Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

visszatérvea hűtő témához, napról napra jobban látszik, hogy ha nincs előtte szűrű rács, akkor igencsak koszolódik, szóval amint tudok venni szúnyoghálót feszítem is ki elé.

Én tegnap előtt szedtem ki a hűtőt és kimostam, mert már olyan volt, mint egy bogártemető! Nem gyengén fekete víz folyt át rajta, szóval már ideje volt átmosni. Belül is kimostam, de ott tiszta volt, mert télen -10 fokba kimostuk a sógorral. De most mintha kellemesebb lett volna az idő! :lol: Én is gondoltam arra, hogy kifeszítek elé egy szúnyoghálót és az majd felfogja a bogarakat! Könnyebb azt tisztítani! Szerintem!

Ja! Megvan az új kutam! Most vettem 4400Ft-ért 20l gázolajat! Magyar! <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

A múltkor itt a fórumon egy páran az autó tüzekről beszélgettünk, annyival egészíteném ki, hogy a sógor eladta kb. egy hónapja a zöld Renault Magnumot, mert vett egy 2001-est! :lol: Az új tulaj felújította és tegnap volt a próbaútja! Tegnap délután az M0-áson kigyulladt! :lol: Csak az a ciki, hogy még tartozik az illető és egy hete volt még, hogy kifizesse a fennálló tartozást! Így most csúszik a kifizetés!

Rönkfákat szállító kamion égett ki az M0-áson <_< :lol: :lol: Sajnáljuk, mert nem ilyen sorsot képzeltünk el neki!

Link to comment
Megosztás:

A múltkor itt a fórumon egy páran az autó tüzekről beszélgettünk, annyival egészíteném ki, hogy a sógor eladta kb. egy hónapja a zöld Renault Magnumot, mert vett egy 2001-est! :) Az új tulaj felújította és tegnap volt a próbaútja! Tegnap délután az M0-áson kigyulladt! :lol: Csak az a ciki, hogy még tartozik az illető és egy hete volt még, hogy kifizesse a fennálló tartozást! Így most csúszik a kifizetés!

Rönkfákat szállító kamion égett ki az M0-áson :lol: :lol: :lol: Sajnáljuk, mert nem ilyen sorsot képzeltünk el neki!

Hát ehhez kicsit kárcsú lett volna az ülés alatti fél lityis oltóm :lol: <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap előtt szedtem ki a hűtőt és kimostam, mert már olyan volt, mint egy bogártemető! Nem gyengén fekete víz folyt át rajta, szóval már ideje volt átmosni. Belül is kimostam, de ott tiszta volt, mert télen -10 fokba kimostuk a sógorral. De most mintha kellemesebb lett volna az idő! :lol: Én is gondoltam arra, hogy kifeszítek elé egy szúnyoghálót és az majd felfogja a bogarakat! Könnyebb azt tisztítani! Szerintem!

Ja! Megvan az új kutam! Most vettem 4400Ft-ért 20l gázolajat! Magyar! <_< :lol:

én is így gondolom.

szóval veszek hozzá szúnyoghálót, amint találok.

ma nekiállok kábelezni, ha mindet meg akarok csinálni, az nem kis móka lesz ám, szóval szorítsatok, és ez miatt elképzelhető, hogy ma se leszek sokat :lol:

2001es kamiont már fel kellett újjítani? az szép.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, az egészet feldaraboltam ollóval, betettem a kocsiba, de nem érzek semmit. Amikor megvettem a kocsit a lányaim vettek nekem egy vanília illatú macis illatosítót, annak nagyon jó illata volt, de azóte se kaptam olyat. Az a sárga vanília fenyőfalak teljesen máshogyan illatozik.

Más.: Ma felmentem pályára, mert akkora dugó volt Győrben, hogy egyszerűbb volt megkerülni, mint átmenni rajta. Gondoltam úgyis régen kormoltam, 5-be padló neki. Nem ment még 135-el se! <_< Vissza négybe, megint padló nagy nehez felvánszorgott 150-ig, felváltottam, aztán ott stagnált. Mondjuk elég erős szembeszél volt, na de ennyire?! Álítottam az órán amikor cseréltem a műszeregységet, mert a 185-öt sokaltam :lol: úgy emlékszem a 60-lovas caravannál 153 a gyári max akkor most lehet jó az óra? Vagy szétszaladt a ménes? :lol:

F10-es váltód van??

Link to comment
Megosztás:

Nos. Az a kérdésem volna, hogy műszaki vizsgán a krómos index-izzóval mi a helyzet?

Ugyanis nekem hátul ilyen van bent, és több helyről is hallottam, hogy ezt nem igazán szeretik. Viszont ma vettem észre édesapám citroenjében is ilyen krómos indexizzó van, ő viszont még nem cserélte, tehát gyárilag adják hozzá.

Akkor most szabad vagy nem szabad? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nos. Az a kérdésem volna, hogy műszaki vizsgán a krómos index-izzóval mi a helyzet?

Ugyanis nekem hátul ilyen van bent, és több helyről is hallottam, hogy ezt nem igazán szeretik. Viszont ma vettem észre édesapám citroenjében is ilyen krómos indexizzó van, ő viszont még nem cserélte, tehát gyárilag adják hozzá.

Akkor most szabad vagy nem szabad? <_<

Szerintem,ha az első fehér ledes helyzetjelző izzót nem szeretik,akkor ezt sem fogják.

Műszaki előtt kicseréled oszt' kész.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos. Az a kérdésem volna, hogy műszaki vizsgán a krómos index-izzóval mi a helyzet?

Ugyanis nekem hátul ilyen van bent, és több helyről is hallottam, hogy ezt nem igazán szeretik. Viszont ma vettem észre édesapám citroenjében is ilyen krómos indexizzó van, ő viszont még nem cserélte, tehát gyárilag adják hozzá.

Akkor most szabad vagy nem szabad? <_<

Szerintem,ha az első fehér ledes helyzetjelző izzót nem szeretik,akkor ezt sem fogják.

Műszaki előtt kicseréled oszt' kész.:lol:

Pont ezt mondom én is. 5 perc alatt meg vagy vele, és ezzel nincs gond a műszakin. Arról nem is beszélve, hogy egyik astrában sem gyárilag van ilyen izzó, míg a citromban lehet.

Link to comment
Megosztás:

Amiatt nem nagyon. Esetleg kopog.

Igen Igen.....kegyetlenül kopog meg kótog meg kattog.... Bár az a legkevesebb. Viszont most hogy azt a rossz felnit lecseréltük, most nagyon szépen megy,azt a kis húzást leszámítva. Meg...Azt vettem észre multkor, hogy elindultam a lámpától, és az orra 1 kicsit így kimozdult jobbra, majd balra. Nemtudom mitől..... Nekem az a tippem hogy a nagy forróság miatt az aszfalton jobban megcsúszott és elkapart, de annyira nagy gázt nem adtam, hogy kaparjon meg nyikorogni se nyikorgott. Nemtudom akkor miért "sétálthatott" az úton.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.