Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem van 4 oldalajtóm, vagyis 6 mert van gsié is, és a kutyának sem kell :lol:, ja a mocitetőért sem tolonganak...csomiajtó...ált gsit keresnek <_<

itt a bontóban egynek sincs csomiajtaja :lol:

sőt némeiknek feneke sincs már.

sőt ajtót se találtunk, mikor kellett volna nekünk.

meg pl most nekem is jól jönne egy jó állapotú ezüstmetál mocitető.

mindjárt ki is cserélném az enyémmel :lol:

jaa a gsi hűtőmaszknál nem is írtam, hogy nekem a faceliftes maszkon nincsen csak két szélén olyan rögzítő fül, de helyéet se láttam a maszkon a középsőknek.

jaaa

nincsen az a gumis filces sínbetéted a hátsó ajtóból külön??

jobb hátsó ajtóból nekem kihagyták azt a részét, ami az ajtón belül van a B oszlop felé.

és nem tudom, hogy most elszakították e vagy külön van e alapból.

Link to comment
Megosztás:

nekem már nincs...

és olyan gumid van amiről írtam előbb?

vagy arrol tudsz mondani vmit?

az erősen oda van ragasztva sztem az ajtókerethez...meg csak caravan ajtóm van, ugye az meg másmilyen, meg nem is szedném szét. ugyh egyértelműen nincs ilyenem <_<

Link to comment
Megosztás:

7300GT, de már a 6600Gt is rinyált, hogy fos a kódgány tápom. Vettem másikat, Enermax 600W, "csakeléglesz" alapon, aztán hazavágta ez a sz.r. Természetesen gari már nincs egyikre se. <_<

Nekem is 7300 GT volt az asztali gépemben de mivel nem játszogatok már régóta decemberben eladtam (elég nekem a noti is), annak is karcsú volt anno a 400W úgyhogy kénytelen voltam 500-asra cserélni de néha az is nyögött ha az NFS Pro Streetet nyomtam.. :lol: :lol:

Pár hete megállított 2 rendőr...

Most mit csináljak?

Ha láttad, hogy valamit firkásznak és nagyon okoskodnak akkor el kellett volna kérned az igazolványukat, egyeztetned a bennük és a jelvényükön lévő sorszámmal, adataikat felírni, néhány érdemleges kérdést feltenni nekik (persze higgadtan, nagy önuralommal bármennyire is paprikás vagy akármi miatt is) és utána szerintem enyhén meglepődtek volna, hogy "valakivel állnak szemben".. :lol:

Egyébként az tényleg nem szabályos ha az ablakban tartod a rendszámot de ha nem írtál alá jegyzőkönyvet akkor feljelentheted őket és szolgálati szabályzatsértés keretében eljárást indíthatnak ellenük (ha azóta nem változtak a dolgok) -na nem mintha nagyon megporolnák őket érte de a szolgálati lapjukban megjelenne az a bizonyos "fekete pont". Viszont sok procedúra az egész téma. Egyébként meg azért vannak kiállítva, hogy ők meg komolyabb összegű csekkeket állítsanak ki. :lol:

Valahol sajnálom őket valahol meg nem, elvégre is önként vállalták.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem szeretek feküdni, sztem az nem célravezető <_<

Pont annyira fekszem, hogy a fejem egy vonalban van a B oszloppal és a jobboldali ablakspricnit épphogy látom a tetejét. :lol: Próbáltam egyenesebben ülni, de az kényelmetlen számomra. Szeretem ha a derekam van megtámasztva, nem pedig csak a lapockáim.

Link to comment
Megosztás:

Nah végre egy igazi MUNKÁS SZELLEM!!! :lol:

Én is így vagyok vele, a Vivarónak a szemét kitaposom, végülis élvezkedni kell munka közben nem? :lol:

Na de lényeg a lényeg vannak ilyen kocog szerelők, akik csak a pénzre mennek, és azt hiszik hülye az ember!

A diesel az diesel, ha új ha régi KORMOZNI FOG ilyen esetekben!

Van még nekünk Opel Movano-nk is a cégnél. Annak is kitapostam már a belét párszor... földúton, 2-esben, 60-nal... :lol: Ace Ventura effekt volt az ülésben. <_< :lol:

De ez a tranyó mégjobb. ASR off, ESP off, aztán nagygáz, kuplungról leugrik és hagyok olyan csíkokat az aszfalton, hogy öröm nézni. Munkatársaim meg csodálkoznak, hogy ez az autó tud így is menni? :lol: Meg ügye az is alap, hogy füldúton csapatni kell neki. Platós kivitel így elég könnyű a hátulja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy most nincs erre pénzem. <_< Ebként jó árban van. :lol:

Megvegyem neked? Ha tényleg kell, a pénzen ne múljon. :lol:

Amúgy valamelyikőtök írta, hogy a vaníliarúd jó a kocsiba illatosítónak. Na vettem egyet a hyper tecsóban, kibontottuk az asszonnyal a kocsiba, szagolgattuk, én még meg is csócsáltam, semmi. Na gondoltam otthon feldarabolom, beteszem a kocsiba, aztán majd pár nap alatt beérik a napon. Hát vaníliaillat ohne, de a legyek döglenek a kocsiban. Ha megtalálom ki írta az ötletet jajj neki! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megvegyem neked? Ha tényleg kell, a pénzen ne múljon. :lol:

Amúgy valamelyikőtök írta, hogy a vaníliarúd jó a kocsiba illatosítónak. Na vettem egyet a hyper tecsóban, kibontottuk az asszonnyal a kocsiba, szagolgattuk, én még meg is csócsáltam, semmi. Na gondoltam otthon feldarabolom, beteszem a kocsiba, aztán majd pár nap alatt beérik a napon. Hát vaníliaillat ohne, de a legyek döglenek a kocsiban. Ha megtalálom ki írta az ötletet jajj neki! :lol: :lol:

Ezen még gondolkozom. <_<

Link to comment
Megosztás:

Megvegyem neked? Ha tényleg kell, a pénzen ne múljon. :lol:

Amúgy valamelyikőtök írta, hogy a vaníliarúd jó a kocsiba illatosítónak. Na vettem egyet a hyper tecsóban, kibontottuk az asszonnyal a kocsiba, szagolgattuk, én még meg is csócsáltam, semmi. Na gondoltam otthon feldarabolom, beteszem a kocsiba, aztán majd pár nap alatt beérik a napon. Hát vaníliaillat ohne, de a legyek döglenek a kocsiban. Ha megtalálom ki írta az ötletet jajj neki! <_< :lol:

mondtam én hogy megszállják a hangyák az autót, végülis a legyek nem állnak messze az én verziómtól :lol: :) Amúgy az nem létezik hogy nincs semmi szaga annak a cuccnak. Az olyan erős szokott lenni hogy a szobámban megérzem ha anyám kapargat egyet a konyhában :lol: :lol:

Lehet hogy "teszkó gazdaságos vanília jellegű pálcika" volt "vaníliarúd" helyett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondtam én hogy megszállják a hangyák az autót, végülis a legyek nem állnak messze az én verziómtól :lol: :D Amúgy az nem létezik hogy nincs semmi szaga annak a cuccnak. Az olyan erős szokott lenni hogy a szobámban megérzem ha anyám kapargat egyet a konyhában <_< :lol:

Lehet hogy "teszkó gazdaságos vanília jellegű pálcika" volt "vaníliarúd" helyett? :lol:

:lol: vagy hurkapálcika! :lol: :lol: Amúgy a vaníliarúdnak eléggé erős a szaga. :)

Link to comment
Megosztás:

Megvegyem neked? Ha tényleg kell, a pénzen ne múljon. :lol:

Amúgy valamelyikőtök írta, hogy a vaníliarúd jó a kocsiba illatosítónak. Na vettem egyet a hyper tecsóban, kibontottuk az asszonnyal a kocsiba, szagolgattuk, én még meg is csócsáltam, semmi. Na gondoltam otthon feldarabolom, beteszem a kocsiba, aztán majd pár nap alatt beérik a napon. Hát vaníliaillat ohne, de a legyek döglenek a kocsiban. Ha megtalálom ki írta az ötletet jajj neki! :lol: :)

:lol: vagy hurkapálcika! :lol: :lol: Amúgy a vaníliarúdnak eléggé erős a szaga. :lol:

Én még nem találkoztam vaniliarúddal, de nem hogy csak akkor érződik az illata ha felhasitják - mint amikor a belsejét kapirgálja Stáhl Judit a muffinba? <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy itt a nyár, de ilyenkor kell szerelni a fűtést, hogy télen ne kelljen. :lol:

.....

Miért lenne kicenzúrázva?

Csak nem értem nyáron, hogy jön ide :lol: :lol: <_<

...

..hogy csak a nagyoktól idézzek! :lol:

Egyébként jogos, erre nem is gondoltam! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: vagy hurkapálcika! :lol: :lol: Amúgy a vaníliarúdnak eléggé erős a szaga. :lol:

Nem tudom, az egészet feldaraboltam ollóval, betettem a kocsiba, de nem érzek semmit. Amikor megvettem a kocsit a lányaim vettek nekem egy vanília illatú macis illatosítót, annak nagyon jó illata volt, de azóte se kaptam olyat. Az a sárga vanília fenyőfalak teljesen máshogyan illatozik.

Más.: Ma felmentem pályára, mert akkora dugó volt Győrben, hogy egyszerűbb volt megkerülni, mint átmenni rajta. Gondoltam úgyis régen kormoltam, 5-be padló neki. Nem ment még 135-el se! <_< Vissza négybe, megint padló nagy nehez felvánszorgott 150-ig, felváltottam, aztán ott stagnált. Mondjuk elég erős szembeszél volt, na de ennyire?! Álítottam az órán amikor cseréltem a műszeregységet, mert a 185-öt sokaltam :lol: úgy emlékszem a 60-lovas caravannál 153 a gyári max akkor most lehet jó az óra? Vagy szétszaladt a ménes? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, az egészet feldaraboltam ollóval, betettem a kocsiba, de nem érzek semmit. Amikor megvettem a kocsit a lányaim vettek nekem egy vanília illatú macis illatosítót, annak nagyon jó illata volt, de azóte se kaptam olyat. Az a sárga vanília fenyőfalak teljesen máshogyan illatozik.

Más.: Ma felmentem pályára, mert akkora dugó volt Győrben, hogy egyszerűbb volt megkerülni, mint átmenni rajta. Gondoltam úgyis régen kormoltam, 5-be padló neki. Nem ment még 135-el se! <_< Vissza négybe, megint padló nagy nehez felvánszorgott 150-ig, felváltottam, aztán ott stagnált. Mondjuk elég erős szembeszél volt, na de ennyire?! Álítottam az órán amikor cseréltem a műszeregységet, mert a 185-öt sokaltam :lol: úgy emlékszem a 60-lovas caravannál 153 a gyári max akkor most lehet jó az óra? Vagy szétszaladt a ménes? :lol:

hát ez valósabb adatnak tűnik mint a 185, de a szembeszél is sokat ártogat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.