, hogy a ledes villogó 10X olyan feltűnő, de a szabály az szabály. :lol: Az egyik munkatársamat is megállították, mert nem láthatósági mellény, hanem útépítő cégeknél használt sárga fényvisszaverős nadrág-kabát volt rajta. :lol:

átkentem az ajtókárpitot, eléggé szívta magába....látni is

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=010085692...&aid=150223

És mivel kented le?

Link to comment
Megosztás:

Megint egy hülye szabály. <_< Nem hiszem, hogy a mellénynél bármi feltűnőbb lett volna. Ez olyan, mint amikor bactattak a rendőrök a kerékpáros villogóért, mer a KRESZ szerint folyamatosan világító piros lámpát kell használni. Igaz, hogy a ledes villogó 10X olyan feltűnő, de a szabály az szabály. :lol: Az egyik munkatársamat is megállították, mert nem láthatósági mellény, hanem útépítő cégeknél használt sárga fényvisszaverős nadrág-kabát volt rajta. :lol:

Egyetértek! De a cikk is eléggé rámutat a törvény haszontalanságára - illetve arra, hogy kinek(a tábla gyártójának) hasznos. Legalábbis én igy értelmeztem. :lol: 20 EUR egy olyan izéért ami még használhatatlan is és bosszúságot okoz a felhelyezése!? A szél azt is lebegteti tehát nem mindig látható. Sőt, oldalról szinte nem is látni! Egy kereszteződésben még az oldalról érkező bele is rongyolhat egy ilyen táblába - mert hát az a lényege hogy láthatóvá tegye a túlnyúló rakományt. :lol: Egy "csupa-fényvisszaverős rongy" sokkal okosabb lett volna ha már egyszer okoskodni akartak. Na meg persze ha azt letépi a menetszél az előttem haladóról akkor az nem cseszi össze az autómat mint egy ilyen kemény tábla. :lol:

És mivel kented le?

Szerintem azzal a szilikon-zsir pasztával amiről a múltkor irt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.