Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amiatt nem nagyon. Esetleg kopog.

az nembiztos, mert ha belevesszük,hogy az menet közben feszített helyzetben van...

Azon agyalok, hogy nyári idôszakra teszek egy 80 fokos termosztátot. (Jelenleg 92 fokos van)

és milyen elgondolásból <_<

Link to comment
Megosztás:

Most látom elsőnek... De azt mondom ÚÚÚÚÚÚRISTEEEEEEEEEEEEENNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viszont

az a fapofa ami van a sofőrnek..

gondolom már vagy 20évet letudodtt buszsoförként... ha belegondolsz nem kell hozzá nagy tudás...

inkább türelem

Link to comment
Megosztás:

meg bátorság... a hátsó kereket leengedni a hídról, én biztos nem merném

mivel semmi se történt, miért ne?

gondolom ismeri a szerkezetét, meg meg se tud szaladni, mert a másik tengelyen lév kerekek megint csak nekimennek a padkának, és azt érzi.

Link to comment
Megosztás:

Hát a 10% nem valami sok biztonsági ráhagyásnak.... <_<

Járműiparban minél kisebb biztonsági tényezőt kell alkalmazni, mert akkor lesz gazdaságos és jó is a cucc. A nagy biztonsági tényezővel való dolgozás esetén drága és nehéz elemek kerülnének beépítésre, ami nem épp kellemes. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Járműiparban minél kisebb biztonsági tényezőt kell alkalmazni, mert akkor lesz gazdaságos és jó is a cucc. A nagy biztonsági tényezővel való dolgozás esetén drága és nehéz elemek kerülnének beépítésre, ami nem épp kellemes. :lol:

F1 be is kicsi, a ráhagyás, de így is kiba drága <_<

am jah dehát 10% os ráhagyás se kevés sztem

elég sok tuning kell egy mocira, hogy 10% os többlet erő legyen benne... nyomatékot nézve.

Link to comment
Megosztás:

F1 be is kicsi, a ráhagyás, de így is kiba drága <_<

am jah dehát 10% os ráhagyás se kevés sztem

elég sok tuning kell egy mocira, hogy 10% os többlet erő legyen benne... nyomatékot nézve.

A legkisebb egyébként az űrutazásban a ráhagyás, ott kb 0%. :lol: De komolyan.

Link to comment
Megosztás:

Mivel rettentően magas a költsége a kijuttatásnak tömegre vetítve, nyilván minél kisebb ráhagyás, annál kisebb tömeg, annál nagyobb lehet a rakomány tömege. <_<

végülis ha meghalnak, mert egy kicsit itt kevesebb volt a terhelés, de ott meg több

:lol:

örülök ennek a 10% nak :lol:

am néhány alkatrésznél... még így is megvan a 10% hm hm...

Link to comment
Megosztás:

én is így gondolom.

szóval veszek hozzá szúnyoghálót, amint találok.

ma nekiállok kábelezni, ha mindet meg akarok csinálni, az nem kis móka lesz ám, szóval szorítsatok, és ez miatt elképzelhető, hogy ma se leszek sokat <_<

2001es kamiont már fel kellett újjítani? az szép.

Nem! A 2001-es Magnum gyári állapotú(ez van most), a másikat, ami kiégett az 98-as és arra költött az új gazdája!

Link to comment
Megosztás:

Járműiparban minél kisebb biztonsági tényezőt kell alkalmazni, mert akkor lesz gazdaságos és jó is a cucc. A nagy biztonsági tényezővel való dolgozás esetén drága és nehéz elemek kerülnének beépítésre, ami nem épp kellemes. <_<

Vagy éppen azért lenne drága, mert nagyon könnyű, ha olyan ötvözetből lenne. Szerintem csak pénz kérdése az egész.

Link to comment
Megosztás:

Srácok.... Találtam 1 olyan videót. NÉZZÉTEK MEG

Megkérdeztem a gyerektől, hogy ezt hogy csinálja....és valóban milyen a mocija a gépnek. Azt mondta hogy 92es 60 lovas a gép.Azt mondta hgy meg lehet vele csinálni csak jól kell váltani...Gyárilag a végsebessége nem 150? <_< :lol: :lol:

Már nem azért, hogy kötekedjek, de amikor a kamerával az utat veszi akkor kábé 100-120-ra tippelném, hiába mutat az 170-et. Neki nem 10-et csal az óra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.