Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

szerintem ez nem megy annyival mint amennyit a mutató mutat..legalábbis túl lassan mennek a fák, meg a környezet. sztem...

Már nem azért, hogy kötekedjek, de amikor a kamerával az utat veszi akkor kábé 100-120-ra tippelném, hiába mutat az 170-et. Neki nem 10-et csal az óra. :lol:

hh ilyen gyors vagy korán reggel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ez nem megy annyival mint amennyit a mutató mutat..legalábbis túl lassan mennek a fák, meg a környezet. sztem...

hh ilyen gyors vagy korán reggel? :lol:

Kábé ugyanazt írtad le mint én. :lol: Gyors vagyok, ez van, futóművek házit kell csinálnom, nem szarakodhatok. <_<

Link to comment
Megosztás:

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

Szóljál már neki hogy cseréljen termosztátot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

Mondom mielőtt kicseréltem a műszeregységet, a régi óra szerint én is mentem 185-el pályán. Most az újat visszaállítottam csak úgy sacperkábé, ezzel meg 150-el ami sokkal reálísabb.

Link to comment
Megosztás:

Ez még belefér. Hétfőn 2-ig kell leadni a féket meg a futóművet is, szal van tennivalóm.

Amúgy lehet hogy más W számú óra van benne, aminek más a sebességmérő áttétele, azért mutat többet.

Az útszéljelzők alapján lehetne számolni sebességet. Úgy tudom, hogy 50 méterenként vannak lerakva. Tehát egy megközelítő értéket lehetne számolni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Az útszéljelzők alapján lehetne számolni sebességet. Úgy tudom, hogy 50 méterenként vannak lerakva. Tehát egy megközelítő értéket lehetne számolni. :lol:

Már ahol megvan mindegyik. :lol: Vagy ha a útépítők be voltak nyomva mint a rajzszög, és nem 50, hanem 20 méterenként rakták őket. Szóval ha 230-jön ki akkor gyanakodjak? <_< :lol: De különben holnap kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az volt az első benyomásom, hogy jóval többet mutat az órája. Azt a kanyart pl. nem vette volna be ilyen lazán 180ról, plusz nem kamerázgat ilyen lazán.

..és az állatkák is elmásztak volna a kanyarban félelmükben. :lol:

Mondom mielőtt kicseréltem a műszeregységet, a régi óra szerint én is mentem 185-el pályán. Most az újat visszaállítottam csak úgy sacperkábé, ezzel meg 150-el ami sokkal reálísabb.

Ez utóbbi sokkal hihetőbb. Nem is ment a fejembe, hogy egy Caravan hogy a túróba mehet annyival gyorsabban mint az ötajtós ugyanolyan motorral!? 140-ig már én is mertem vele "gyorsulni", de azt is nyögvenyelősen, hosszasan érte el és elfogyott az út meg a bátorságom is...180-nál már nem is maradnának az úton a kerekei, képtelenség lenne vele haladni, felborulna..legalábbis az enyém..életveszély, én már féltem benne, és nem a sebesség végett hanem ahogy mozog az úton. Lehet hogy futóműves a kocsim? - mondjuk szok valami koporászni elöl, még mindig nem találtam meg hogy mi <_< ?

Link to comment
Megosztás:

Az útszéljelzők alapján lehetne számolni sebességet. Úgy tudom, hogy 50 méterenként vannak lerakva. Tehát egy megközelítő értéket lehetne számolni. :lol:

Igen, ~50 méterenként vannak letéve és épp nincs 3 másodperc 2 karó közt 80-85 km/h-s sebességnél.. :lol:

Vagy ha az útépítők be voltak nyomva mint a rajzszög, és nem 50, hanem 20 méterenként rakták őket.

Az a 20 méter kicsit túlzás de, hogy be vannak b&szva az előferdül esetenként, vagy szinte sokszor.. <_<

Tegnap még én is megittam egy kőbányait este, mit ne mondjak rendesen megártott, nem a 16 órás műszakból maradt fáradtságtól ájultam el... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap még én is megittam egy kőbányait este, mit ne mondjak rendesen megártott, nem a 16 órás műszakból maradt fáradtságtól ájultam el... :lol: :lol: <_<

ezért kell gyakorolni...nekem is a kezemben volt a kulcs, de csak azért mert rohadt meleg volt, és muszáj volt vmivel lehűteni magam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? :lol: :lol: :lol:

Egy végsebesség teszthez miért kell "jól váltani" ? 5-ösben kinyomja a szemét, és megvárja meddig megy fel a mutató, nem mindegy hogy hogy teszi be 5-be? :lol: :lol: Amúgy meg, ahogy ez megy annyival, úgy sztem a ribi is tud, de nem szedem szét a műszeregységet megint, csak azért hogy feljebb tegyem a mutatót :) :D

Amúgy 0:40-nél mintha világítana valami a jelzőfények közül jobb oldalt. Valaki felismeri mizaz? <_< (ha őt kérdezném biztos azt mondaná hogy behúzva hagyta a kéziféket, de azt tom hogy a másik oldalon van :lol: ) mitök az?

Link to comment
Megosztás:

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

Szerintem meg tökre nem váltóméretes gumi lehetett rajta.

Én is csináltam a kilométeróráról fotót,hogy 200-at mutat de ott már oda kellett figyelni rendesen. ( a Rekordommal nem az Astrával)

Ez meg videózik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg tökre nem váltóméretes gumi lehetett rajta.

Én is csináltam a kilométeróráról fotót,hogy 200-at mutat de ott már oda kellett figyelni rendesen. ( a Rekordommal nem az Astrával)

Ez meg videózik. <_<

az astra vinné simán a 200at nem?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy 0:40-nél mintha világítana valami a jelzőfények közül jobb oldalt. Valaki felismeri mizaz? <_< (ha őt kérdezném biztos azt mondaná hogy behúzva hagyta a kéziféket, de azt tom hogy a másik oldalon van :lol: ) mitök az?

Szerintem ködlámpa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

..és az állatkák is elmásztak volna a kanyarban félelmükben. :lol:

Ez utóbbi sokkal hihetőbb. Nem is ment a fejembe, hogy egy Caravan hogy a túróba mehet annyival gyorsabban mint az ötajtós ugyanolyan motorral!? 140-ig már én is mertem vele "gyorsulni", de azt is nyögvenyelősen, hosszasan érte el és elfogyott az út meg a bátorságom is...180-nál már nem is maradnának az úton a kerekei, képtelenség lenne vele haladni, felborulna..legalábbis az enyém..életveszély, én már féltem benne, és nem a sebesség végett hanem ahogy mozog az úton. Lehet hogy futóműves a kocsim? - mondjuk szok valami koporászni elöl, még mindig nem találtam meg hogy mi :lol: ?

Hát nekem sem volt valami stabil padlónál a caraván. Lehet ültetni kéne, túl magas. :lol:

Egy végsebesség teszthez miért kell "jól váltani" ? 5-ösben kinyomja a szemét, és megvárja meddig megy fel a mutató, nem mindegy hogy hogy teszi be 5-be? :lol: :lol: Amúgy meg, ahogy ez megy annyival, úgy sztem a ribi is tud, de nem szedem szét a műszeregységet megint, csak azért hogy feljebb tegyem a mutatót :) :D

Amúgy 0:40-nél mintha világítana valami a jelzőfények közül jobb oldalt. Valaki felismeri mizaz? <_< (ha őt kérdezném biztos azt mondaná hogy behúzva hagyta a kéziféket, de azt tom hogy a másik oldalon van :lol: ) mitök az?

Nekem 5-be csak 135-el ment, nem gyorsult tovább, vissza 4, akkor felment 150-ig, felváltás, és akkor már tartotta.

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre a hentes darabolja fel a kicsi kacsódat :lol: egyelöre :D

Nahát! Ekkora hibát vétettem!? :lol: :lol: ...pedig nem akarok "megNovyy-sodni" :lol:

Na, de hányan irják azt hogy "muszáj" a magyarok közül is!? :lol: - azokra nem szólnak rá, nahát! <_< De értékelem az épitő kritikát, megjegyzem. Köszönöm!

nem b@sztatásból írtam, de most h mondod, a muszályért is szoktam szólni h az biza j

Értem én! Igazad van, én meg ezt a szót használom/irom rendszeresen hibásan, ezek szerint, és köszi hogy figyelmeztettél rá! :lol: Nem lehetünk tökéletesek, de törekedni kell rá! ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.